Tony Khan'dan Triple H'in "İkinci Şirket" Sözüne Cevap

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

"Biz kesinlikle ikincil bir şirket olmayacağız. Birleşik Krallık'ta İngiltere'de, televizyonda ve rekor bir hasılatla 1 numarayız. Cody'ye büyük saygı duyuyorum. Adil olmak gerekirse bunların onun sözleri olmadığını biliyorum. Pek çok pazarda ikincil değiliz - uzun zamandır ilk kez WWE pek çok pazarda ikincil oldu. Bulunduğumuz noktadan gurur duyuyorum ve kimsenin arka koltuğunda oturmuyoruz."

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bizim forumun kuruluşunu göz önüne alırsak aslında AEW, Threads vs. markalara sempati duymam gerekiyor sanırım ama ben dinozorların safındayım arkadaş.
AEW'dan farkımız kadromuzun çok çok daha iyi olması.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
AEW ve WWE'nin menşei Birleşik Krallık'a taşındı da benim mi haberim yok acaba?
Şimdi teknik olarak MUTLAK şekilde DOMİNANT ve GLOBAL bir şirket olduğunu iddia eden WWE, güreşin önemli bazı pazarlarında geriye düşüyorsa; bunu söyleyen TK gibi bir embesil bile olsa haklı oluyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Şimdi teknik olarak MUTLAK şekilde DOMİNANT ve GLOBAL bir şirket olduğunu iddia eden WWE, güreşin önemli bazı pazarlarında geriye düşüyorsa; bunu söyleyen TK gibi bir embesil bile olsa haklı oluyor.
Wembley'deki ALL IN şovundan sonra bu pazar hakkında konuşmak daha doğru olur. Wembley gibi büyük bir stadyuma gelecek olan şirketin o bölgedeki pazarının hareketlenmesi gayet doğal zira. Ha tabii Wembley'de şov yapmak da tabii büyük iş ve pazarlama konusunda da hak ettikleri meyveyi topluyorlar o ayrı. Ama ALL IN şovunun kalitesi belirleyecek bu pazardaki üstünlüklerinin kalıcı olup olmayacaklarını, daha şova 1 ay varken ve kartla alakalı hiçbir resmi duyuru dahi yokken hala çok iddialı bir açıklama gibi geldi bana o yüzden.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Wembley'deki ALL IN şovundan sonra bu pazar hakkında konuşmak daha doğru olur. Wembley gibi büyük bir stadyuma gelecek olan şirketin o bölgedeki pazarının hareketlenmesi gayet doğal zira. Ha tabii Wembley'de şov yapmak da tabii büyük iş ve pazarlama konusunda da hak ettikleri meyveyi topluyorlar o ayrı. Ama ALL IN şovunun kalitesi belirleyecek bu pazardaki üstünlüklerinin kalıcı olup olmayacaklarını, daha şova 1 ay varken ve kartla alakalı hiçbir resmi duyuru dahi yokken hala çok iddialı bir açıklama gibi geldi bana o yüzden.
UK’de önde olmalarını sadece All In’e dayanarak söylemiyor bu arada. AEW neredeyse başladığından beri UK’de daha fazla reyting alıyor. All In’in ayarlanma sebebi de bu zaten, pazarda onlara karşı bir talep vardı. Adam da gitti gidilebilecek en büyük stada gidiyor. 90k kapasiteyi bulacak diyorlar ama bakalım, dediğin gibi.

Edit: Kaldı ki benim yeri geldiğinde AEW’i ne kadar eleştirdiğimi sen biliyorsun. Bu konuda haksız değil ama.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
UK’de önde olmalarını sadece All In’e dayanarak söylemiyor bu arada. AEW neredeyse başladığından beri UK’de daha fazla reyting alıyor. All In’in ayarlanma sebebi de bu zaten, pazarda onlara karşı bir talep vardı. Adam da gitti gidilebilecek en büyük stada gidiyor. 90k kapasiteyi bulacak diyorlar ama bakalım, dediğin gibi.
AEW'nun Birleşik Krallık'taki popülaritesinin ben de farkındayım zaten, ona diyecek bir lafım yok. Ama hala aynı kapıya çıkıyor dediklerim. Evet gayet güzel bir pazarlama taktiği, elinde böyle bir malzeme varken bunun meyvesini daha da çok toplayıp yemek için Wembley şovu yapıyorsun; ama bakalım o şov bekleneni verecek mi, nasıl bir şov olacak onu bir görseydik keşke. Ki öngörü bile yapamıyoruz dediğim gibi, zira daha şova 3 haftadan fazla bir süre var ve bundan dolayı karta açıklanan bir maç da yok henüz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: