1.Profesyonel Güreş Premier League Fantasy Ligi

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Tiffany Stratton & Goldust
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
FantasyPremierLeague16x9.png

Haftasonu başlayacak Premier League için revaçta olan oyun FPL'i forumca oynayalım dedik. Oynanış çok basit. Size verilen bütçeyle 15 adet oyuncu seçiyorsunuz. Haftalık bir adet oyuncu değiştirme hakkınız var. Oyuncuların performansına göre puan toplanarak birinci belli oluyor. Lige girenler takım ismini belirtirse seviniriz. Topluca ana mesaja ekleyeceğim herkesin nickini ve takımını.

Lig Linki : https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/t7o47c
Şifre : t7o47c

Katılanlar

Akashi - toptan anlıyorum
Caliph - Notts Forest
Beast Incarnate - chelsea mal lan
Johnny Sack - süper lig seveni
Johnkorey - Johnkorey
atiban't - MAMIKO THESPECIALONE
Legatus Maximus - PSV Ayıdöven
rodrivurdugoll - Sosa
londra beyazdır - Layne Staley
pontiac bandit - chukwu
The Last Jedi - Maltepe United
Coup de Grace - oglum bir sakin la

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sağ bek feci tıslattı ya...
Sefsusan kontenjanından koyduk Davies agamı... Bu arada oyuncuların bulundukları mevkiler bir önem arz etmiyor değil mi? Bekleri ters koyduk, stopere Walker dizdik, Soucek'i kanada koyduk falan arıza çıkmasın.

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Tiffany Stratton & Goldust
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Sefsusan kontenjanından koyduk Davies agamı... Bu arada oyuncuların bulundukları mevkiler bir önem arz etmiyor değil mi? Bekleri ters koyduk, stopere Walker dizdik, Soucek'i kanada koyduk falan arıza çıkmasın.
Yol yakınken değiştir derim o ayaksızı rakibe taktik vermek gibi olacağız ama kıyak olsun. Yerler de hiç etkilemiyor kafana göre dizebilirsin.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,431
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yol yakınken değiştir derim o ayaksızı rakibe taktik vermek gibi olacağız ama kıyak olsun. Yerler de hiç etkilemiyor kafana göre dizebilirsin.
Puhahahahahahahaha Davies'te ben de yokum ama nedense bi koyasım geldi ya maliyeti de tatlı gelince, o fiyata daha iyi bir opsiyon bulursam değişirim ama.

Aurier'i görünce Sosyalist oldum.
Aurier pickime daha da sıkı sıkıya bağlandım şimdi... ECH'yi sosyalist yaptıysak YAKMIŞIZ demektir.

Caliph

british master
Konular
91
Beğeni sayısı
1,204
PG Nakit
595
Puhahahahahahahaha Davies'te ben de yokum ama nedense bi koyasım geldi ya maliyeti de tatlı gelince, o fiyata daha iyi bir opsiyon bulursam değişirim ama.

Aurier pickime daha da sıkı sıkıya bağlandım şimdi... ECH'yi sosyalist yaptıysak YAKMIŞIZ demektir.
Beni yakarken kendini yakma dosto. Daha iyi pickler var da hala kapitalist olduğumu fark ettiğimden paylaşmayacağım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: