2023-24 NBA Sohbet Konusu

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Denver, rotasyonun gerisindeki genc oyuncularin gelisimine biraz fazla bel bagladi gelecek sezon icin. Evdeki hesap carsiya uymazsa sezon ortasinda bir iki hamle gelir umarim.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,801
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Celtics’in Smart’ımı uyurken takaslaması ve 1 hafta önce takaslamayız seni demesi üzerine BOZ AYI saflarına geçmiş bulunmaktayız. Kahpeliğin nedeni değil bedeli olur…

Hacken

Joe Hendry
Konular
12
Beğeni sayısı
1,211
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Celtics’in Smart’ımı uyurken takaslaması ve 1 hafta önce takaslamayız seni demesi üzerine BOZ AYI saflarına geçmiş bulunmaktayız. Kahpeliğin nedeni değil bedeli olur…
Bazı şeyler asla değişmez. IT takasında herkes bütün kini Ainge'e yönlendirdi ve fakat vefasızlık Boston geleneği. Diğer takımlar da bunu yapıyor ancak Boston kadar değil. Takasa asla laf etmem herkes takaslanır bu bir iş, ancak oyuncu tarafı için süreci bok gibi yönetmeleri batmaya başladı.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,801
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Bazı şeyler asla değişmez. IT takasında herkes bütün kini Ainge'e yönlendirdi ve fakat vefasızlık Boston geleneği. Diğer takımlar da bunu yapıyor ancak Boston kadar değil. Takasa asla laf etmem herkes takaslanır bu bir iş, ancak oyuncu tarafı için süreci bok gibi yönetmeleri batmaya başladı.
IT zamanı NBA'a o kadar hakim olmadığımdan ne tepki almıştı tam bilmiyorum ama o da büyük rezillik düşününce cidden. İnsanlar şu an Smart'ın forma numarası emekli olmalı mı diye tartışırken kulüp adama 1 hafta içinde bambaşka bir tarife uyguluyor. Herkese eyvallah da fav topçumuza değil be...

Hacken

Joe Hendry
Konular
12
Beğeni sayısı
1,211
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
IT zamanı NBA'a o kadar hakim olmadığımdan ne tepki almıştı tam bilmiyorum ama o da büyük rezillik düşününce cidden. İnsanlar şu an Smart'ın forma numarası emekli olmalı mı diye tartışırken kulüp adama 1 hafta içinde bambaşka bir tarife uyguluyor. Herkese eyvallah da fav topçumuza değil be...
Benim ona başarılar dilediğim tweeti favlamıştı drafta girdiği hafta. O zaman büyük kaynadı kanım. Gerçi kolejinden beri yeri ayrıdır babanın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 4)
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: