(YAYINDA) Beast Incarnate İle Yüz Yüze #4: agaoglu23

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
pole-sitter-lewis-hamilton-mer.jpg

Beast Incarnate: Vallahi tatilde telefondan zor olur diye ötelemiştim aslında ama dayanamadım röportajı yayınlamaya karar verdim. Beni perçinleyenler sağ olsun diyorum. Yıllar boyunca herkes tarafından kullanılan bu konsepti dünyada ilk defa kullandığını iddia ederek bize laf yetiştirmeye çalışanlar olmuş, sadece gülüp geçiyoruz. Arkadaşa ÖZGÜN fikirleriyle mutluluklar diliyorum. Çelik çomak keyifli bir oyundur ama her gün kendi kendine oynarsan o kadar da sarmaz. :)

Beast Incarnate: Lafı fazla uzatmayalım. Sevgili ProfesyonelGures.com sakinleri… Zorbalıklardan uzak, tiranlıkla yönetilmeyen forumumuzda hep beraber sohbet etmeyi amaçladığımız Beast Incarnate İle Yüz Yüze programına hepiniz hoş geldiniz! Sabırsızlıkla konuğumu takdim etmek istiyorum. Buradaki herkesin yakından tanıdığı, çok sevdiği, ustaların ustası bir adamla beraberiz bugün. @agaoglu23 geliyor!

Beast Incarnate: Ali hız kesmeden sorularımıza geçelim, keyifli ve uzun bir program olacak gibi zira. İlk sorular @Sosa ’dan gelmiş:

“1-Fenerbahçe'nin bu sene şampiyon olacağını dusunuyor mu?

2- Dzeko patlar mı yoksa tutar mı? (Ben ikilemde kaldım son günlerde)

3- İsmail Kartal'ı istedi mi yoksa baskasini mi istiyordu?

4- Hikmet hakkında ne düşünüyor?”

agaoglu23:

1- Düşünmüyorum abi ya, maalesef bende umut yok. İyi oynayacağımız maçlar illa olur ama ben hocaya güvenmiyorum. Kaldırabilecek mi baskıyı bilmiyorum, bir de çok büyük bir 6 numara sorunu var. Crespo yürüyecek halde değil, İsmail’e de güvenmiyorum ben, saatli bomba yani. Net 6 şart, Türk kuralı, Altay sorunu, rezil taraftar mentalitesi vb. zor bir sezon var önümüzde, umarım oluruz.

2- İkilemde olduğum konulardan biri, ama yedeklerinde şimdi King var, Bats var, Ekambi gelecek, Umut var. Var oğlu var, golcüden yana sıkıntı yaşamayız diyeyim ben.

3- Başkası tabi ya, İsmail’den hiç umutlu olmadığımı da yineliyorum. Montella tercihinden keşke dönülmeseydi.

4- İyi yarışmacı berbat karakter, her Survivor sezonunda olması gereken bir adam ama.

Beast Incarnate: Baba İso’da neden yoksun ya, bence FB tarihindeki en underrated hocadır. O kurşunlanma olayı olmasa 2015’de FB şampiyon olabilir. Sahada oynattığı proaktif oyundan hep memnun kaldım, ki geçen sene taraftarın bas bas bağırdığı Crespo-Zajc tandemini de bu adam yarattı. Ama bu adam sezonu şampiyon bitirmeden sen şu şekil takılacaksın gibi ustam:

images

Beast Incarnate: @The Lunatic Fringe ile devam ediyoruz, kendisinin sana 3 sorusu var:

“1- Klasik soru: Hakkımda ne düşünüyor?

2- En sevdiği F1 pilotu?

3- Survivor'da Murat babamız elenince üzüldü mü?”

agaoglu23:

1- Valla çok severim Seymen kardeşimi, saygıda kusur etmeyen, düzgün karakterli bir kardeşimdir.

2- Soru mu bu yaa, babam öz babam LEWIS HAMILTON. Sonra da Ocon ve Bottas.

3- Yıkıldık ya, bu sezonun tek keyfi Murat babamdı benim için, gerçekten çok kalitesiz insanların olduğu, deprem vb. zaten yarışmanın da sekteye uğradığı bir sezondu. Murat babam samanlıktaki iğne gibiydi, çok seviyoruz çok.

Beast Incarnate: Ocon’da fena varız ama eşek Alpine harcıyor çocukcağızı maalesef. Favların arasında Piastri’nin olmaması hiç yakışmadı deriz bu arada…

Beast Incarnate: @Bero ile devam ediyoruz ve kendisinin sana tam 4 sorusu var:

“1- Survivor ve Masterchef ünlüleriyle arası iyidir kralın sohbeti en çok saran kimdi?

2- Şu an kadınlarda ve erkeklerde favori güreşçisi?

3- Hakkımda düşünceleri nedir?

4- Everyone atıldığı zaman kendisini ayrı olarak etiketliyoruz BU BÜYÜKLÜK HALİS Mİ?”

agaoglu23:

1- Valla az buz oturmadık da iki üç kasıntı insan hariç çoğundan full randıman aldık ya. En son MC Eren ve Metin’le karşılaştık. Bomba adamlar var, Survivor tayfadan da var iki üç sempatik adam, 2015-16 civarı Barış Murat Yağcı baya makara adamdı, sonra nerelere döndü olay.

2- Valla kadınlar bence belli, öyle böyle olmayan bir Bianca Belair hayranlığım var. Hem zevkime hitap etmesi, hem güreşi, hem o güler yüzü ve sempatik tavrı benim için eşsiz düzeyde. Güreşmesi vb. çok çok iyi, tek eksik biraz mikrofon, onu da halledicektir. Erkeklerde Kofi Kingston her daim, benim güreşte ilk sevdiğim süperstardır, zaten ondan sonra da hep sevmeye devam ettim. Güncel olarak da Santos Escobar sevgimiz mevcut.

3- Bero harbi çok pozitif bir adam, mizah anlayışı olsun, esprileri olsun beni her daim güldüren bir kardeşimdir. Çok severim.

4- AHasaahahhahaha abartmayalım ya iki sövdük sadece. :D

Beast Incarnate: Aga Kofi Kingston picki çok zayıf ya, başka adam mı bulamadın gerçekten? Vizyonlu da adamsın… @everyone @agaoglu23

Beast Incarnate: Röportaj esnasında küfürümüzü de yediysek @Akashi’nin 2 sorusuyla devam ediyoruz:

“1- Saddiq Bey hakkında ne düşünüyor?

2- Tottenham’a loser ayağı çekip Arsenal’i tutması ne derece mantıklı?”

agaoglu23:

1- Büyük kazma, loser, balon. Her maç %30’luk yüzdesi ve top kayıplarıyla fantezi hayatımızı renklendiren bir kardeşimizdir.

2- Tottenham’ın hayatı Arsenal ve başarılarını mahalleden izlemekle geçiyor ya, Arsenal efsaneleri ve Tottenham efsanelerini falan karşılaştırdığımızda fahiş bir tablo çıkıyor ya, Tottenham’a önerim Fulham ile bir yerel rekabet.

Beast Incarnate: Arsenal nefretimizi bilen bilir ama Arsenal’ın tarihi, Tottenham’ın tarihi ile asla kıyaslanamaz ya. THIERRY HENRY’e hakaret olur her şeyden önce…

Beast Incarnate: @Johnkorey ’in sorularıyla devam ediyoruz. Kendisinin sana 3 sorusu var:

“1- Benim hakkımda ne düşünüyor?

2- Survivor 2023 adeta ratinglerde çakıldı. Acun'un fenomen hamlelerine rağmen. Bunu neye bağlar?

3- Masterchef All Star ile ilgili genel bir yorumlama alabilir miyim? Bir de Masterchef'in ilk sezonu hakkında neler düşünüyor? Kerem mi Uğur mu?”

agaoglu23:

1- Severiz kralı, discord’da Survivor konularında falan acayip paslaştık, kanım ısındı.

2- Abi deprem girdi bence bir kere, öyle böyle vibe’ı bozmadı o iş. İkinci olarak da Berdan Mardini, Yusuf Güney gibi yarışmayı taşıyan adamların hemen kaçması falan çok tat kaçırdı. Yarışmanın yedeklerinden gelen kadın şampiyon oldu, yedeğin yedeği olan adam 3. Yada 4. Mü oldu ne oldu. Yedekler olmasa bu yarışma tamamen sıfırmış dendi yani özet olarak. Bir de fenomen arkadaşların en fenomeni Halil’in karakter sorunları, çok etken var, olamadı yani.

3- Mark hocamla da konuşuyoruz, Masterchef Allstar kanayan yaramız ya. Ne umduk ne bekledik ne buluyoruz ya. 2 tane sosyal zekası 0 olan, hatta birinin aşçılığı da çok sorunlu bence, insanların herkesi zorbalaması, sürekli hor görmesi, kalan insanların da çırpınması var ekranda. Burcu gibi yetenekli bir şef 2. Haftadan pes ediyorsa şefler oturup şapkayı önlerine koyacak hoca. Çağatay falan her hafta potada, ama Sergen efendi ve kankaları her şeyi teğet geçiyor. Geçiniz, izlenmez. Kerem Uğur işini de ilk sezonu izlemediğim için yorumsuzum ama sonrası için konuşursam ve sosyal medyaya bakarsak bana Kerem daha yakın.

Beast Incarnate: Acun’un sunduğu herhangi bir TV ürününde hiç mi hiç yokuz ya, SERHAT DOĞRAMACI HAN HAZRETLERİ haricinde bir gram yorumum yok o yüzden masmaalesef.

Beast Incarnate: Sırada @Caliph ’in 2 sorusu var:

“1- Kendisiyle futbol podcasti yapma fikrim var o da okey midir bu fikre?

2- İkinci soru olarak Juventus Next Gen'in İtalya'nın en büyük kulübü olduğu konusuna katılır mı?”

agaoglu23:

1- Çok büyük gurme üstat, sabaha kadar varız. Çok büyük kalite.

2- Valla usta acayip bir alt nesil geliyor. Miretti, Fagioli özellikle İtalya’nın geleceği olacak bir orta saha ikilisi, Ilıng Junior’dan umudum çok yok ama her pozisyonda olması baya büyük +. Soule var, şimdi Tim Weah da geldi ama bu takımın baba oyuncuya ihtiyacı var, en önemlisi de HOCAYA ihtiyacı var. Allegri’den ne köy olur, ne de kasaba. Yine de bu sene iyi derece çok önemli, klüp cezaları da aldı, hesabı sıfırladı. Sıfırdan başlama vaktidir.

Beast Incarnate: Enes bu futbol podcasti işinde ciddi misin aga? Vallahi yapın, siz sabaha kadar yapın ben sabaha kadar dinlerim. Bir bölüm de beni konuk alın ben de sizinle sabaha kadar konuşurum. Üç büyükler taraftarları olarak ayı gibi keyifli, her telden bi program yaparız valla. Fena hypeladınız beni, eğer dalgadaysanız fena yıkılırım…

Beast Incarnate: @KALKTI!!!! beni şaşırtıcı bir şekilde 1 tanesi cinsel saik gütmeyen olmak üzere 2 tane soru ile gelmiş:

“1- Ali Agaoglu haklındaki düşüncelerin neler?

2- Bir kızı yalama nereden başlamalı?”

agaoglu23:

1- İnşaat denince akla gelen isimdir, barondur.

2- Tümevarım’cıyız hoca, tepeden tırnağa. Tepeden başlanır, yüz.

Beast Incarnate: İkinci sorunun cevabına binaen senin hakkındaki düşüncelerim, Sönmez Reyiz’in yalama üzerine söylediği o laf üzerinde şekillendi ustam…

Beast Incarnate: @The MANIAC canım kardeşimin sorularıyla devam ediyoruz:

“1- Fenerbahçe'de 9 yıldır eksik olan ne?

2- Hakkımda ne düşünür?

3- Elazığlı olmak nasıl bir duygu?”

agaoglu23:

1- Düzgün bir taraftar mentalitesi 9 yılın hepsine bakarsak en büyük ve en istikrarlı eksik. Twitter’daki hesapların kendini bu kadar önemli sanması falan büyük kaos ya, allah korusun Fenerbahçe’yi twitter’dan. Yapısal olarak da tabi ki sorunlar oldu ama mesela geçen sezon başkan nezdinde bence yapılabilecek her şey yapıldı.

2- Severim seni de, başlarda malum insan sandık ama şahsına münasır bir kardeşmişsin.

3- Kimlikte yazıyor, daha gelmek nasip olmadı. Gelmek lazım.

Beast Incarnate: Redondo, Salva, Fenerist tarzı birçok irinden kurtulması lazım gerçekten Fenerbahçe’nin. Çok fazla antipati topluyor bu kitle. Olası Ali Koç’tan sonra gelecek yönetim bunu toparlamalı bence, Ali Koç’un dünyadan haberi yok zira.

Beast Incarnate: @Johnny Sack ’ten sana 4 soru gelmiş hoca:

“1- Hoca bu WWE neden sarmıyor?

2- 90'lardan favori bir Türkçe pop şarkısı soralım.

3- Survivor 2024 erken şampiyon tahmini?

4- Güvenç Kurtar hoca teknik direktörlüğe dönse ligde kaç puan toplar?”

agaoglu23:

1- Hocaya önce bi şapka çıkaralım, bu alemde tanıdığım en baba adamlardan biridir. Konumuza gelirsek de kitap yazarız ama ufak bir özet geçelim. Öncelikle kemerlerin değeri çok düşük, yani kemer feudları falan güzel hoş ama eski havayı alamıyorum ben. Roman Reigns’in en baba ve tepe adam olması okey, gayet de mantıklı ama eskiden WWE’de bu düzen yoktu ve ben daha çok keyif alıyordum yani. Açık ve net söyleyeyim herkes herkesi yenebiliyordu, bilinmezlik çok hakimdi. Şuan cidden çok belirli şeyleri izliyoruz, ve Judgement Day gibi bir kilit hakim şirkete yani, resmen kilitlediler şirketi. NXT’de bile paso bu arkadaşları izlemekten gınah geldi bana, nasıl çözülecek nasıl hallolacak cidden bilmiyorum ama hallolsa keşke. Bazı isimler çok iyi bazı isimler çok kötü kullanılıyor, klasik olarak her dönem böyle bir durum var yani. Sarıyor sarmasına bu arada ama hatalarını söylemek zorundayız, yoksa cidden ambiyans falan çok başka bir durum var şirkette. Süperstar bazlı yorumlarımı zaten biliyosun hoca, discord’da devam.

2- Kış Güneşine imzamızı atarız.

3- Kadın olamaz diyorum bu sefer. İsimler netleşince yine kritik yapacağız zaten.

4- Hoca fakülteyi bitirse bir önce, sonra bismillahla başlarız bu hesaplara da stoper hattı Serdar Aziz-Saiss, ileride de Dirar olursa tulumu çıkarır öz hocam benim.

Beast Incarnate: WWE bence o kadar da kötü değil. Hatta sürekli diyorum bence RAW şovları > Dynamite şovları şu an için. Ama tabii senin bahsettiğin defoların düzelmesi gerektiği de açık ustam. Kış Güneşi ise bayağı gurme seçme, severiz.

Beast Incarnate: @Keroviq de Kamil gibi sana 4 tane soruyla gelmiş:

“1- Kimseye sormamıştık, ilk ona soralım: Hakkımda ne düşünür?

2- Joker'in; "Niye Ali Ağaoğlu'n'dan maaş alayım?" sözü hakkında ne düşünüyor, kendinisi kınıyor mu?

3- Çocuğunu Fenerbahçe'li yapacak mı?

4- Hakan abimize sorduğumuz soruyu da soralım; Kocaeli tribünlerinde maç seyretmek ister mi?”

agaoglu23:

1- Valla komik adamdır Kero, severiz kardeşimizi.

2- Valla Joker moker bilmem ki ben be Kero, Rap falan filan yok bende be abi.

3- Özgür bırakmayı düşünüyorum da çocuğa çok var be abi, naptın daha. :D

4- Tabi ki, tribün kültürü belli bir seviyede olan her takımın tribününde maç izlemek isterim ben.

Beast Incarnate: Erkek evladın tuttuğu takım konusunda ben maalesef boomerım ya. Ben de özgür bırakırım (1 yaşında GS Store’dan bebek kıyafeti çekti) o ayrı ama GS’yi tutmak yerine hür iradesiyle FB’ye geçerse kafaya atma işi olur harbi. Nesilden nesile aktarmak değerli benim için tuttuğum takımın kültürünü.

Beast Incarnate: @Nature Boy ’dan sana 2 soru var:

“1- Collision saflarına katılmak için ne istiyor.

2- Aklımıza gelmişken bir soru daha soralım. Hamsiyi tavaya koyduğumda ne hissetti?”

agaoglu23:

1- Usta valla şu siyah ambiyans gidene kadar benden AEW falan çıkmaz, çıkamaz yani. Depresif baya.

2- Hiçbir şey.

Beast Incarnate: Makaraya vakıf değilim ama ikinci soruya verilen cevaba sebepsizce patladım puhahahahahahahah. Bu arada @Nature Boy benim için hocaların hocası tanıdığım günden beri @agaoglu23 ’tür, konu tartışmaya kapalıdır…

Beast Incarnate: @ReQuem 3 soru birden sormuş:

“1- İstanbul buluşması mı patlatacağız Bursa mı?

2- Beni tanımadan önce hakkımda ne düşünüyordu?

3- Cidden kadın güreşi izlerken maçlar için mi yoksa göz zevki için mi izliyor?”

agaoglu23:

1- Babam net İstanbul ya Bursada iş için bulunduk bitti gitti.

2- Valla ben biraz uzak kaldım bir ara, o aradaki çoğu kişiyi tanıyamadım yani. Bir şey düşünmedik babam ama tanıyınca kafayı kırdık daha önce nasıl tanıyamadık diye.

3- Maçlar da daha kaliteli bence be baba, göz zevki zaten öyle ama.

Beast Incarnate: Kadın güreşi nasıl daha kaliteli ya… Beni bir gram sarmıyor, ben çoğu kadın güreşçiyi ringe asla yakıştırmıyorum nedense.

Beast Incarnate: @The Underground GOAT ’ın sorularıyla devam ediyoruz. 2 tane sorusu var sana:

“1- Spesifik olarak değerli ama takaslanmalı dediği OKC topçusu var mı?

2- Ne zaman buluşuyoruz?”

agaoglu23:

1- Valla bir kere Gilgeous-Alexander ve J-Dub’a dokunana dokunuruz hocam. Net diyeyim, çok başka bir ikili. Chet işi de duruma göre şekillenecek, e kaldı geriye 2 değerli adam. Dort ve Giddey. Dort konusunda şöyle düşünüyorum, adam iyi abi, gerçekten iyi ama elimizde Jalen var artık, Dort’un daha genci, daha kalıplısı ve daha fiziksel olarak yeterli, e hal böyleyken neden Dort’a 20 Milyon verip cap işgali yapalım ki ? Giddey konusunda ben genel kanının aksine olumlu düşünüyorum, şutunda da gelişim net var ama fazlası lazım, yoksa Giddey epey özel oyuncu be abi. Cevabım Dort bence.

2- Şu zinciri bir kıramadık arkadaş ya, lazım ama.

Beast Incarnate: Ben bu buluşmaya da salça olurum haberiniz ola… Şu üçlünün döndüreceği muhabbetin kalite = 16-17 prime Madrid kadrosunun kalite deriz…

Beast Incarnate: @Broken Dreams ile devam ediyoruz. 4 tane soru sormuş kendisi:

“1- Kendisini kim Fenerbahçe'li yaptı?

2- Bize en azından son 5 yılda İstanbul sokaklarında gördüğü ünlüleri listeyebilir mi?

3- Bu denli ADAMlığın sınırlarını zorlamak kendisi için yorucu olmuyor mu?

4- Bu kadar iyi fantasy oynamayı nereden öğrendi?”

agaoglu23:

1- Valla Alperim çok ilginç bir şekilde ben oldum. Rahmetli babam Beşiktaşlıdır hasta, ben 4 yaşındayken bakıyorum futbola babamla, dedim ki baba bu takım kötü ben istemiyorum Beşiktaşı. Babam da dedi ki oğlum Galatasaraylı olursan reddederim evlatlıktan seni, el mahkum FB’ye kaydık tabii, ama çok mutluyum. Yaşayan en büyük GS düşmanıydı bir aralar babam, allah rahmet eylesin. Şu an da Bülent Uslu.

2- Merve Oflaz, Hakan Hatipoğlu, Serenay Aktaş, Gary Medel, Guti, Igor Tudor, Barış Murat Yağcı, Birce Akalay, Luis Neto, Luan Peres, Chaby Han, Mustafa Sandal. Lazım mı daha :D

3- Senin yanında figüran oluruz anca kraaal.

4- Çok basit bir cevap, kaybede kaybede. Kurtlarıyla bu işin başladık, en sonunda kendimiz kurdu olduk. Seneye alayına gider moduyla varız yine.

Beast Incarnate: Beşiktaş’ı istememe sebebine patladım puhahahqhahqhwhwhahwhahqhshqhshqjshwjsjwskwjdşwndlek. Şu anki çocuklar da FB’yi bundan dolayı istemiyor bu arada. Allah GS’mize böyle bir uzun süreç vermesin diyoruz. Çocuğum şunu dese… Kabus gibi kabus…

Beast Incarnate: Sırada @pontiac bandit ’in soruları var. 3 tane sorusu var sana:

“1- bu sene için birkaç fantasy picki yolla baba bize be..

2- tarihin en BÜYÜK insanı olmak.. tarif etsene.

3- alper söylemezi birkaç kelimeyle anlat bir de baba zevke gelelim.”

agaoglu23:

1- Analizlerimize başladık Sülo’m, en kısa sürede nihayete erdireceğiz kadrolar tam şekillenince. Bomba gibi geliyoruz, bu sene Giannis öneriyorum ama, sakatlık durumu hariç falsosuz bir sene bekliyorum reisten. Underrated seçimler için erken.

2- Alper’e de dediğim gibi, sizin yanınızda figüranız babalar. Seviyoruz.

3- Alper kardeşimi çok severim kaç senedir AlperMizanin olsun Broken Dreams olsun kalbimizde taht kurmuştur bu adam, anlatılmaz yaşanır bir adam.

Beast Incarnate: Bu Ali de ne iyi adam ya. alpersoylemez ile suloakdemır’ı yan yana koysan 0,45 adam bıle etmezler herif sevgisinden neler neler söyledi. Çok büyük adamsın ustam…

Beast Incarnate: Üyelerin soruları bu kadardı. Sırada ise son olarak benim sorum var:

“İzlediğin dönem boyunca F1’in sence en kaliteli sezonu?”

agaoglu23: Kalite göreceli bir kavram ustam. Pist üstü rekabet bakımından tabi ki 2021 ve 2008 çok ayrı sezonlardır benim için, ama yarışların kalitesi, yaşanan olaylar falan bakımından 2020 benim gözümde bambaşka. Her yarış farklı bir şey yaşanıyordu, Mercedes dominasyonu olsa bile kalan takımlar çok denkti, podyumlar her hafta farklı yarışçılardan oluşuyordu vb. Çok keyifli bir sezondu 2020 benim için, pandemide adeta keyif kaynağı haline getirdi olayı. 2021 ise pistüstü kalite bakımından tepeydi, sonunu hatırlamak istemesek de.

Beast Incarnate: 2020 sezonu benim için F1’e ilgimi arttıran, 2021 sezonu ise beni F1’e başlatan sezon oldu. Daha ufak ufak bilgileniyoruz, keyifli sohbetlerimize burayı da yavaştan ekleyeceğiz umarım ustam… Yalnız Verso’nun seni kudurttuğu her an Verso’m bana ekstra zevk veriyor. Kim olursa olsun sana ÇAKANDAN Allah razı olsun diyoruz…

Beast Incarnate: Bu bölümlük bizden bu kadar dostlar. Bu akşamdan itibaren, tatilde olduğumdan ötürü 2 gün ara veriyoruz. Pazar günü sıradaki konuğumuzun sorularını alarak tam gaz devam edeceğiz. Sizleri çok çok çok sevdiğimizi unutmayın; kardeşliğin ve birliğin oluşturduğu en adaletli, en temiz güreş forumu ProfesyonelGures.com’da nice Yüz Yüze programları yayınlamamız dileğiyle… Bir dahaki bölümde görüşünceye dek, sağlıcakla kalın!​

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
521
Beğeni sayısı
1,226
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Baba sohbet babaaaaa. Hocalarım Saiss, Serdar Aziz kalitesinde iş çıkarmış. Ancak röportaj konseptini Uğur Dündar'dan çalıp "hitlik" toplamanızı size yakıştıramadım aga.
"Sayın Yavuzer, kapıyı açar mısınız?"

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: