BU GÜREŞÇİLERE NİYE YAPTIRIM UYGULANMIYOR?!

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
94
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Baba ben anlamıyorum. Ridge Holland, Rhea Ripley, Nia Jax gibi güreşçilere neden yaptırım uygulanmıyor? Mamiyi seviyoruz da Owens'ı sakatladı kadın. Nia ve Ridge'dan bahsetmek bile istemiyorum. Bu gün Big E'nin kariyerinin bittiğini gördük. New Day'ın yok oluşunu izledik. New Day sevmeyenler bile biliyordur ki Ridge Holland'ın şirkette durması bile hata. Zamanında Charlotte Flair Kairi'e büyük şeyler yapmıştı hala konusu var ve yaptırım uygulandığını hiç duymadım. Neden bu güreşçilere bir ceza verilmiyor? Tartışalım.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Abi buna fazlasıyla katılıyorum. Zamanında Paige'i sakatlayan Sasha Banks için diyordum bunları. Hala bu konudan dolayı Sasha'dan nefret ederim ve WWE'ye kızgınım. Yaptırım kesinlikle uygulanmalı. Ağır,hafif bilemem ama uygulanmalı.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Kasten olmadığı sürece bir şey diyemem. Bu bir fiziksel bir iş ve herkes tehlikenin farkında olarak giriyor bana. Ama mesela maçta Kairi'nin defalarca kez söylemesine rağmen onu inatla masaya powerbomblayan Charlotte'a falan uygulanmalı. Diğerlerine de performance center da ek mesai yazsınlar.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Kasten olmadığı sürece bir şey diyemem. Bu bir fiziksel bir iş ve herkes tehlikenin farkında olarak giriyor bana. Ama mesela maçta Kairi'nin defalarca kez söylemesine rağmen onu inatla masaya powerbomblayan Charlotte'a falan uygulanmalı. Diğerlerine de performance center da ek mesai yazsınlar.
Dediğim Paige sakatlığında kadının boynunda zaten sıkıntı vardı Sasha onu bilerek yaptığını düşünüyorum. Sen boynundan yeni sakatlık atlatmış birinin boynuna öyle tekme atarsan ben bunda bir şeyler ararım.

Rai-San

PG.com Kullanıcısı
Konular
48
Beğeni sayısı
40
PG Nakit
90
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ridge Holland konusunda kesinlikle haklısın o adam dünyanın en büyük güreş şirketini bırak bar köşelerindeki İndylerde bile olmamalı. Nia zaten gittiği için onu pas geçiyorum. Rhea'nın olayın tek seferlik kaza olduğunu düşünüyorum. Onun için şimdilik onu görmezden geliyorum.

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
95
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Ridge Holland'ın ilk vukuatı olmadığı için kesinlikle bir ceza veya uzaklaştırma almalıydı. Ben bir güreşçi olsam Ridge Holland'a asla güvenemezdim.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: