Cumartesi Günü SUMMERSLAM İzlemeyeceğim

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Yalnız baba bir yanlışın var. Gerçek kemer maçından kastım Jey Uso ağabeyin maçıydı.
O kemerin üzerinde GERÇEK ya da ÖZ veyahut HAKİKİ yazdığını görmedim. Her sene tasarım değiştiren çöp WWE kemerlerinden birisi. Roman wins lol btw.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
O kemerin üzerinde GERÇEK ya da ÖZ veyahut HAKİKİ yazdığını görmedim. Her sene tasarım değiştiren çöp WWE kemerlerinden birisi. Roman wins lol btw.
CM Punk'ın üzerine çarpı attığı kemerin neyi kastettiğini de çok iyi biliyoruz. This Fire Burns paylaşmalar falan. Tam da Muharrem ayında.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
CM Punk'ın üzerine çarpı attığı kemerin neyi kastettiğini de çok iyi biliyoruz. This Fire Burns paylaşmalar falan. Tam da Muharrem ayında.
Roman karşısına 1 hafta Seth Rollins'e geçirip linci yiyince Seth öven Cody RRRRRRRRRRRRhodes isimli şahıs zeyirci gemeri diye kemer getirip ben babamın gururuyum, bu kemerle Roman'ı devireceğim dese ağzınızdan salya akarak izlerdiniz. Biz gerçek güreşten devam.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Roman karşısına 1 hafta Seth Rollins'e geçirip linci yiyince Seth öven Cody RRRRRRRRRRRRhodes isimli şahıs zeyirci gemeri diye kemer getirip ben babamın gururuyum, bu kemerle Roman'ı devireceğim dese ağzınızdan salya akarak izlerdiniz. Biz gerçek güreşten devam.
Cody Rhodes iki kemerle gezerken ayıla bayıla izliyordunuz o günleri unutturamazsınız. İçten içe Cody kemer alsa da izlesek diyorsunuz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: