Arabesk Müziği Kötüleyenlerin Aslında Şovmen Olması

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
1 1
8f471460-3d63-4ae1-906e-9553748fa037.jpg

Evet arabesk müziği dinlemiyorum yaaa o ne abi yaaa diyenlerin aslında şovmen, sırf kız düşürmek için bu türe laf ettiğini düşünüyorum. Böyle şeylerden etkilenen kız varsa bizden uzak gitsin. @Johnny Sack

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
Ananız size anne karnındayken Beethoven dinletmiş gibi şovlara giren bazı elemanlar analarının babalarının ablalarının Orhan Gencebay'la, İbrahim Erkal'la birbirlerine aşık olduklarını gizlemeye çalışmasın. Semicenk dinleyip dertlenen dertsiz başlar gözümüze gözükmesin. Mabel Matiz en arabesk sözleri yazarken OMG deyip Ali Tekintüre'nin yazdığı sözler tu kaka edilmesin. Sevdiğimiz seveceğimiz kız arabeskimize dokunmasın biz de ona şu şarkıyı söyleyelim:

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
Buna lafımız yok. Benim bahsettiğim arabesk'e durduk yere sallayıp gömenlere.
Yok ya o bence de anlamsız. Arabesk dinleyenler jiletçidir diye takılanlar çok aptalca ya. Beğenmemeyi anlarım da sırf birilerini triggerlamak için uğraşanları gram sevmiyorum.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
1 1
Yok ya o bence de anlamsız. Arabesk dinleyenler jiletçidir diye takılanlar çok aptalca ya. Beğenmemeyi anlarım da sırf birilerini triggerlamak için uğraşanları gram sevmiyorum.
Bunun aynısının rap'e laf edilen versiyonunu da sevmiyorum bu arada. Çok boş ve amacının kızlara hava atmak olduğu belli oluyor.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
Bunun aynısının rap'e laf edilen versiyonunu da sevmiyorum bu arada. Çok boş ve amacının kızlara hava atmak olduğu belli oluyor.
Şuna laf atıyorum buna laf atıyorum çok farklıyım yaaa diye takılan insanlar fena zort oluyor ya genelde. Benim mesela beğendiğim şarkılarda Selda Bağcan da var, Poppy de var. Ama bu farklılığı yüze vurmaya çalışınca aşırı antipatik oluyor.

Click here to login using your socials account