AEW Dynamite Spoiler | Lucha Bros vs. Blackpool Combat Club

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Reklamdan döndük. İlk önce Blackpool Combat Club ekibi geliyorlar ringe. Ardından Lucha Bros ekibinin müziği duyuluyor fakat ekip girişte gözükmüyor. BCC rakiplerinin önden gelmesini beklerken arkadan saldırıyor lucha ikilisi ve maç başlıyor.

Blackpool Combat Club (Jon Moxley & Claudio Castagnoli) vs. The Lucha Bros (Penta El Zero Miedo & Rey Fenix)

İki harika tag teamden yine üst düzey keyifli bir maç seyrediyoruz. Maçın sonunda Jon Moxley Penta'yı tuş ediyor ve maçı ekibine kazandırıyor. Maçtan sonra BCC ekibi Lucha Bros'a saldırmaya devam ediyorlar. Bu sırada Penta'nın maskesini yırtıyorlar. Penta yüzünü saklamaya çalışıyor. Claudio maskeyi tamamiyle çıkarıyor ve kendisi takıyor maskeyi. Bu görüntüler eşliğinde arka alana çeviriyoruz kameraları.

Arka alanda Kenny Omega var. Kenny önümüzde ki hafta Jim Ross'a bir röportaj vereceğini ve All In için planlarından bahsedeceğini söylüyor. Spiker küçük bir ipucu almak istiyor kendisinden fakat Omega önümüzde ki hafta olunca neler olacağını göreceğiz şeklinde cevap veriyor ve oradan ayrılıyor.

Şimdi ringe dönüyoruz ringde Swerve Strickland ve Mogul Embassy ekibi var. Ekip Darby Allin'i çağırıyorlar. Darby geliyor ve ringde ki AR Fox hakkında promo kesiyor. Ona yardım etmeye çalıştığını fakat başaramadığını, onu kurtarabilecek tek kişinin kendisi olduğunu söylüyor. Bunu başarabilmesi için onu bıraktığını ve kendi başına AEW geldiğini söylüyor. Onu tebrik ediyor. Ona ne yaparsa yapsın saygı duyduğunu söylüyor. Onun bir kaç arkadaş sahibi olduğunu fakat kendisinin de bir kaç arkadaşa sahip olduğunu söylüyor ve ardından bütün arena karanlığa gömülüyor. Işıklar yerine geldiğinde Sting ringde! Sting geri dönüyor ve beyzbol sopası ile ringdekilere saldırıyor. Ringdekileri patates ettikten sonra en son Swerve'nin kelleye doğru uzatıyor sopayı. Ondan sonra All In yazısını gösteriyor eliyle. Sting'de bu şekilde All In şovunda bulunacağının işaretini vermiş oluyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Her ne kadar güreş fanları sevmese de böyle aksiyonları izlemek bazen hoşuma gidiyor benim. Gecenin hepsinde değil de böyle bir maçta olunca farklı bir şeyler niyetine izliyorum ve hoşuma gidiyor. Death Triangle & BCC vahşi bir kapışma olacak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Claudio'nun Pentagon'un maskeyi takıp Fenix'i öyle dövmesi... saddfsşasdşflkfdsakşldfsakşlfsad

BCC kaç şovdur şamar oğlanı oluyordu, böyle bir galibiyet kesinlikle lazımdı onlara. Danielson yokken bayağı yetim gibi takılıyorlar ama onu söyleyeyim. Babam ne zaman dönecek acaba ya...

Sting'in dönüşü ise muazzamdı. Darby'i hiç sevmiyorum ama sayesinde Sting izliyoruz ne diyeyim. Şu yaşta hala karizmanın tavan olması her yiğidin harcı değildir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: