Ceza'nın Hızlı Söylemek Dışında Bir Olayı Olmaması

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
8
Beğeni sayısı
207
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Abi ben yukarıda konunun hız olmadığını, önemli olanın sözler ve beatler olduğunu söyledim. Ki Sago hız konusunda da mükemmel bir adam ama rap hız değildir rap sözleriyle sorgulatmalıdır.
Katılıyorum çoğu kişi Emimen'in tekniği yüzünden hız mesele sanıyor ama adam kısa sürede çok şey anlatmak için hızlı söylüyor ve hızlı söylerken ryhme bozmuyor ritim kaçırmıyor maalesef bu kulaksız dinleyici her hızlı duyduğunu Eminem diye anlıyor.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Katılıyorum çoğu kişi Emimen'in tekniği yüzünden hız mesele sanıyor ama adam kısa sürede çok şey anlatmak için hızlı söylüyor ve hızlı söylerken ryhme bozmuyor ritim kaçırmıyor maalesef bu kulaksız dinleyici her hızlı duyduğunu Eminem diye anlıyor.
Kesinlikle. Eminem sözleri güzel sıkıştırıp arada yuh dedirtiyor soktuğu laflarla. Eminem bunu bir şarkıda 40 kez yapıyorsa Ceza 1-2 kez yapıyor kral ya çekiyorlar. Zaten Beta üzerinden Fuat'a sallamasından sonra gözümde iyice düştü.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
İmzayı çaktık. Ayrıca Ceza'yı Kartal konserinde bedava diye dinledik canlı sıkıntıdan yarım saat falan katlanabildik sahnesi de bir o kadar kötü.

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
8
Beğeni sayısı
207
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Kesinlikle. Eminem sözleri güzel sıkıştırıp arada yuh dedirtiyor soktuğu laflarla. Eminem bunu bir şarkıda 40 kez yapıyorsa Ceza 1-2 kez yapıyor kral ya çekiyorlar. Zaten Beta üzerinden Fuat'a sallamasından sonra gözümde iyice düştü.
Adam yaşlandıkça delirdi eskiden savunduğu ne varsa ters düştü eskiden de iyi değildi şu an tek vasfı eskiden varolmasıydı yeni bir mc olarak prime haliyle gelse 10k dinleniyordu şu an.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Adam yaşlandıkça delirdi eskiden savunduğu ne varsa ters düştü eskiden de iyi değildi şu an tek vasfı eskiden varolmasıydı yeni bir mc olarak prime haliyle gelse 10k dinleniyordu şu an.
Abi yaptığı yeni işleri dinleyin 1 tane elle tutulur işi yok. Hala eskiden yaptığı işlerin ekmeğini yiyen birisi. Bak Allame'ye Sago'ya adamlar hala taş gibi şarkı yapıyor. Herkes Sago bozdu yaaa diyor ama adam popülerliğe ayak uyduruyor ve gayette seviliyor.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
425
Beğeni sayısı
705
PG Nakit
125
Abi yaptığı yeni işleri dinleyin 1 tane elle tutulur işi yok. Hala eskiden yaptığı işlerin ekmeğini yiyen birisi. Bak Allame'ye Sago'ya adamlar hala taş gibi şarkı yapıyor. Herkes Sago bozdu yaaa diyor ama adam popülerliğe ayak uyduruyor ve gayette seviliyor.
İmzamı atıyorum bu yoruma. Eski şarkılarından da belli başlı şarkıları ile gelir elde ediyor. Neyim Var Ki? Holocoust, Yerli Plaka, Suspus falan. Yeni şarkıları gram sarmıyor. Sagopa'nın tarzı herkesin dinleyebileceği klas bir tarz olduğu için adam eskimiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: