SD Spoiler | Meksika Sensin Be Adam

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Şu işin randomluğuna altlı üstlü gitmeyen var mı cidden?
Şirket o kadar tahmin edilebilir ki randomluk istedik kaç yıl boyunca, aranılan şey de tam olarak buydu bence. Gayet hoş iş abi.

Escobar heel olup kemeri en kısa sürede alır, almalı da.

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Şirket o kadar tahmin edilebilir ki randomluk istedik kaç yıl boyunca, aranılan şey de tam olarak buydu bence. Gayet hoş iş abi.

Escobar heel olup kemeri en kısa sürede alır, almalı da.
Doğru, olması gereken bizi heyecanlandırabilecek olay silsilesi bu fakat Rey'in bu kemeri elinde uzun bir süre tutamayacağı da tahmin edilir. Daha sağlam bir isme böyle bir şampiyonluğu vermek daha sağlıklı olurdu gibi geliyor bana. Çünkü böyle de 7/24 kemeri gibi sürekli el değiştiren bir şeye dönüşebilir kemer. Bundan bir süre önce izlemiştik Rollins - Theory - Lashley feudunda. Her hafta yeni şampiyon görüyorduk.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Doğru, olması gereken bizi heyecanlandırabilecek olay silsilesi bu fakat Rey'in bu kemeri elinde uzun bir süre tutamayacağı da tahmin edilir. Daha sağlam bir isme böyle bir şampiyonluğu vermek daha sağlıklı olurdu gibi geliyor bana. Çünkü böyle de 7/24 kemeri gibi sürekli el değiştiren bir şeye dönüşebilir kemer. Bundan bir süre önce izlemiştik Rollins - Theory - Lashley feudunda. Her hafta yeni şampiyon görüyorduk.
Escobar'a heel turn geçirtmek için yapıldı bu muhtemelen, öyle olacaksa ben varım şahsen. Theory'nin USC reign'i o kadar kötü ve yavandı ki bir süre bu kemerin varlığı için bu hızlı değişimlere bile okey olurum kendimce.

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Escobar'a heel turn geçirtmek için yapıldı bu muhtemelen, öyle olacaksa ben varım şahsen. Theory'nin USC reign'i o kadar kötü ve yavandı ki bir süre bu kemerin varlığı için bu hızlı değişimlere bile okey olurum kendimce.
Escobar'ı daha kuvvetli bir heel yapmak için bu maçta Rey'in kemeri kazanmasına son saniye mani olduğu bir senaryo daha iyi olurdu bence. Değişiklikten dolayı pek bir problemim yok eğer dediğin gibi bir heel turn işi varsa, ama bu şekilde daha güçlü bir turn geçirirdi gibi geliyor bana.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
521
Beğeni sayısı
1,226
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Şaşırttığı için sevdim bu değişimi. Mysterio bu saatten sonra saltanat yapamaz zaten en geç gelecek PPV teslim eder kemeri. Beni korkutan Dominik ile kemer birleştirme üzerine yeni bir feuda girmesi.
Ben de bundan korkuyorum. Rey bunu bir podcastte dillendirmişti galiba birkaç hafta önce ya da üstüne oğlanla Champ vs. Champ maçı yapmaya yeltenmesin bir de tarzı bir şey yazdım galiba tam hatırlamıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: