LA Knight İçin Push Kapıda

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Herhangi bir karakterin içine girmeden yeah yeah diyerek gezinince gayet de gimmicksiz olunuyor. Bray Wyatt, Undertaker hatta biraz daha düşük segment Viking Raiders gimmick sahibi mesela.
Kendisini TV'deki her şeyden üstün gören, "Megastar" olduğunu iddia eden kibirli ve ukala bir karakter. Gimmick'i bu. Zaten Gimmick dediğimiz şey WWE kasabasındaki abartılı karakterlere girmek olarak tanımlanmıyor. Tanımı yanlış yaptığın için "düz" diyip geçiyorsun.

Saydığın türde karakterleri benimseyen insanların güncelde tuttuğu da yok. Wyatt'ı burada her fırsatta yerin dibine gömen insanlar var. Globalde de durum bu. Viking Raiders en son ne zaman over'dı? Viking günleri öncesinde olduğuna eminim. AEW tarafında House of Black desen, teleportu bırakıp Andrade'nin maskesiyle uğraşana kadar her anlamda komediden ibaretlerdi.

Madalyonun diğer yüzünde ise MJF gibi, FTR gibi, Punk gibi, Roman Reigns gibi, Sami Zayn gibi gerçekler var. LA Knight da onlardan birisi oluyor. Fikrine katılamadım maalesef.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Kendisini TV'deki her şeyden üstün gören, "Megastar" olduğunu iddia eden kibirli ve ukala bir karakter. Gimmick'i bu. Zaten Gimmick dediğimiz şey WWE kasabasındaki abartılı karakterlere girmek olarak tanımlanmıyor. Tanımı yanlış yaptığın için "düz" diyip geçiyorsun.

Saydığın türde karakterleri benimseyen insanların güncelde tuttuğu da yok. Wyatt'ı burada her fırsatta yerin dibine gömen insanlar var. Globalde de durum bu. Viking Raiders en son ne zaman over'dı? Viking günleri öncesinde olduğuna eminim. AEW tarafında House of Black desen, teleportu bırakıp Andrade'nin maskesiyle uğraşana kadar her anlamda komediden ibaretlerdi.

Madalyonun diğer yüzünde ise MJF gibi, FTR gibi, Punk gibi, Roman Reigns gibi, Sami Zayn gibi gerçekler var. LA Knight da onlardan birisi oluyor. Fikrine katılamadım maalesef.
Saydığın özellikler Grayson Waller, The Miz vb. adamlarda da var. Bu adamlar dümdüz sadece promo kesip herhangi bir farklı aksiyonun içine girmeyip gidiyorlar ve bunlar da onları düz adam yapıyor bana göre. Ben de farklı tanımlamıyorum zaten bana promo ve güreş dışı farklı bir şeyler sunan adamlar gimmickli adamlardır. WWE kasabasında da resmi böyle bir tanım göremiyorum varsa gönder bakalım.

Diğer insanların Bray Wyatt hakkında ne düşündüğünü umursamıyorum. Ben güreş aksine hikaye izleyicisi olarak Wyatt gibi adamları görmekten keyif alıyorum. Over ya da under olması umrumda değil yani. House of Black’te verdiğin örnekteki gibi bana o farklı şeyi sunmuş zaten ki takip ediyorum kendilerini. Komedi olup olmaması öznel bir yorum ki Black’in gayet iyi arka alan segmentleri var.

Saydığın adamların da Reigns ve Punk dışı her hafta aynı şeyleri sunduğunu gördüğümden beri izlemiyorum bile. Madalyonun ön ya da arka tarafı beni bağlamıyor o yüzden. Herkesin endüstride keyif aldığı şeyler farklı olduğu için senin fikrin de senin olabilir yani.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: