RPG PGW.com

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
270
Beğeni sayısı
2,297
PG Nakit
0

tumblr_ois961Dwyx1vfkyx4o1_500.gif

- Adam Cole'un PGW ile ilişkisi kalmadı! Kendi talebi üzerine serbest bırakılan Cole, PAYBACK 17'ye son şovu olduğunu bilerek gelmiş ve maçı biter bitmez arenayı terk etmiş. Saçlarının kesilmesinin ve yaşadığı ezici mağlubiyetin nedeninin ise O'Neil'ın Cole'a giderayak kestiği bir ceza olduğu söyleniyor. Arka alandan sızan planlara göre normalde Prince of PGW şovunda Ospreay'den PGW kemerini alarak saltanatı bitirmesi planan kişi Adam Cole'un ta kendisi olacakken ilgisizliği yüzünden O'Neil her şeyi iptal etmek zorunda kalmış. Cole'un şovlara geç gelmesi ve antrenmanlara katılmamasnın üstüne ayrılmak istediğini belirtmesi bardağı taşıran son damla olmuş. PPV'de PGWC maçının iptal olmasının asıl sebebi buymuş.

Rikishi_bio.jpg

- Rikishi yaşadığı sakatlık yüzünden en kısa zamanda ameliyata girecekmiş. Güreş kariyerinin bittiği kesinleşse de ilerde bir gün kendisini PGW ekranında tekrardan görmemiz mümkün.​

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,574
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Ulan Cole harbiden vezir olacaktın he. Rikishi'den bir şey olmazdı da. Şaka şaka Rikishi de takımlar kemerini alacaktı üzücü ayrılıklar oldu.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Abi benim bu şans peki halis mi yaaaaa??? Önce Goldberg şimdi Cole. Millete RPG bıraktırıyoruz kemeri korumak için.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Cole iyi girmişti kötü oldu. Öyle dandik 2 maç kazanıpta girmemişti baya sağlam maçlarla girmişti. Reis iyi gidiyordu baya, yazık oldu.

Rikishi'nin sahibi de yeni karakteriyle başarı elde eder umarım. Bu karakteriyle ben beğeniyordum açıkçası.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: