Tony Khan'dan Triple H'in "İkinci Şirket" Sözüne Cevap

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Güzel laf etmiş. Başından beri AEW, sonuna kadar AEW bu arada. Öbür dolandırıcılar ağzımızın tadını kaçırdı iyice. RAW ve SmackDown'ı düzenli takip etmeyi de bıraktım yaklaşık 2 aydır galiba. AEW şovlarını düzenli takip etmeye çalışıyorum.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
WWE her sene rekor hasılat, rekor izlenme güncellemeleri yaparken onları ikinci sıraya ittikleri mevzu bu sanırım, Birleşik Krallık'da daha çok izlenmek.
Evet benim varmaya çalıştığım şey bu aslında. WWE'nin finansal açıdan rekorlar açıkladığı, aylar öncesinden kapalı gişe şovlarının olduğu bu dönemde bu açıklamaların yapılması manidar olmuş.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
AEW'nun Birleşik Krallık'taki popülaritesinin ben de farkındayım zaten, ona diyecek bir lafım yok. Ama hala aynı kapıya çıkıyor dediklerim. Evet gayet güzel bir pazarlama taktiği, elinde böyle bir malzeme varken bunun meyvesini daha da çok toplayıp yemek için Wembley şovu yapıyorsun; ama bakalım o şov bekleneni verecek mi, nasıl bir şov olacak onu bir görseydik keşke. Ki öngörü bile yapamıyoruz dediğim gibi, zira daha şova 3 haftadan fazla bir süre var ve bundan dolayı karta açıklanan bir maç da yok henüz.
Bu gece bazı maçlar açıklanacak diye birisi dedi forumdan (dcde denmiş olabilir). Eğer doğruysa acaba bir CMFTR vs Elite maçı gelir mi diye hala bir beklentim var.

Punk geçen Collision’da Wembley’i teaseledi ya, yine kudurduk.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,326
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Ben taraf tutmam. Rekabet her zaman iyidir. Elimden geldiğince doğruya doğru yanlışa yanlış derim. Hunter'ın sözleri çarpıttığını düşünüyorduk zaten. Tek düşünen biz değilmişiz. @Deathmatch Classic
Bu rekabetin olması uzun vadede endüstriye yarar.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
CMFTR vs Elite maçı gelir mi diye hala bir beklentim var.
Bu maça harbi kafayı yeriz bu arada. Reeldeki kaosların ringe taşındığı olaylara bayılıyorum, yıllardır izlemiyorduk böyle bir şey.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu maça harbi kafayı yeriz bu arada. Reeldeki kaosların ringe taşındığı olaylara bayılıyorum, yıllardır izlemiyorduk böyle bir şey.
Bütün bu rezilliği örtecek tek olay. Hala dissleşmelerinin work olmaması halinde şirketteki kaoslar iflas bayrağı çektirtir.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Ben taraf tutmam. Rekabet her zaman iyidir. Elimden geldiğince doğruya doğru yanlışa yanlış derim. Hunter'ın sözleri çarpıttığını düşünüyorduk zaten. Tek düşünen biz değilmişiz. @Deathmatch Classic
Bu rekabetin olması uzun vadede endüstriye yarar.
Bunu yapabilecek karakterde bir adam maalesef şaşırtmadı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: