Yavuz Turgul, TV Dizisi Çekecek Başrol İmirzalıoğlu

çorbacıda matiz buhranlar

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Yavuz Turgul ülkemizin en değeri bilinmeyen yönetmenlerinden ya. 90larda Şener Şen'le çektiği filmler gerçekten kaliteli daha önemlisi de çok orijinal filmler. Unutulmaz Aşk Filmlerinin Yönetmeni, Gölge Oyunu ve tabi ki Eşkıya muhteşemler. İzlerim yani bu diziyi.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yavuz Turgul ülkemizin en değeri bilinmeyen yönetmenlerinden ya. 90larda Şener Şen'le çektiği filmler gerçekten kaliteli daha önemlisi de çok orijinal filmler. Unutulmaz Aşk Filmlerinin Yönetmeni, Gölge Oyunu ve tabi ki Eşkıya muhteşemler. İzlerim yani bu diziyi.

Katılıyorum ve Eşkiya olmasaydı Türk sineması bugünlere gelemeyebilirdi.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,331
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
TV'de olmasa daha iyi olurdu ya.
5-6 yıldır TVden dizi anlamında uzak bir Kenan var. O dizi de tutmadı zaten. Turgul'un da Çağan Irmak'ın yaşadığı problemleri yaşayıp çakılacağını düşünüyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
5-6 yıldır TVden dizi anlamında uzak bir Kenan var. O dizi de tutmadı zaten. Turgul'un da Çağan Irmak'ın yaşadığı problemleri yaşayıp çakılacağını düşünüyorum.
Reklamının iyi yapılması lazım. Kıvanç'ın dizide mesela hiçbir numara yok ama o kadar iyi reklamı yapıldı ki bir şekilde tuttu. O yüzden kanal da çok önemli, FOX'ta yayınlanırsa direkt tutmaz derim mesela.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: