Ludwig Neşeli Geceler Diler

Ludwig

An die Freude
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
William Regal

Hepinizi hasretle selamlıyorum kardeşlerim. Ben Ludwig, eski tanıdıkların bildiği ismimle Ludwig, aranıza katılmaktan kıvanç duyarım. Hüküm süren NATO kafa NATO mermer statükocu profesyonel güreş anlayışının üzerimdeki tezahürü, yeni giyilmiş çorapla ıslak banyo zeminine basmaktan farksız bir hissiyat olunca, yeniyetmelikten beri takip ettiğim bu performans sanatından soğumamın kaçınılmazlığı aşikar hale gelmişti yaklaşık beş yıl kadar önce. Ta ki evvelki gün, insanı kıyafetlerinin altında nazik ama ilgisiz bir kuğu gibi pişiren sıcak yüzünden bir türlü tatlı rüyalara dalamayıp boş boş takıldığım esnada Geleneksel SummerSlam güreş şölenine denk gelene dek. Bir önceki cümledeki alaycılığın farkına varmışsınızdır, SummerSlam bildiğimiz gibi. Ancak izlediğim gösterinin neredeyse anlamsız olarak nitelendirilebilecek derecedeki vasatlığı zihnimi meşgul edemeyince; aklım eski günlerle, tanışma şerefine nail olduğum siz kıymetli dostlarımla olan anılarımla dolup taştı kardeşlerim. Gözlerimin gördüklerinden doğan bulantı halleri nostaljinin müşfik okşamalarıyla yatıştılar.

İşbu hayret verici mevzuyu hayra alamet yorumladım ve işte bu akşam huzurunuzdayım. Yine yeniden diyor ve afiyette olduğunuzu umuyorum.

Selamlaşma faslına ek olarak çok sevdiğim bir zatla birlikte bulunduğum bir fotoğrafı da paylaşayım, buzlar kırılsın, samimi bir ortama vesile olsun:

20230807_010228.jpg

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: