RPG MAYHEM İçin

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
“Bunu başaracağına inanıyorduk.”

Yıllarca ailem tarafından destek gördüm, en ufak başarımda bile beni destekleyen bir aileye sahip olduğum için her zaman çok şanslı hissettim. Ama aileniz bile en zor zamanlarınızda yüzünüze bakmak istemeyebiliyor. Herkes için iyi birisi olamazsınız, iyi bir güreşçi olsanız bile iyi bir baba olamayabilirsiniz. Hayat bunu dengelemek ister, çünkü senin zorluklar ile nasıl mücadele ettiğini görmeni ister. Çözüm önerileri ve alternatifler sınırsızdır ama önemli olan kim olmak istediğindir. İstediğin gibi olamadıktan sonra sahip olduğum tüm zenginlikler sahtedir.

“Sen bir bağımlısın ve her zamanki gibi yine işleri berbat edeceğini biliyorduk.”

Alışılmış olan her zaman tekrar edeceğini hissettirir. Kimse bana neden böyle olduğumu ve neden tekrar aynı hataları yaptığımı sormadı. Sadece beni lekeleyip saygısız ilan etmek istediler. Ama ben, bu yaşta bile bu sektör için yeni düşünceler oluşturmaya çalışıyorum. Yıkmaya çalıştığım düşünceler var ve beni bu yolda destekleyen insanlar var. Hiçbir şey için geç olmadığını herkesin kafasına kazıyacağım ve güreş için beni yeterince izleyemediğini düşünen insanlara güreşim ile özrümü sunacağım.

“Eskisi gibi olmayı başaramayacaksın, artık çok geç.”

Kontrolcü olabilmek için güçlü bir iradeye sahip olmalısın. Eğer güçlü bir iraden yok ise bunu çoğunluk ile kabul ettirmeye çalışırsın. Bu klasik bir politikadır. Ama dediğim gibi, burada kalıplaşmış düşünceleri yok etmek istiyorum. Bunu zamanında ihanet ettiğim güreş için yapmam gerek.

No More Words!

intro-1686619878.jpg

Jeff Hardy'i Kıtalararası unvanı ile görüyoruz ancak keyfi pek yerinde gibi durmuyor.

dc4aba3bb27b60da-600x338.jpg

“Kıtalararası şampiyonluğum için uzun uzun dil dökmek isterdim elbette, ama maalesef ki bunun için uygun bir vakit değil. Normalde bugün bu unvanı sizler ile kutlayıp kendimi bu yeni yolda motive etmem gerekirdi. Ancak durumlar değişti ve bu kriz ortamında bir profesyonel olarak doğru bir şekilde hareket etmem lazım. Hiçbir şey olmamış gibi unvanımı nasıl koruyacağımı saatlerce bahsedecek kadar basit bir güreşçi değilim. Randy veya MJF ciddi rakipler. İkisini de bireysel olarak yenmiş olsam da bu durum onların ciddi bir unvan tehditi olduğu gerçeğini değiştirmez. Onlar ile daha doğru bir vakitte yüzleşmek istiyorum.”

dbCQ3h.gif

“Unvanı korumak için fedakarlıklarımı arttırıp insanlara bir ışık olmak istiyordum, gördüğüm sanatı en doğru şekilde aktarıp güreş için yeni düşünceler oluşmasını sağlamam gerekiyordu. İyi rakipler ve iyi bir mental ile sadece bu unvanı değerli bir konuma ulaştırmayı düşünmüyordum. Diğer brand ile olan ufak bir rekabette bile kıtalararası unvanının çekişmeli olduğunu hissettirmek istiyordum. Unvan elbette sonsuza kadar bende kalmayacak ancak ben dahil herkesin bu unvanı kolaylıkla ulaşılamayacak yükseklikte tutmak için elinden geleni yapacağını biliyordum. Harika isimler ile beraber çalışıyorum ve bu MAYHEM soyunma odasındaki herkesi motive eden bir durumdu. Bireysel isteklerimiz dışında aslında insanlara izletmek istediğimiz şeyler vardı. Bu ortamda başarılı olduğunu insanlara izletmek istemek bile bencilce olmazdı. Buna duygusal olarak reaksiyon göstereceklerdir çünkü. Ancak bu durumun devam etmesini istemeyen ve kontratlarımızı riske atan bir durum olduğu zaman bunu doğal karşılayıp her zamanki konuşmalarımı yapmaya devam edemem.”

“Demek birileri ile görüşüp fikirlerinin değişmesini bekliyorsun, politik olarak üstünlüğü alıp bu stratejik savaşta kazanmak istiyorsun. Muhtemelen senin yerinde olan herkes benzer şekilde davranırdı. Mantıksız bir hamle yapmıyorsun, ama korkuyorsun. Çünkü sunduğun saçma teklifleri benim gibi iş ahlakı olan güreşçilere sunamıyorsun. Taş üstünlüğü sende olsa bile doğru oynayamadığın sürece kazanamazsın.”

1771bfa5a65adf6ba8cbae04aa1f1a97ea2c4af1.gifv

“Sahip olduğumuz özgürlüğü dilenerek aldığın bir hisse ile sahip olduğunu düşünmen ve doğruları konuştuğunu iddia etmenden bu kadar hızlı rahatsız olacağımı tahmin etmiyordum. MAYHEM’i kapatabileceğine inanmıyorum, bu yolda benim gibi anlatmak istediklerini doğru bir şekilde anlatmak isteyenler var. Ve bizler, gelecekte kontratlarımızın sonlandırılma tehdidinden korkmuyoruz. Bu başlattığın savaşta aldığın her kararın ve söylemiş olduğun her cümlenin karşılığını alacaksın.”

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura

20230703_224124.jpg

BRING IT DOWN! World Heavyweight Championship kemeri ile Will Ospreay girişte duruyor. Priestley hemen yanında, arkasında ise Aussie Open var. Girişte taunt atmak yerine hızlıca ringe giriyorlar. Ospreay ringe girdiği gibi Jeff Hardy'e elini uzatıyor, Jeff de kabul ediyor ve ikili el sıkışıyor. Hardy sonrasında kendi mikrofonunu, Ospreay'e veriyor.

Will Ospreay: MAYHEM! HALA BİZİMLE MİSİNİZ?

Seyircilerden "MAYHEM" chantleri yükseliyor. Ospreay bundan memnun olmuş bir şekilde kafasını sallıyor.

Will Ospreay: Hala bizimle olmanız güzel. Çünkü bu şovu şov yapan, sizlersiniz. Biz, sizler sayesinde buradayız. Ve sizler burada olduğunuz sürece burada olmaya devam edeceğiz.

Ospreay bu cümlesi ile çok büyük bir pop alıyor.

Will Ospreay: Elbette ben de aynı Intercontenintal Şampiyonumuz, Jeff Hardy gibi kemerim hakkında konuşmak isterdim. Ama buradaki meselemiz artık daha büyük. Bu benden büyük, Nigel'dan büyük hatta omzumdaki World Heavyweight Şampiyonluğundan da büyük. Bu, içine sizlerin de dahil edildiği bir savaş. Donald Trump kelimenin tam anlamı ile bizi satmış olabilir. William Regal bütün inancını kaybetmiş olabilir. Ama bizler buradayız. MAYHEM'i temsil etmek için buradayız. Sizleri temsil etmek için buradayız. Kanımın son damlasına kadar savaşacağım. Bana, arkadaşlarıma, arka alanda emek veren her bir insana ve siz seyircilere, saygısızlık yapmayı cüret eden herkesin karşısında olacağım. Cornette bizi tehdit etse de, PAYBACK'in şampiyonlarını bize dayatmaya çalışsa da, hatta bizi kovsa bile, yine de bu ringde olacağım. Sizler için konuşacağım. Sizleri temsil edeceğim. Sizlerin şampiyonları olacağım.

wp-header-logo-5469-1024x576.png

"Ospreay" diye chantler yükseliyor bu sefer. Ospreay geldiğinden beri uğraştığı şeyi başarıyor, seyircileri tamamen kazanıyor.

Will Ospreay: Elbette bunu yapmak için, kemerimi başarıyla savunmam gerekiyor. Açıkçası şunu söylemeliyim ki, rakibim çok ciddi. Kemer için de çok hevesli. Ama bu beni sadece daha fazla heyecanlandırıyor. Nigel'a karşı olduğumu düşünmek beni heyecanlandırıyor. Şu anda bile kalbim daha hızlı atıyor. Şu anda bile anın adrenalini, seyircilerin desteklerini hissedebiliyorum. Size iyi bir şov sunmanın düşüncesi bile beni mutlu ediyor. Ve eminim ki, sizler için, Nigel ile epik bir mücadele çıkaracağız. Sadece ben değil, herkes çok çabalayacak. Davis ve Fletcher, haftaya, Venis ve Morrison'a karşı maça çıkacak. Ve bu mücadeleyi kazanmalarından sonra, rövanş için Angel ve Humberto'ya meydan okuyacaklar. Ve vereceğimiz tüm büyük savaşlarla, ekranlara daha fazla seyirci kazandıracağız. Böylece MAYHEM'in gücünü göstereceğiz.

bea-priestley-blair-davenport-july-9-a.png

Ospreay cümlesini tamamladıktan sonra, Bea Priestley bir adım öne çıkıyor. Ospreay bunu gülerek karşılıyor ve mikrofonunu Priestley'e veriyor.

Bea Priestley: MAYHEM ikinci bir şov değil. PAYBACK için yer bulamayanların, burada parlaması için verilen bir şans değil. Burası gerçek şov. Will Ospreay sizin World Heavyweight Şampiyonunuz. Aussie Open sizin gelecek takımlar şampiyonlarınız ve Jeff Hardy, yaşayan bir efsane olarak, sizlerin Intercontenintal Şampiyonu. MAYHEM bitmekten çok uzakta. MAYHEM ŞİMDİ BAŞLIYOR.​

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
200
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch

Duyuluyor ve Nigel McGuinness girişte beliriyor. Ağır adımlarla ringe geliyor. Jeff ve Ospreay'e derin bir bakış atıyor ve mikrofonu ağzına götürüyor.

5-18-2013+10-34-51+PM.jpg

Görmüş olduğunuz bu iki adam da bulundukları markanın şampiyonu sıfatıyla buradalar ve bu markanın varlığına tehdit olan, dirliğini bozan unsurlar hakkında üstüne vazife olarak gördükleri için iki kelam ettiler. Peki ya Nigel, sen neden buradasın, hangi sıfatla? Bazılarınızın kafasında dönen sorunun bu olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben bu markanın ana unvanının bir numaralı adayı olarak buradayım ama bunun hiç bir önemi yok! Ospreay'in belindeki altının hiçbir önemi yok! Jeff'in omzundaki kemerin hiçbir önemi yok! Bütün bunların hiçbir önemi yok çünkü bu marka bir şekilde tarihe karıştığında biz dahil hiçbiri bu şirketin bir parçası olmayacak da ondan. Spiker masasındaki konforlu işimi bırakıp bu kaosun içerisine bir şekilde dahil olmamın delilik olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde de haksız sayılmazsınız. Ama eğer iki marka arasında bir keşmekeş, bir rekabet ortamı varsa aklı başında onlarca güreşçi arasından en azından bir tanesi gemileri yakmış bir deli olmalı! Ben 47'sine gelmiş, belki de kariyerinin son demlerini yaşayan bir adamım baylar. Kariyerinde son düzlüğe gelmiş bir adamın elinden hiçbir şey alamazsınız. Ancak o sizin elinizden sizin için değerli olan şeyleri alır ve sizin biçtiğiniz değer onun gözünde yerle yeksan olur.

PAYBACK büyük balıkların avlandıkları, küçük balıkların ise yem olduğu bir okyanusmuş, öyle diyorlar... Ben de diyorum ki MAYHEM eğer bir okyanussa, PAYBACK süs balıklarının sadece 1-2 yeme tav olduğu küçük bir fanustur diyorum. *eliyle ospreay'i işaret ediyor* Bu adamın belinde duran unvana dikkat edin ve üzerinde yazan yazıyı okuyun. "World Heavyweight Wrestling Champion." 20. yüzyılın başında profesyonel güreş endüstrisi yüzbinlerce insana hitap etmeye başladığında bu işi icra eden adamlar bu isimde bir unvan için birbirleriyle mücadeleye girişiyordu. 80'lerin ortasında Ric Flair, Jim Crockett'in şirketinde Dusty Rhodes, Harley Race gibi isimlerle mücadele ederken bu unvan için mücadele ediyordu. Bu unvan şu anki görünümüne eriştiğinde Will Ospreay daha dünyaya gelmemişti. Ne demek istediğimi anladınız mı? MAYHEM sadece PGW değil, bütün güreş endüstrisinin geleneklerini, tarihini yaşatan tek markadır diyorum!

Bütün bu bahsettiğim tarihi mirası, endüstriyi inşaa etmiş unsurları diri tutabilmek, onları korumak için elimizden geleni yapacağız PAYBACK! Ben Nigel McGuinness, yanımda duran Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Will Ospreay, Kıtalararası Şampiyonu Jeff Hardy, buradayız. Biz birbiriyle mücadele eden rakiplerden ziyade MAYHEM'in bekçileriyiz! Kendinize bir misyon belirlemişsiniz ama bu misyonunuza bir isim koymamışsınız. Ben sizin için en iyi ismi biliyorum. Mission Impossible!

Nigel mikrofonu yere atıyor ve Ospreay & Hardy'e bakıp MAYHEM logosunu işaret ediyor. İkili kafasını olumlu anlamda sallıyor ve kameralar kapanıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: