Stark, Omos ve Corbin'den NBA'in En Şanlı Takımına Ziyaret

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
9
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Zoey Stark, Baron Corbin ve Omos, Detroit Pistons'ımızı ziyaret etmiş. Omos ve Corbin ikilisi Bagley ve Wiseman ikilisinin numarasını almasa iyiymiş...

Zoey Stark bir de yarı sahadan üçlük atmış. Takıma çekerim bu arada.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
9
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Pistons sempatisi olan biri olsam da başlığa patladık Kürşat'ım...
Kardeşim NBA'de top 75 oyuncu arasında hiçbir oyuncusu olmayan tek takım Pistons, 3 şampiyonluğu olan 8 takımdan birisi ve herkes loser diyor. Nasıl can yaktıysa herkes yanlış biliyor. Bu takım şanlı değil de nedir????

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Kardeşim NBA'de top 75 oyuncu arasında hiçbir oyuncusu olmayan tek takım Pistons, 3 şampiyonluğu olan 8 takımdan birisi ve herkes loser diyor. Nasıl can yaktıysa herkes yanlış biliyor. Bu takım şanlı değil de nedir????
İnsanlar yakını hatırlar Kürşat'ım. Sen Zeke'nin, Worm'un, Dumars'ın, Laimbeer'in, Hill'in, Big Ben'in, Mr. Big Shot'ın, Rip'in, Rasheed'in, Prince'in yolundan ayrılma. Biz destekçiniz yiğidim.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
9
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
İnsanlar yakını hatırlar Kürşat'ım. Sen Zeke'nin, Worm'un, Dumars'ın, Laimbeer'in, Hill'in, Big Ben'in, Mr. Big Shot'ın, Rip'in, Rasheed'in, Prince'in yolundan ayrılma. Biz destekçiniz yiğidim.
Millete Bad Boys, bize Sad Boys. Millete Billups, Big Ben, Rodman, Zeke ama bize Killian Hayes ve Marvin Bagley... Umarım bu devran döner.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: