AEW Dynamite Spoiler | Part 1 | Sürpriz İsim, Anything Goes, MJF ve Adam Cole

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Chris Jericho & Konosuke Takeshita vs. Sammy Guevara & Daniel Garcia

Garcia, Jericho'yu Dragontamer'a alıyor ama hakemin dikkatinin dağılmasıyla Don Callis, beyzbol sopası ile Garcia'ya vuruyor. Jericho bundan memnun olmasa da sonunda Garcia'yı yine de tuş ediyor.

Kazanan: Chris Jericho & Konosuke Takeshita

Tony Khan sahne arkasında Dynamite'ın 200 bölümünü kutladıklarını söylüyor. Wembley Stadyumunda AEW All In'e ev sahipliği yapmayı mümkün kılan hayranlarına teşekkür ediyor.

Tony Schiavone Jack Perry'i takdim ediyor. Jack Perry'nin müziği çalıyor ve ringe doğru yürüyor. Tony'den mikrofonu alır ve Jerry'ye bir hafta verdiğini söyler, onu ringe çağırır. Jerry Lynn'in müziği çalıyor ve geliyor. Mikrofonu alıp Jack'in şovu yönetmediğini söylüyor. Perry'yi ibret olsun diye dövmeyeceğini çünkü bunun çocuk istismarı olacağını söylüyor. Hiçbir doktorun ringe dönmesine izin vermeyeceğini ama ECW'da güreşmiş eski bir arkadaşını aradığını söyledi.

RVD'nin müziği çalıyor ve ringe çıkıyor. Jack Perry ringden yuvarlanarak çıkar ve arkaya doğru yürür. Jack sandalyeyle RVD'ye saldırmaya çalışır ama RVD kaçar ve Jack'i tekmelemek ister. Ama Jack ringin dışına yuvarlanıyor.

Anything Goes: Jon Moxley vs. Trent Baretta vs. Penta El Zero Miedo

Moxley Penta'ya Paradigm Shift yapıyor, Trent de Moxley'e Knee Strike ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Trent Baretta

Maçtan sonra Jon Moxley Trent'e sleeper hold bağlıyor. Bunun üzerine Wheeler Yuta ve Claudio Castagnoli kalabalığın arasından ring kenarına doğru ilerlerken Chuck Taylor ve Orange Cassidy onların önünü kesiyor. Best Friends üçlüsü BCC'ye üstünlük sağladı ve Chuck Taylor, Wheeler & Claudio'ya Cuma günü Jacksonville'de yapılacak AEW Rampage'de Otopark Kavgası için meydan okudu.

Renee Paquette Rob Van Dam ile röportaj yapıyor ve Jack Perry'ye gelecek hafta FTW Şampiyonluk maçı için meydan okuyor. Hatta kazanırsa unvanı emekli edeceğini bile söylüyor.

MJF promo için geliyor. Max insanların onu sevmesini sağlamanın zor olduğunu söylüyor. Hâlâ bir pislik olduğunu ama seyircinin pisliği olmak istediğini söylüyor. Kalabalık "Sen bizim pisliğimizsin" diye tezahürat yapıyor. MJF, Adam Cole'u çağırıyor. Cole ona dönüşümü için övgüler yağdırıyor. Max, AEW All In'de Wembley Stadyumu'nda ona karşı dünya şampiyonluğunu savunmak istiyor. Sözleşmeyi imzaladılar. Maç resmileşti.

Sahne arkasında Roderick Strong, Adam'ın Max'le iyi geçinmesine sinirleniyor. Kingdom onunla yüzleşmek için ortaya çıkıyor ve Adam'ın her zaman gerçek arkadaşlarını unuttuğunu söylüyor.​

Konular
17
Beğeni sayısı
164
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Kingdom ve Roderick Strong birleşmesi nasıl olur bilmiyorum ama Cole ve MJF bir süre daha deva edecek bu belli.

Triple Threat maçı Trent'in almasına sevindim ama maç gereksiz vahşiceydi ve sertti. Ringdeki üç isim de birbirini mahvetti. BCC, Best Friends ve Lucha tayfasının feudu iyi işlemeleri lazım. İşin sonunda muhtemelen Moxley İnternational kemeri alacak.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,717
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Jericho etrafında dönen hikayede hala soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor, 1-2 şova orada fırtına fena kopacak gibi, ki kopmalı da artık. İlgi çekici görünüyor evet ama fazla tutuk kaldı hikaye şu ana kadar bence. Yalnız RVD'nin göbek şaka mı ya, futbolu bıraktıktan sonra Sneijder deriz direkt...

Anything Goes maçını bayağı beğendim, özellikle Beretta'nın performansı şahaneydi ve hak edilmiş bir galibiyet aldı. Yalnız Danielson'ın yokluğunda BCC inanılmaz yetim kalmış bir görüntü çiziyor bu bayağı belli. Elite yenilgisinden sonra da hemen keskin bir düşüşe geçildi ama Mox buradan INTC'yi koparmadan dönmez gibi. Ki koparmalı da zaten, Orange Cassidy inanılmaz baydırdı artık

MJF ile Cole'un hikayesinden inanılmaz keyif alıyorum, herkes bir ihanet falan bekliyor ama ALL IN'e muazzam bir soğuk savaş/dostluk temasında gireceğiz bence. En azından ALL IN'e kadar Cole ya da MJF'ten ihanet beklemiyorum, ki hikayenin salahiyeti için de ihanet olmaması gerek zaten. Bu havada girilecek bir maçın hikayesi de başka kalitede olur, ALL IN gibi bir şovun main eventinde olması gereken de budur zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: