RPG PGW.com

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,286
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Kudururum lan öyle bir şey olursa. Ben yolladım ben!
Yaşanırsa benim bünyedeki keyif.
Not Bad Sport GIF by ALL ELITE WRESTLING

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,104
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Nigel-McGuinness-story.jpg

- Desmond Wolfe/ Nigel McGuinnes'in PUREC maçından çekilmesinin nedeni tahmin ettiğimizden daha büyük! PGW yönetimi tarafından yapılan son dakika açıklamada McGuinnes'in seneler sonra bir büyük sakatlık ile daha mücadele ediyor olduğu belirtildi. Lockdown sonrası gerçekleşecek PAYBACK #14 şovunda kendisinin bir veda konuşması yapıp ringlerden emekli olacağı ise duyumlar arasında.​

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
271
Beğeni sayısı
2,307
PG Nakit
0
image.png

Goldberg, R-Truth, Desmond Wolfe gibi isimlerle yolların ayrılmasından sonra kadroda oluşan boşluğu yeni güreşçilerle dolduran Chairman, Cumartesi ve Pazar günü Türkiye'de olacak. Türkiye için çok önemli bir tarih olan 29 Ekim için birtakım projeler gerçekleştireceğini ve orada birkaç PGW güreşçisi ile de görüneceği bilgisini aldık. Cumhuriyet'in 100. Yılının önemini vurgulayan bir segmenti Lockdown'da mutlaka izleyeceğiz. Türkiye, Bay O'Neil'in son derece önem verdiği bir pazar ve PGW'i Türk kanallarından FOX TV ile anlaşarak Amerikan güreşini Z kuşağına sevdirip X ve Y kuşağını da tekrar kazanmak onun en önemli amaçlarından biri.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: