Devlet Bahçeli'den İyi Parti'ye İttifak Çağrısı

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
İYİ Parti ne Millet ne Cumhur ittifak olmadan yoluna devam etmeli. Ve kısa sürede ülkedeki zamlara vs artık daha gür bir ses çıkartmalı. Fakat öte yandan Özdağ, İYİP'in cumhur saflarına geçeceğini beyan ediyor. Bu olursa İYİP-MHP ayrımına hiç gerek yok direkt MHP olsun ve İYİP için zaten bu son olur. %9'un %99'u falan daha partiye oy vermez. Buradan da Zafer Partisi ve yeni kurulan aynı ayatirda bir parti karlı çıkar. Bu Muharrem İnce biraz daha zeki olur ve trollerine söz geçirirse pastadan pay alır. Ama şu anki durumda bile eksi yazıyorlar. Kandırılan seçmenin üzerine daha çok gidiyorlar ve haklıydık deyip daha çok kızdırıyorlar. Ilımlı yaklaşım ile ulusalcı-Atatürkçü-seküler milliyetçi-şehirli muhafazakar kitleyi çekebilirler.

Ülkedeki zamlara tek ses çıkartan İYİPli de herhalde Bilge hocadır. Onunda ben İYİP'ten bağımsız bir akdemisyen olarak görüyorum ki kendisinin vekilliği vs de yok.

Son olarak İYİP'e oy verdiğim için pişman mıyım? Hayır öte tarafta cehape denen iğrenç bir parti vardı. Bu garabet partiye oy vermediğim için mutluyum bile. Ama stratejik oy mevzusu feci gümledi olan TİPli İrfan Değirmenci'ye oldu. Cehape ve İYİP'e giden TİP oyları TİP'e gitseydi TİP İzmir'den de vekil çıkartırdı.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
@Seisear evet bir analiz alalım.
MHP içindeki bölünme Brexit sonrası İngilizci kemik kadro ile Amerikancıların birbirinden ayrılmasıyla gerçekleşmişti. Tekrar bir araya gelmeleri de yerelden ziyade küresel bir amaç doğrultusunda olacaktır diye düşünüyorum açıkçası.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
MHP içindeki bölünme Brexit sonrası İngilizci kemik kadro ile Amerikancıların birbirinden ayrılmasıyla gerçekleşmişti. Tekrar bir araya gelmeleri de yerelden ziyade küresel bir amaç doğrultusunda olacaktır diye düşünüyorum açıkçası.

Tam anlamadım ya🤔

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
178
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
İyi de bu belli olan bir şey zaten. İYİP içerisinde millet ittifakı karşıtı çok sayıda üye ve yetkili bulunuyor. Hele son seçimden sonra CHP ile de ipler kopmuşken bir dirsek teması şaşırtıcı gelmiyor bana.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: