RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟒 "𝘖𝘴𝘱𝘳𝘦𝘢𝘺"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
8pkqiu5.png

MAYHEM #4
1 Ağustos 2023, Salı
21.30 - C
Nassau Coliseum
Uniondale, N.Y.

- William Regal Şovu Açıyor
- Randy Orton vs. Bobby Gunns
- Dream İçin Sıradaki Ne?
- R-Truth ve McAfee Hikayesinde Yeni Perde
- Ospreay'in Sınavı Devam Ediyor

pyro.jpg

Pyrolar patlıyor ve MAYHEM başlıyor!

4531e30b356bc08f-600x338.jpg

Spiker masasında bizleri Kevin Kelly ve Nigel McGuinness karşılıyor.

Kevin Kelly: Bayanlar ve baylar, MAYHEM'e hoş geldiniz! Yanımda son haftaların olaylı adamı Nigel var. Senin görevin hala bitmedi mi?

Nigel McGuinness: Hem ringde hem spiker masasında bu şovun tek hakimi olmaya devam edeceğim Kevin. Buna kimsenin şüphesi olmasın-

Ekran_Alnts.JPG

Regality! William Regal burada! Regal ağır adımlarla ringe ilerliyor seyircilerin karışık tepkileri arasında. Regal girişini yaptıktan sonra konuşmaya başlıyor.

William Regal: Bayanlar baylar, salı gecelerini şenlendiren şov, Mayhem'e hoş geldiniz!

William Regal bu lafından ötürü genel olarak iyi bir geri dönüş alıyor.

William Regal: Biliyorum, aralarınızdan bazıları memnun değil. Geçen şovda yaşanan şeyler ve Ospreay hakkında konuşacağım ama ilk önce, kafanızdaki diğer soru işaretlerini halledelim. Mayhem kadrosunun bazı isimlerle yollarını ayırdığı söylentileri doğru. Ancak bu sadece bizim yenilenme sürecimiz. İşe gerçek çalışanlarla devam etmek istediğimizden dolayı bu. Yani Mayhem burada, hiçbir yere gitmiyor.

Seyirciler buna "Mayhem" chantleri atarak olumlu bir şekilde karşılık veriyor.

William Regal: Geçen şovun ana olayında yaşananlar planlı bir şey değildi. Samoa Joe ve Nigel McGuinness üst düzey bir performans sergiledi. Ve Nigel'a ne kadar minnettar olsam azdır. Onun gibi bir yetenek milyon yılda bir gelir. Bu gece yeniden spiker masasını kendi yorumları ile şekillendirecek. Ama bu onun için diyeceklerimin sonu değil. Nigel ve Joe üst düzey performansları ile bu brandi taşıyabileceklerini gösterdiler. Ve SummerSlam'de World Heavyweight Championship için Samoa Joe vs. Nigel McGuinness olacak.

Kevin Kelly: Bu artık spiker masasında seni göremeyeceğiz mi demek Nigel?

Nigel McGuinness: Kevin, bu brandin iyi olması için gereken neyse, onu yapacağım. Ve brand için en iyisi benim bu brandin yüzü olmam.

Regal daha sinirli bir ruh haline bürünüyor. Seyirciler bu değişimi fark edebiliyor.

William-Regal.jpg

William Regal: Şimdi diğer tarafa da bakmamız gerek. Ospreay'in bana zorluk çıkarttığını hepimiz defalarca kez gördük. Ve eğer bu maçı iki kişi içerinde bırakırsam, yine bu maçı da sabote edecek. Ama onu bu maça da elimi kolumu sallaya sallaya sokamam. Bu yüzden Ospreay son sınavını verecek. Bu gece karşısında güreşin final bossu diyebileceğimiz bir rakip olacak. Ospreay bu maçı kazanırsa, Summerslam'de 3. isim olarak maça eklenecek. Ama eğer kaybederse, bir daha asla ana kemer hakkı elde edemeyecek.

111

Voices! Randy Orton sinirli bir şekilde girişte ama neden? William Regal de buna şaşırıyor.

William Regal: Randy, burada ne işin var?

Randy Orton: Ne mi işim var Regal? Sen burada kafana göre millete kemer hakkı verirken ben de sessiz mi kalacaktım. Nigel spiker masasında iki satır laf söylerken ringe çıktı diye kemer maçında. Joe sırf senin pis işini yaptı diye kemer maçında. Ve şimdi de kalkmış diyorsun gibi indie zıpzıpı Ospreay'i de maça koyuyorum. Ama insanları haftalardır ekranlara kilitleyen kişiye, bana hiçbir hak vermiyorsun.

William Regal: Aksine Orton, senin çabanın farkındayım. Ve bu gece seni de ödüllendireceğim. Bildiğin üzere bu brandin tek bir kemeri yok. Intercontenintal Championship kemeri hala boşta. Ve arka alanda çabaladığını gördüğüm dört kişiden ikisi, Summerslam'de bu kemer için maça çıkacak. Bunlardan birisi, bu gece son kez gerçekleşecek Ace Austin vs. Jeff Hardy maçının kazananı olacak. Ve diğer kazanan da, birazdan bu maçın kazananı olacak.

UZux4O6J_o.jpg

GUNNS! Burada. Bobby Gunns, zippoyla yaktığı sigarasıyla girişte görünüyor. Randy Orton'un gözlerinin içine bakıyor. Gözünü asla ayırmadan ringe doğru ilerliyor. Demir merdivenlerden aprona geçiyor. İplerin arasından ringe giriyor.

RANDY ORTON, DİZİYLE GUNNS'IN KAFASINA VURUYOR GUNNS DIŞARI DÜŞÜYOR. HAKEM ZİLİ ÇALDIRIYOR VE MAÇ BAŞLIYOR.

Bu sırada reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan dönüşte Randy Orton vs. Bobby Gunns maçı ile sizlerle birlikte olacağız.

kg21ZlzF_o.png

Bobby Gunns vs. Randy Orton

Orton, Gunns'ın üzerine çıkıyor ve seri yumruklar atıyor. Aynı anda da hakem 10'a kadar saymaya devam ediyor. Orton, Gunns'ı kaldırıyor ve bariyerlere fırlatıyor. Gunns'a doğru koşuyor ama Gunns çekiliyor. Randy bariyerlere çarpıyor. Gunns, Randy'i sırtından itiyor ve bariyerlere çarptırıyor. Hemen ringe giriyor. Orton da ondan geri durmuyor ve bir iki saniyelik sarsılmadan sonra ringe giriyor. İkili farklı köşelere geçiyor. Hakem Gunns'ı kontrol ediyor. Bu esnada Randy ona doğru koşuyor. Gunns, aprona geçiyor. Randy köşede hakemi eziyor. Randy şaşkınlıkla Gunns'ı arıyor. Kafasını aprona çevirdiği anda Gunns'tan ENZUIGIRI! Randy vuruşun etkisiyle eğiliyor. Gunns, Randy'i kafasından yakalıyor ve en üst ile ikinci iplerin arasından çekiyor. NECKBREAKER! Aprona vuruyor. Ringe itiyor. Tuşa gidiyor ama hakemin baygın olduğunu görüyor. Hakemin yanına geçiyor ve onu itip kakıyor kendine getirmeye çalışıyor. Uğraşları sonuç veriyor. Tekrardan Orton'a dönüyor ama Uppercut geliyor. Randy bir tane daha vuruyor. Gunns'ı iplere yolluyor. Gunns, kollarının arasından geçiyor. Diğer ipten dönüyor. Randy'den Scoop Powerslam! Tuşa gidiyor.

Gunns atıyor. Randy Orton, headlock'a alıyor. Sıktıkça sıkıyor ama nafile. Seyirciler Gunns adına tempo tutmaya başlıyor. Gunns da tempoya ayak uydurarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Randy'i iplere itiyor. İkisi de iplerden sekiyor. Farklı taraflara gidiyorlar. Gunns aniden duruyor ve yön değiştiriyor. Randy'nin sektiği ipe koşuyor. Randy, Gunns'ı karşısında göremeyince arkasına bakıyor. Clothesline! Yapamıyor Gunns. Eğiliyor Orton. Akabinde zıplıyor. RKO! Bu da olmuyor. Gunns itiyor. Randy'nin bir nefes uzağında iplere doğru gidiyor. Randy'nin beline elini doluyor. GERMAN SUPLEX YAPIYOR! Randy ringin diğer köşesine uçuyor. Gunns, Randy'e yöneliyor. German suplex için tekrar kavrıyor ama Randy iplerden tutunuyor ve bırakmıyor. Gunns birkaç kez daha deniyor ancak Randy ipleri hala bırakmıyor. Gunns nefeslendiği sırada Randy Orton hızlıca arkaya adımlar atıyor. Gunns belini kavrarken yapıyor. Gunns'ın sırtını ringin köşesine çarptırıyor. Gunns acı içinde. Randy, Gunns'ın arkasına geçiyor. Inverted Headlock Backbreaker! Gunns'ı aprona fırlatıyor. ELEVATED DDT! Gunns'ı yere vuruyor. Yeri yumrukluyor. Ağzından tükürükler saçılıyor. Gunns yavaşça ayağa kalkıyor. Randy de kalkıyor. Ona doğru ilerliyor. R K O!

HALF NELSON SUPLEX! KÖŞEYE YAPIŞTIRIYOR! Gunns tuşa gidiyor. 1... 2.... Randy atıyor. Atıyor ve ne olduğuna şaşırıyor. İplerden tutunup ayağa kalkmaya çalışırken Bobby Gunns diğer taraftan koşarak geliyor ve diziyle Randy'nin kafasına koyuyor. Tekrardan koşarak geliyor ve front dropkick yapıyor. Gunns bir kez daha koşuyor ama Randy kendini ringin dışına atıyor. Ringin etrafında isyan ederek yürüyor. Gunns ringden inip Randy'nin yanına gidiyor. Randy'i omzundan tutup kendine çeviriyor. Çevirir çevirmez tokat yiyor. Randy, Gunns'ın karnına sarılıyor ve onun sırtını demir basamaklara çarptırıyor. Belini bırakmıyor. Gunns'ı bariyerlere doğru çeviriyor. Bariyerlere doğru itiyor. Bu esnada Gunns, Randy'nin sırtına yumruklar atsa da hiçbir işe yaramıyor. Bariyerlere çarpıyor. Randy, Gunns'ı Back Suplex ile kaldırıyor ve bariyerlerin en üstüne vuruyor. Rakibinin haşatını çıkardıktan sonra ringe sokuyor ve tuşa gidiyor 1... 2... Gunns atıyor. Randy, Gunns'ı ortaya çekiyor. Koluna tekme atıyor. Sağ bacağına tekme atıyor. Diğer bacağına da tekme atıyor. Sol koluna da bir tekme atıyor. Son olarak Knee Drop ile kafasına vuruyor. Tekrardan köşeye geçiyor. Tauntunu atıyor. Gunns kalkıyor. RKO!

OLMUYOR! GUNNS'TAN BİR HIGH KNEE GELİYOR. RANDY'NİN KAFASINI TUTUYOR VE INVERTED SUPLEX!

RANDY AYAKLARI ÜZERİNDE ARKASINA DÜŞÜYOR. GUNNS'I ÇEVİRİYOR VE RKO! GUNNS'I DİZLERİ ÜZERİNDE KALDIRIYOR. GUNNS DİZLERİ ÜZERİNDE DURAMIYOR. HALSİZLİKTEN SECDEYE YATIYOR! RANDY GERİLİYOR VE KOŞUYOR!

dvcbxcv.PNG

PUNT KICK! GUNNS HAREKETSİZ YERDE YATIYOR! RANDY TUŞA GİDİYOR 1... 2... 3!

Kazanan: Randy Orton

Hakem, Orton'un kolunu kaldırmak istiyor ama hakemin kolunu itiyor. Hakem de Randy'i bırakıp Gunns'ı kontrol ediyor. Orton, hakemi köşeye itiyor. Görüş açısından çıkarıyor. Öfke dolu gözlerle yerde yatan Gunns'a bakıyor. Kamera bu görüntülerle kapanıyor. Reklamlar.

kg21ZlzF_o.png

Reklamlar nihayet bir son buluyor. Kameralar açıldığında ringimizi boş bir şekilde görüyoruz. Seyirciler sıradaki olayı merak içerisinde bekliyorlar. Aradan belli bir müddetin geçmesiyle dev ekrana bir görüntü girdiğini görüyoruz. Herkesin gözü o tarafa dönüyor, herkes orayı izliyor. Görüntü tam ekran olarak karşımızda şimdi. Karşımızda birisi var ama görüntü oldukça bulanık, dolayısıyla onun kim olduğunu çıkartamıyoruz. Neredeyiz? Bu kim?

Görüntü gitgide netleşiyor ve görüntü netleştikçe karşımızdaki kişinin kim olduğunu çıkartabiliyoruz. Bu The Dream! Soyunma odasında, kendi öfkesini bastırmaya çalışıyor fakat bunda biraz başarısız olduğunu görüyoruz. Kaşları çatık olan Dream, konuşmaya başlıyor.

ha.jpg

The Dream: Gördüğünüz bu yüz, eskiden gördüğünüz yüz değil. Üzerine yapılan kumpaslar bana sadece acı ve öfke getirdi. Artık karşınızda bambaşka birisi var! (soluklandıktan sonra devam ediyor) Her şeyi geride bıraktım. O ihtişamlı, renkli dünyayı arkamda bıraktım. Üzerime atılan iftiralardan sıyrıldım, onların hepsi geride kaldı. Sıyrıldım... Beni zehirli bir sarmaşıkmışçasına sarmış olan şeylerden kurtuldum. Bu şirkete gelmeden önce defalarca kez reddedildim, hor görüldüm. Geçmişimde başıma gelen olayların üzerimde oluşturduğu derin yaralar kabuk bağladı. Her şeye rağmen buradayım. The Dream, hayatın renklerini kaybetmiş olsa da burada. Yaşadığı haksızlıklara rağmen önüne bakıyor. İnsanların kötü bakışlarına aldırmadan işini yapmaya devam ediyor. Hakkında düşünülenleri umursamıyor. Ben... Devam etmeye hazırım, devam edeceğim. Bu çatı altında, attığım her adımda yeniden doğuyorum. PGW'ye gelişimle birlikte büyük bir dönüşüme uğradım. Geçmişimin ağırlığından sıyrılıp yeni bir özne olarak buradayım. Karşınızda insanların eğlendiricisi olan, o şaklaban genç yok! Karşınızda kendisiyle, güreşçilerle, yöneticilerle, herkesle savaşan bir Dream var! Bana yaptıklarınızı asla unutmayacağım!

Kendisi dindirmeye çalıştıkça öfkesini iyice körüklüyor Dream. Birazcık nefes egzersizi yaptıktan sonra konuşmasına devam ediyor kaldığı yerden.

The Dream: Geçen hafta tam olarak da bunu yaptım işte! Ruhumun derinliklerindeki nefreti Seth'in üstüne kustum. Bana karşı yanlış bir tutum sergileyen o adamın sonunu gördünüz, değil mi? Neler olduğunu gördünüz, değil mi? Karşıma çıkan o hamam böceğini nasıl da ezdiğime hepiniz tanık oldunuz! O zavallıyı mağlup ettikten sonra kendisine yaptığım işkenceler karşısında bana, sadece ağlamaklı gözlerle bakarak karşılık veren o adam, benimle aynı ringe çıkmadan önce sadece üst perdeden konuşuyordu. Ona haddini bildirdim! Ona yanlış adamla uğraştığını gösterdim! O pisliği, kendi kibirli dünyasından silip süpürdüm! Aslında ben bir iyilik yaptım. Kendini beğenmiş Seth'in tavırları artık olmayacak! Ağlamaklı gözlerle bana bakan o yaratık, bundan sonra kendi çaresizliğinin pençesinde bulunmakta! Şimdi ise Seth Rollins nerede? Yarama tuz basarak beni geriye çekmeye çalışan adam nerede? REVİRDE! (sesini yükselterek devam ediyor) Onun sonunu getirmek için her şeyi yaptım! O güreş eğlendirisini gerçek dövüş ile tanıştırdım! The Dream'in stiff tarzıyla tanışan o adam şu anda hastanede bu şovu takip ediyor olmalı! Bunu ben yaptım! SETH ROLLINS BİTMİŞTİR. ONU BEN BİTİRDİM! SONUNU GETİRDİM! O S*KİK YAŞAMAYI BİLE HAK ETMİYOR!

Öfkesinden çıldıran, kuduran Dream'in gözlerinden yaşlar aktığını görüyoruz. Öfkesinden kendisini yemiş bitirmiş durumda. Şu anda etrafında gelişen herhangi bir olay olmamasına rağmen her geçen saniye daha da kızgın bir ruh haline bürünüyor. Islak gözleriyle, öfkeli bir şekilde konuşmaya devam ediyor.

h.jpg

The Dream: (başını sıkı bir şekilde iki elinin arasına alıp sıkıyor, yere bakarak konuşuyor) Bana bu kötülüğü yapma Velveteen! Benden yumuşamamı isteme! Bana dışına çıkamayacağım sınırlar çizme! Çık aklımdan! Beni dindirmeye kalkma! Beni durdurma! SummerSlam şovuna çıkacağım, bu şovu iple çekiyorum. Bu etkinlik benim için çok önemli! 3 yıl boyunca bunun hayalini kurarak kendimi frenleyebildim! Demir parmaklıkların ardından bu denli büyük bir etkinlikte yer almanın hayalini kurarak sabrettim Velveteen! Benim önümü kesme! Zayıf da olsa hayatla olan bağlarımı bu anı düşleyerek canlı tutabildim. Şimdi ise benden geri çekilmemi isteme! Bu şovda elimden gelenin fazlasını ortaya koyarak bu kariyerin eskisinden daha ciddi temellerle atıldığını göstereceğim. Bu kariyerin eskisi gibi basit kumpas ve iftiralarla sonunun getirilemeyeceğini herkese göstereceğim. SummerSlam belki de PGW için gerçek bir milat olacak. The Dream'in yükselişi. The Dream'in kötülüğü yenmesi. The Dream'in yeni bir maceraya yelken açması ve daha fazlası... EVET! SUMMERSLAM, PGW İÇİN BİR MİLAT OLACAK! DREAM OVER!

Diyerek sözlerini tamamlıyor. Şimdi soyunma odasını terk ediyor hızla. Kapıyı sert bir şekilde çarptıktan sonra, kameramız yere dönüyor. Paramparça edilmiş bir çerçeve var, bu Dream'in geçmişten bir fotoğrafı. Onu paramparça etmiş! Kameralarımız yerdeki fotoğrafa yakınlaşırken kararmaya başlıyor ve reklamlar giriyor devreye.

kg21ZlzF_o.png

Baslksz-1.jpg
val.jpg

Ain't No Make Believe! John Morrison girişteki isim! Hemen yanında ise Val Venis var. JoMo klasikleşmiş tauntunu yaparken slowmotion giriyor, yanında ise Val Venis onunla senkronize şekilde cinsel bölgesiyle oynuyor. İkili havalı bir giriş gerçekleştiriyor ve ringe doğru yürüyorlar.

Mustafa Ali girişte! Geçen hafta John Morrison ve Val Venis'in zina yaptıklarını söyleyip tepki göstermişti ve bir tokat atmıştı. Bu hafta ise JoMo ile karşılaşmak için ringde...

ali.jpg

Girişte korna sesi duyuluyor?!

Del1.jpg

Kamera bir limuzine doğru yaklaşıyor...

??: Damas y caballeros!

del3.jpg

Ricardo Rodriguez: Es mi honor de presentarle ese hombre que hace un gran regreso aqui en PGW!
El es la esencia da excelencia!
Y EL ORGULLO DE MEXICO!
EL PATRON!
EL ES...!

Del2.jpg

Ricardo Rodriguez: AAAALBERTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, DELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

sss.jpg

Alberto del Rio apronda! Seyirciler şaşkınlıkla bu debutu izlerken Mustafa Ali hemen arkasında görkemli şekilde debutunu gerçekleştiren Alberto del Rio'yu izlerken bir süre sonra Alberto'da ona dönüyor ve kısa bir bakışma oluyor. Alberto seyircilerin tepkileri eşliğinde hareketlerini sergilerken bir yandan çaktırmadan girişi yarım kalan Mustafa Ali'ye yakınlaştı...

SUPERKICK! Alberto del Rio, Superkick ile Mustafa Ali'yi yıkıp tutuyor ve bariyerlere fırlatıyor! Bir yandan Realaza halen çalarken Alberto hiçbir şeyi aldırmayıp Ali'yi tekrar kaldırıp bu sefer merdivenlere fırlatıyor! Ardından kaşkolunu çıkarıyor ve Mustafa Ali'nin boynuna sarıyor! Arka alandan hemen görevliler koşarken JoMo'da maçının bölünmesinden hoşlanmamış olacak ki hemen kendini dışarı atıyor ve Alberto'ya doğru koşuyor...

LOW BLOW! Alberto del Rio'dan, John Morrison'a Low Blow geliyor! Val Venis bunu görünce Alberto'ya doğru koşuyor...

ANCAK SEYİRCİLERİN ARASINDAN BİRİ DEL RIO'YA BİR KENDO STICK FIRLATIYOR VE O KENDO STICK İLE DEL RIO, VAL VENIS'İN KARNINA DARBE İNDİRİYOR! ARDINDAN BİR TANE DAHA VURUYOR! Şimdi Kendo Stick fırlatan isme yakınlaşıyoruz...

ALEXABLISS.jpg

Bu Alexa Bliss! Del Rio burada adeta kıyım yaptı! Şimdi John Morrison'u ringin içine atıyor ve kenara maçı başlatmaları için bir işaret veriyor. Alexa Bliss'de bariyerlerden çıkıp ringin kenarına geliyor ve eline bir sandalye alıp ringin dışındaki Val Venis ve Mustafa Ali'nin kalkmasını engellemek için onlara darbeler indiriyor...

Alberto del Rio vs. John Morrison

del5.jpg

Alberto, ringin içine keklik gibi düşen John Morrison'ın başına üşüşüyor ve... CROSS ARMBREAKER! MORRISON ACI İÇİNDE BAĞIRIRKEN DIŞARIDAKİ ALEXA BLISS GURURLU ŞEKİLDE İZLİYOR! Morrison'ın bir süre sonra dayanacak gücü kalmıyor ve elini vurmaya başlıyor.

del6.jpg

Kazanan: Alberto del Rio

Del Rio kazanıyor! Fakat bir süre sıkmayı bırakmıyor! En sonunda Alexa Bliss ringe giriyor, dışarıdaki Ricardo Rodriguez mikrofon alıyor.

Ricardo Rodriguez: Damas y caballeros levantense y ayúdenme a inducir a este gran hombre el es un hombre que así como es peligroso es guapo es un hombre que su colección de carros vale mas que tú casa el es el gran el único. Al mismo tiempo, no se olvida de ganar fuertemente el partido de debut. frente a ti; ALBERTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL RIOOOOOOOOOOOOOOOOO!

del7.jpg
del8.jpg
ric1.jpg

Mustafa Ali sedyeyle götürülüyor, Val Venis karnını tutarak ringin içindeki John Morrison'a bakıyor. Val Venis'in biraz sinirli olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan kameralar Alberto ve Alexa'nın gövde gösterisi ile kapanıyor.

kg21ZlzF_o.png

Vhdvg8rG_o.jpg

Pat McAfee: Sayın seyirciler fazla sürenizi almayacağım. Bir süredir başımı ağrıtan bir R-Truth derdim var. Ama bunu SummerSlam'de halledeceğim. SummerSlam'de bu iş bitiyor. Pat McAfee vs. R-Truth.

9an561w.png

kg21ZlzF_o.png

pxfb97j.jpg

Pumped To Win! Ace Austin ciddi bir şekilde ringe girip rakibini bekliyor.

jeff-hardy-2019-01-01.jpg

No More Words! Jeff Hardy her zamanki dinamik girişlerinden birisini yapıyor. Hardy ringe girdikten sonra tüm dikkatini Ace Austin'e veriyor. Hakem son kontrolleri yaptıktan sonra zili çalıyor.

Ace Austin vs. Jeff Hardy

İki isim de geçen hafta yaşanan olaylardan dolayı biraz sinirli. Birbirlerini yakalamaya çalışmak yerine direkt ringin ortasına geliyorlar. Austin, Hardy'nin koluna bakıp gülüyor. Hardy tepkisini değiştirmiyor. Ace Austin hafifçe ittiriyor Hardy'i. Hardy, Austin'in üstüne doğru yürüyor. Austin de geri çekilmiyor. Kafa kafaya geliyorlar. Birbirlerini ittiriyorlar. Austin geri çekilip Hardy'e bir yumruk deniyor. Ama Hardy blokladığı gibi Austin'in karnına tekmeyi geçiriyor. Ardından bir yumruk geliyor. Austin geri çekilmeye çalıştıkça Hardy üzerine gidip bir yumruk atıyor. Austin sendeleye sendeleye köşeye gidiyor. Hardy köşede rakibine vurmaya devam veriyor. Austin köşede yere düşüyor ama Hardy tekmelemeye devam ediyor. Hakem araya girmek zorunda kalıyor. Hardy birkaç adım uzaklaşarak hakemin istediği gibi rakibine boşluk yaratıyor. Hakem aradan çekildiği gibi Hardy yeniden Austin'e yöneliyor. Ama Austin aniden Hardy'i yakalayıp köşeye doğru çekiyor. Hardy suratını köşenin koruyucusuna vuruyor. Yüzünü tutup geri çekilirken Ace hemen onu kavrıyor ve Schoolboy Roll-Up yapıyor. Ace erkenden maçı çalmak üzere. 1... 2...

Hardy atıyor. İkisi de hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor. Hardy, Ace'e doğru yönelmeye çalışsa da Ace Austin'den, Jeff Hardy'nin koluna bir Big Boot geliyor. Hardy kolunu tutuyor. Ama Austin hiç durmuyor. Hemen Hardy'i sağlam kolundan yakalayıp köşeye fırlatıyor. Peşinden de kendisi koşuyor. Ama Hardy pratik düşünerek bir Big Boot da kendisi yapıyor Austin'e. Austin geri bir iki adım alıyor. Hardy o sırada hızlıca köşeyi tırmanıyor. Austin arkasını dönüp Hardy'nin kendisine atlamasını görüyor. Ama saniyelik bir şekilde Dropkick yapıyor Hardy'e. Hardy havada hiçbir karşılık veremiyor buna. Austin hızlıca Hardy'i tuttuğu gibi geçen haftadan beri çalıştığı koluna tekrar saldırmak adına Armbar bağlıyor. Hardy acı çekse de bir şekilde ayağa kalkıp Austin'in omuzlarının yere değmesini sağlıyor. Hardy tuşa gidiyor. 1... 2... Austin mecburen de olsa hareketi bırakmak zorunda kalıyor. Hardy hemen Austin'den uzaklaşıyor kolunu korumak için. Austin gülerek Hardy'e yaklaşıyor. Ama Hardy aniden bir dirsek vuruyor Austin'in karnına. Austin karnını tutarken Swinging Neckbreaker yapıyor. Hardy tuşa gidiyor. 1... 2...

Austin atmayı başarıyor. Hardy biraz hayal kırıklığına uğramış olsa da yine de devam ediyor. Köşeye çıkmaya çalışıyor yeniden. Swanton Bomb yapmak istiyor Hardy. Ama koluna aldığı hasarlar yüzünden yavaş oluyor bu. Ace Austin güç bela bir şekilde yetişiyor Jeff'e. Superplex deniyor Austin. Ama Hardy direniyor. Austin'in karnına yumruklar atıyor. Austin geri duruyor. Hardy, Austin'i kafasından yakaladığı gibi okkalı bir Headbutt vuruyor. Arenadan sesi yankılanıyor resmen. Austin kafasını tutuyor acıyla. Hardy de vurduğu kafanın etkisi ile sarsılsa da yine de pes etmeden yukarı çıkıyor. Hardy'den Whisper In The Wind! Hardy tuşa gidiyor. 1... 2... Ropebreak! Austin ucu ucuna ayağını değdirmeyi başarıyor. Hardy durumdan memnun değil. Austin'i tutup kaldırmaya çalışıyor ama Austin ölü gibi yerde yatıyor. Bir kere daha deniyor ama olmuyor. Üçüncü kez denerken Ace Austin'den Eye Poke geliyor. Hakem görmeden gizlice yapıyor Austin. Hardy geri çekiliyor. Austin hızlıca kalkıyor ve Superkick! Hardy yerde. Ace Austin geriye doğru bir takla atıyor. Hardy yavaşça kalkıyor. Hardy kalktığında Ace Austin rakibinin üstüne koşuyor. ACE AUSTIN'DEN THE FOLD GELİYOR!

Swanton_BOMB.jpg

Ama Ace Austin hareketi vuramadan Jeff Hardy eğiliyor. Austin boşluğa düşüyor. Austin sersemlemiş bir şekilde ayağa kalktığı gibi hazır haldeki Hardy ile karşılaşıyor. JEFF HARDY'DEN TWIST OF FATE! Hardy duraksamıyor. Köşeye çıkıyor. HARDY'DEN SWANTON BOMB!!! HARDY TUŞA GİDİYOR! 1... 2...

3!

Kazanan: Jeff Hardy

Jeff Hardy başarıyor! Jeff Hardy, Randy Orton'un SummerSlam rakibi oluyor. Hardy Intercontinental Championship için hak kazanıyor. Hardy kutlamasını yaparken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Kameralarımız arka alan görevlisi Cathy Kelly'e dönüyor. Cathy, az önce maçtan çıkan Jeff Hardy'nin yanında.

cathy-kelley.jpg

Cathy Kelly: Sevgili Mayhem izleyicileri şu anda yanımda, Intercontenital Championship maçına çıkmaya hak kazanmış olan Jeff Hardy var. Jeff bugün, geçen hafta yaptığın gibi yine Ace Austin'i yenmeyi başardın. Düşüncelerini alabilir miyiz?

Jeff Hardy: Elbette özel bir zaferdi bu. Ben basit bir adamım. Tek odaklandığım şey güreşmek. Başka özel bir şeyim yok. Kart oyunları ya da büyülü girişler yapamam. O yüzden Intercontenintal Championship için böyle bir fırsatta yapabileceğim en iyi şeyi yaptım. Güreştim. Rakibimin aksine yenilgiye de, zafere de hazırdım. Ancak karşımda bu işi çocukça hevesler yüzünden baltalamaya çalışan birisi vardı. Ace benden bir şeyler koparmaya çalışıyordu. Ancak bu sadece zaferi benim almamla sonuçlandı. Ace Austin defteri burada kapandı Cathy. Artık benim için yeni bir hedef var.

Cathy Kelly: Ve Summerslam'desin. Rakibin Randy Orton'a karşı neler düşünüyorsun peki?

Jeff-Hardy-WWE-Backstage-645x370_1.png

Jeff Hardy. Randy ile geçmişte birkaç kez karşı karşıya geldim. O zafer için elinden gelen ne varsa yapabilecek birisi. Bu yüzden ona karşı hazır olmalıyım. Randy ile ringe çıktığımda yine her zamanki gibi yapacağım. Her zamanki gibi yüzde yüzümün üstüne çıkacağım. Intercontenintal Championship'i kazanmak için ne yapmam gerekiyorsa, yapacağımdan emin olabilirsin.

Cathy Kelly: Peki Jeff, son olarak senin eklemek istediğin bir şey var mı?

Jeff Hardy: Randy gerçekten de çok dişli bir rakip. Onun hakkında belki de günlerce konuşabiliriz ama yine de bitiremeyiz. O yüzden daha fazla kelime sarf etmemize gerek yok. Summerslam'de en iyi olan kazanacak.

Cathy Kelly: Jeff Hardy'nin bizzat kendisinden duydunuz sayın seyirciler. Şimdi, sıradaki maç için ringe dönüyoruz.

kg21ZlzF_o.png

FvNMu6YXwAQ6CLR.jpg

Gene Blast! Yota Tsuji PGW'nin başından beri sürdürdüğü yenilmezlik serisine bir maç daha katmak için ringe ilerliyor. Yota girişini yaptıktan sonra rakibini bekliyor.

01-mjf.jpg

DIG DEEP! MJF, MAYHEM KADROSUNDA! MJF kendisinden emin bir şekilde girişini yapıyor. Hakem son kontrolleri yaptıktan sonra zi-

The-Miz.jpg

Mike Mizanin burada! Ama neden? Geçen hafta debut maçını kaybetmişti Mike. Mike elindeki mikrofon ile girişten yavaşça ringe geliyor. MJF de bu sırada bir mikrofon alıyor.

MJF: Miz, pardon Mike'dı değil mi? Ne işin var burada. Haydi defol. Senin maçın geen haftaydı. Geçen hafta şu Japon indielerinden gelen çekik gözlüyü yenemedin. Haydi ikile.

Mike Mizanin: Max, buraya seninle kavga etmek için gelmedim. Aksine sana yardım etmeye geldim. Çünkü Max, sen de, aynı benim gibisin. Aynı benim gibi egosu tarafından zehirlenmiş birisin. Bu yüzden yapmaman gereken şeyler yapmış birisin. Benim gibi ellerini kirletmekten çekinmeyen birisin. Ama bu sadece daha fazla hata yapmanı sağlayacak Max. Burada sana bir yardım eli uzatmak için varım.

maxresdefault.jpg

MJF: Sen ne saçmalıyorsun amına koyayım. Ne yaşıyorsun sen ya? Bu daha iyi adam olma zırvalığı nereden çıktı bilmiyorum, gram da umurumda değil. Ben şu Japon köylüsünü köyüne yolladıktan sonra istediğin kadar çene çal. Ama şimdi ringimden defol!

Mike Mizanin: Üzgünüm Max, ama dinlemek istemiyorsan sana doğruları ringde göstereceğim. Bu maç artık üçlü bir maç.

MJF: Yok öyle bir şey.

Yota Tsuji'den Double Clothesline. Mike ve MJF yerde. Hakem zili çalıyor.

MJF vs. Mike Mizanin vs. Yota Tsuji

MJF hayır anlamında başını sallıyor ama Yota'nın pek umurunda değil. MJF'İ tutup direkt köşeye fırlatıyor. Hemen peşi sıra kendisi de koşup bir Clothesline daha vuruyor. Bu sırada Mike Mizanin tam karşı köşede ayağa kalkmaya çalışıyor. Yota onu görünce hiç duraksamadan ona doğru koşup Mike'a da bir clothesline yapıştırıyor. Sonra yeniden MJF'e dönüp bir tane daha. Yeniden Mike'a dönüp bir tane daha. Yota seriye bağlıyor. Mike'ı kolundan tutup MJF'in üzerine doğru itmek istiyor ama Mike çeviriyor hareketi, MJF'in üzerine koşan isim Yota oluyor. Ama MJF bu sefer iplerden destek alıp zıplayarak bir Dropkick vuruyor. Yota yüzünü tutarak geri geri yürüyor. Mike da Yota'ya bir Dropkick vuruyor. Yota geri geri gidip iplere yaslanıyor. Mike ve MJF aynı anda Yota'ya doğru koşuyor ve Double Clothesline. Yota ringin dışına düşüyor. Mike ve MJF birlikte seviniyor. Ama MJF bir an kendisine gelip, ne yapıyorum ben ya diyor. Mike'ın zayıf anından yararlanıp arkadan koşarak Double Axe Handle ile Mike'ın kafasına vuruyor. MJF ringde ayakta kalan tek kişi olarak bir zafer kazanmış gibi kollarını yukarı kaldırıyor.

MJF minik zaferini yaşadıktan sonra yerde, kalkmaya çalışan Mizanin'i kafasından yakalıyor. Mizanin rakibinin karnına bir yumruk atıyor. MJF aldığı darbe ile çekiliyor. Mizanin kalkacakken karnına bir tekme koyuyor. Mizanin karnını tutarken MJF'den bir Suplex. Ama Mizanin dizini koyarak engelliyor. MJF tekrar kaldırmayı deniyor ama yine aynı sonuç ile karşılaşıyor. Mizanin'den Snap Suplex. MJF acı içinde belini tutarak kalkıyor. Mike koşuyor ama aniden ringe giren Yota Tsuji'den Leaping Clothesline. Mizanin yere düşüyor. Tsuji ve MJF göz göze geliyorlar hareketin hemen sonrası. Arası aralarında tartışırlarken, MJF, eliyle yerden kalkmaya çalışan Mike'i gösteriyor. İkisi birden Mizanin'e saldırmaya başlıyor. Mizanin elleri ile kendini kapatarak kendisine siper olmaya çalışıyor. MJF ve Tsuji, rakiplerini acımasızca tekmeliyorlar. Maç Triple Threat olduğu için hakem de çaresiz, çünkü bu maçta kurallar yok. MJF ve Tsuji ortak bir şekilde Mizanin'i dışarı atıyorlar. Ringin dışına çıkıyor Yota'da. Mizanin'i alıp önce ringin kenarına, sonra ise basamaklara yolluyor. Yota bu işin burada bittiğine emin olarak ringe dönüyor. İplerden geçerken bir anda MJF yakalıyor Yota'yı. İplere bir tekme atıyor. İp, Yota'nın kasığına geliyor. MJF hızlıca rakibine bir de Small Package yapıyor. MJF tuşa gidiyor. 1... 2...

Yota atıyor. MJF memnun olmamış bir şekilde hızla ayağa kalkıyor. Yota kasıklarına aldığı darbe yüzünden hemen kalkamıyor. MJF ayağı ile onu aprona ittiriyor. Apronda saçından çekerek kaldırıp iplerin arasından kaldırıyor. MJF Heat Seaker peşinde. İplerden destek alıp Yota'yı piledriver pozisyonuna alıyor. HEAT SE- Yota tüm gücüyle MJF'i kaldırıp dışarı atıyor. MJF sert bir şekilde yere düşüyor. Yota hemen kendisini güvenli bir pozisyona alıyor ve herkes yerde nefes alıyor. Mike yavaşça ayaklanıp ringe giriyor. O sırada Yota da ayağa kalkıyor. İki isim ringin ortasında birbirlerine forearm vurmaya başlıyorlar. Mike bir şekilde üstün bitiriyor kapışmayı. Mike, Yota'yı iplere yolluyor. Yota iplerden sekmek yerine tutunuyor iplere. Mike üstüne koşsa da Big Boot geliyor yüzüne. AMA ANİDEN YOTA SIRTINA YEDİĞİ SANDALYE İLE YERE DÜŞÜYOR. MJF sandalye ile Yota'ya vuruyor. Mike bunu görünce sinirleniyor. MJF'in üstüne koşuyor. İkisi sandalye için boğuşmaya başlıyor resmen. İkisi sandalye için kapışırken sandalye aniden Mike'ın elinden kayıyor ve kendisine kuvvetle çeken MJF'in kafasına vuruyor. Mike bunun üstüne panik yapıyor. Böyle olmamalıydı diye söyleniyor.

YOTA TSUJI'DEN MIKE MIZANIN'E SPEAR! BAŞARILI OLUYOR. YOTA TUŞA GİDİYOR. MJF SÜRÜNEREK DE OLSA BOZMAK İÇİN GELİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan: Yota Tsuji

FvkaknlXgAI9-1v.jpg

Yota Tsuji zaferi çalıyor resmen. MJF şaşkınlıkla yerde kalıyor. Yota zaferini kutlarken maçın önemli anlarını izliyoruz. Ringe geri döndüğümüzde Yota ringden ayrılıyor. MJF hayal kırıklığına uğramış bir durumda. Mike Mizanin kendisine gelmeye çalışıyor. MJF'in şaşkınlığı bir anda ayağa kalkmaya çalışan Mike'a doğru bir öfkeye dönüşüyor.

MJF yerdeki sandalyeyi alıp Mike Mizanin'e defalarca kez vuruyor. Mike hiçbir şey yapamıyor. MJF defalarca kez Mike'ın sırtına vurduktan sonra bir hışımla arka alana gidiyor. Hakemler Mike Mizanin ile ilgilenirken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

will-ospreay-united-empire-2.jpg

Arka alanda koridorda ilerlemekte olan United Empire'ı görüyoruz. Ospreay kendinden oldukça emin bir şekilde ilerlerken Fletcher onu gazlıyor.

Kyle Fletcher: Regal'e hayatında görmediği kadar iyi bir maç izleteceksin.

Ospreay kafasıyla onu onaylayıp sırıtırarak yürümeye devam ediyorken-

?: Duyduğuma göre rakibin seni sadece yenmekle kalmayıp bir de Japonya'ya tekrar gönderecek kadar büyük bir yaratıkmış.

Bu Humberto! Tek başına United Empire'ın karşısına dikiliyor. Mark Davis ve Kyle Fletcher ona doğru bir hamle yapacakken Ospreay eliyle onları durduruyor.

Humberto Garza: Bugün umarım sağ kalırsın Will. Fakat aynı şeyi arkandaki yancıların için söyleyemeyeceğim. Kavgayı bu arenanın dışına taşıyarak yaptıkları hatayı onlara tek tek göstereceğimizden şüphen olmasın. Bunu bugün yapmayacağımız için şanslılar.

Humberto iyice Ospreay'e yaklaşıyor.

Humberto Garza: Anlayacağın üzere bu gece seni bilmem ama arkandaki gereksizler güvende. Ama çok da rahat hissetmesinler. Çok uzun bir süreliğine değil, Angel uğradığı saldırının hasarlarını atlatana kadar güvendeler. Summerslam'de bu işi bitireceğiz. Aussie Open'ın kafalarını kuzenime yaptıklarından sonra bizzat kendi ellerimle koparacağım. Sana kargo yapacağımdan şüphen olmasın.

Humberto öfkeli bir şekilde Ospreay'e bir kez daha bakıyor ve oradan ayrılıyor.

kg21ZlzF_o.png

Reklamlar bitiyor, görüntüler boş olan ringimize açılıyor. Şovun en büyük olayındayız, Main Event zamanı! Seyirciler bir hayli merak ediyorlar gerçekleşecek olan bu maçı. Bir an önce başlamasını istiyorlar bu mücadelenin. Ospreay kazanması durumda ana kemer maçına çıkacak ki bu durum bu maçı oldukça önemli kılıyor. Spiker masasındaki Nigel, geçen hafta yaşananlardan dolayı kızgın olmalı ki elini sıkıyor, bunu görüntülüyor kameralarımız. Nihayet maçın katılımcılarından ilkinin şarkısını işitiyoruz. Herkes stage'e doğru dönüyor, sesler yükseliyor. Gelen kişinin kim olduğunu herkes çok iyi biliyor.

356407414_624869013072892_9026693533885754227_n.png

WILL OSPREAY! Şarkının sözlü kısmı başlayana kadar insanların merakla Ospreay'i bekliyor. Şarkının sözlü kısmı başlar başlamaz arka alandan, stage'e gelen isim Will Ospreay oluyor! Ospreay'in stage'de belirişiyle birlikte arenadaki seyircilerin sesi oldukça artıyor. Kapüşonunu biraz kaldırıp seyircileri izledikten sonra yere eğiliyor, bir sağa bir sola geriyor kendisini. Ardından hızlıca ayağa kalkıyor ve kafasını geriye itiyor. Kapüşonu kafasından çıkıyor ve tauntunu yapıyor Ospreay. Bunun hemen ardından seyircilerle atışarak ringe doğru ilerliyor. Bir taraftan da anonsu yapılıyor. Kendisine orta parmak gösteren seyircilere kendisi de aynı karşılığı veriyor. Çelik basamakları kullanarak apron'a çıktıktan sonra seyircilere dönüyor. Kendisine laf atan seyircilere cinsel organını gösterdikten sonra iplerin arasından ringe giriyor. Second-rope'a çıkarak seyircilere kulağını gösteriyor ve seyirciler tarafından yuhalanıyor. Ardından kendi köşesine geçiyor ve maçtaki sürpriz rakibini beklemek üzere stage'i izliyor.

813

BROCK LESNAR! BROCK LESNAR! Bu maçın sürpriz katılımcısı Brock Lesnar! Seyircilerin sesi bu sefer çok daha fazla yükseliyor! Arka alandan, stage'e geliyor Brock Lesnar. Kahkaha atarak biraz ilerledikten sonra olduğu yerde sekmeye başlıyor! Birden iki elini havaya kaldırıyor, tek ayağını havaya kaldırıyor ve hepsini aynı anda indiriyor. Bunu yapmasından hemen sonra pyrolar patlıyor! Ospreay'in gitgide daha agresifleştiğini görüyoruz. Brock ise kahkahalar atarak ringe ilerliyor, diğer taraftan da kendisinin anonsu yapılıyor. Brock tam ringin önüne geldiğinde duruyor, Ospreay'le biraz bakıştıktan sonra küçümser tavırlarla ringin etrafında dönmeye başlıyor. Spiker masasının önünden geçtiği sırada Nigel'la da kısa bir bakışmada bulunuyorlar. Ringin etrafında tam tur attıktan sonra ringin stage'e bakan apron'una zıplayarak çıkıyor. Ardından iplerin arasından ringe giriyor. Kendi köşesine geçiyor hemen. Artık iki güreşçimiz de burada.

Artık maçın başlaması için hiçbir sıkıntı kalmadı. Hakemimiz önce Ospreay'in, sonra da Brock'ın yanına giderek kontrollerini gerçekleştiriyor. Kontrollerin sonrasında bir sıkıntı olmadığını görüyoruz. Hakemimiz ringin ortasına geçiyor ve ikiliye son bir bakış atıyor. Sonrasında eliyle bir işaret veriyor ve hemen zil sesini işitiyoruz. Maç başlıyor!

Will Ospreay vs. Brock Lesnar

BROCK KOŞMAYA BAŞLIYOR! Running Bicycle Knee Strike! Ospreay sırtını sert bir şekilde köşeye çarptıktan sonra sanki iplerden savrulmuşçasına ringin köşesinden sekiyor ve Lariat yapıyor! Brock eğilerek bundan kurtuluyor, Ospreay koşmaya devam ediyor. İplerden sekiyor ve Ospreay'den Running Bicycle Knee Strike geliyor! Brock çekiliyor ve Ospreay'i karın bölgesine sımsıkı sarılıyor. Brock'tan bir Relase German Suplex! Hayır, Ospreay ayaklarının üstüne düşüyor. Hemen hareketleniyor ve oturur pozisyondaki Brock'ın sırtına Soccer Kick yapıyor! Brock bu hareketten fazla etkilenmiyor, bu hareket onu kışkırtmış gibi duruyor. Brock hızla ayağa kalkıyor, ama o da ne? Ospreay rakibini Iron Octopus'a bağlıyor! Yıpratmaya çalışıyor rakibini fakat fazla geçmeden Brock'ın bunu Arm Drag ile bozduğunu görüyoruz. İkisi de bu hareketin ardından hızla ayağa kalkıyor ve Brock'tan Big Boot hamlesi geliyor. Bu hareketin etkisiyle yere düşen Ospreay, yüzünü tutarak yerde oturur pozisyonda beklerken, Brock'ın birkaç adım gerilediğini ve hızını aldıktan sonra Penalty Kick yaptığını görüyoruz! O da Ospreay'e aynı şekilde karşılık vermiş oluyor böylelikle! Ospreay sırtını tutarak ayağa kalktıktan sonra Brock onu köşeye doğru gönderiyor.

Nigel McGuinness: Şu anda ringe girip Ospreay'i darmaduman etmeyi çok isterdim fakat Brock'ın şovunu bozmayacağım Kevin. Belli ki büyük adam, Ospreay'le sağlam oynayacak bugün! (kahkaha atıyor ellerini ovuşturarak)

Ardından koşmaya başlıyor ve köşedeki rakibine Running Corner Shoulder Block yapıyor! Hayır, çekiliyor. Brock göğsünü tutarak birkaç adım geriye savrulurken, Ospreay'in second rope'a çıktığını görüyoruz. Ardından atlıyor, Missile Dropkick! Ardından hemen bir tuş denemesinde bulunuyor, 1... Kickout geldi hemen. Ospreay tek dizininin üstüne çöktükten sonra rakibini Choke Hold'a bağlıyor. Seyirciler ritimli bir şekilde alkışlamaya başlıyorlar. Brock ufak ufak ayağa kalkıyor ve nihayet ayakta. Ospreay rakibini bırakmıyor, sıkmaya devam ediyor. Brock'tan rakibinin karnına bir dirsek, bir daha ve bir daha! Ospreay hala bırakmıyor ve bir taraftan sıkarken, diğer taraftan rakibinin karnına diz darbesinde bulunuyor. Brock bundan pek etkilenmemiş olacak ki rakibini Belly to Back Suplex'e bağlıyor! Oldu, Belly to Back Suplex! İki güreşçimiz de yerde. Belli bir müddetin geçmesiyle ayağa kalkıyorlar. Brock'tan Standing Double Leg Takedown yapıyor! Hemen ardından rakibini yumruklamaya başlıyor! Rakibini hızla yumrukladığını görüyoruz, üst üste; art arda yumruklar!

Brock_Lesnar_-_Cody_Rhodes_04042023.jpg

Hakem araya girmeye çalışıyor ama Brock'ı uzaklaştıramıyor. Brock'ın gözü dönmüş durumda! Hakem Brock'ı diskalifiye etmek üzere saymaya başlıyor. 1... 2... 3... 4 olacak mı? Olmuyor, 4 olmadan yumruklamayı kesiyor Brock. Yerde zor durumda olan bir Ospreay var, bitkin düşmüş durumda. Brock rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Ospreay ayağa kalkıyor ve bir German Suplex! Ama o da ne? Rakibini bırakmıyor ve onunla birlikte ayağa kalktıktan sonra bir German Suplex daha yapıyor! Bırakmıyor, ayağa kalkıyor ve bir German Suplex daha yapıyor! Bu iş hiç bitecek gibi durmuyor, bir German Suplex daha! Ne, bir kez daha mı? Bir German Suplex daha geliyor! Bir daha, yok artık daha neler! Bu sefer de Relase German Suplex! SUPLEX PARTY! Bu maç squash'a doğru gidiyor! Brock tuşa gidiyor. 1... 2... Bu saygısızlık artık! Kendisi bırakıyor Brock, kendisi bırakıyor. Kahkaha atarak ayağa kalktıktan sonra rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Ospreay kısmi uzun bir sürenin ardından ayağa kalkıyor ve F5! F5! F5! BAŞARILI! BROCK TUŞA GİDİYOR BU MAÇI BİTİRMEK ÜZERE! 1... 2... Bitiyor mu?

x1080.jpg

HAYIR! KICKOUT GELDİ! Brock buna hiç bozulmamış gibi gözüküyor. Hemen ayağa kalktıktan sonra rakibini de ayağa kaldırıyor ve German Suplex'e bağlıyor! EN BAŞTAN MI BAŞLIYORUZ? YOK ARTIK! YOK ARTIK! GERMAN SUPLEX! Brock rakibini bırakmıyor, kendisiyle birlikte rakibini de kaldırıyor ve bir German Suplex daha! Ospreay çok zor durumda! İkili yeniden ayaktalar, bir German Suplex daha! Bir daha ayaktalar, bir German Suplex daha! Bu işin ardı arkası kesilmiyor. Bir German Suplex daha geliyor! Bir German Suplex daha! Yetmiyor, bir daha birlikte ayağa kalkıyorlar ve bir German Suplex daha! Kalkıyorlar ayağa, bir German Suplex daha! Brock da bunu yapmaktan kıpkırmızı kesilmiş artık. Yoruldu o da. Son Suplex geliyor, Relase German Suplex! Brock ayağa kalkıyor, rakibini de saçından tutarak ayağa kaldırdıktan sonra F5 yapıyor! Bu sefer mutlaka bitmiş olmalı! 1... 2... 3?

3!

Nigel McGuinness: İşte gördün Kevin, bu maç burada bitti! Bu herifte hiç yetenek yok!

crs_361357_9.jpg

Hakem elini 3. kez yere vuruyor ama zil sesini işitmiyoruz, neden? Bir saniye, ne oluyor? Hakem de geç fark ediyor, Ospreay ayağını iplerin üstünden atıyor. Rope-break! Rope-break! İnanılır gibi değil! İşte bu Brock'ı çıldırtıyor. Brock çılgına dönmüş durumda. Ospreay iplerin altından yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Brock da oraya ağır bir şekilde gittikten sonra Ospreay'i ayağa kaldırıyor ve onu çelik basamaklara doğru fırlatıyor! Hayır, ayak tabanını çelik basamağa koyarak durmayı başarıyor. Arkasını döndüğünde Brock'ın kendisine doğru koştuğunu fark ediyor ve hemen çekiliyor, Brock çok sert bir şekilde çelik basamaklara tosluyor! Çelik basamaklar dağılıyor, ikili güreşçi de yerde. Bu esnada ringin içindeki hakemin saymaya devam ettiğini görüyoruz, Ospreay kendisini toparladıktan sonra ringin içine giriyor. Hemen ringin dışına çıktıktan sonra yerdeki Brock'ı kaldırıyor ve onu ring post'una fırlatıyor! Brock alnını tutarak arkasını dönüyor ve SILENT WHISPER! SILENT WHISPER! Brock yerde, Ospreay rakibini kaldırıp direkt ringin içine sokuyor. Brock ringin merkezine doğru yuvarlandıktan sonra oturur pozisyona geçiyor. Ospreay de hızlıca ringe giriyor ve dirseğindeki bandajı çıkartıp seyircilere fırlatıyor. KOŞMAYA BAŞLIYOR VE HIDDEN BLADE! HIDDEN BLADE! OLDU! TUŞA GİDİYOR... 1... 2...

Nigel McGuinness: Bu iş, maç sonrasında, hazırlıksız olan bir rakibine karşı saldırmaya benzemez Kevin. Ospreay'in, Brock'ı yenmesi oldukça güç!

OLMADI! OLMADI! KICKOUT! KICKOUT! Ospreay de çıldırmış durumda! Hakemin üstüne yürüyor yavaş saydığını söyleyerek. Hakem durumu izah ediyor ama Ospreay ikna olmuş değil, hakemi ittiriyor. Arkasını döndüğünde iki elini havada birleştiriyor ve Brock'ın kalkmasını bekliyor. Brock ayağa kalkıyor ve Ospreay iplere koşuyor. OSPREAY'DEN OSCUTTER! HAYIR! Tamamlanamıyor, Brock yere düşmüyor! Rakibini sırtından iterek iplere gönderiyor. Ospreay iplerden sektikten sonra rakibine Running Crossbody yapıyor! Hayır! Brock bunu havada yakalıyor ve Fallaway Slam'e bağlıyor! Oldu! Fallaway Slam! İki güreşçi de yerde, çok zorlanıyorlar devam etmekte. Uzun bir sürenin ardından karşı karşıya geliyorlar, face to face yapıyorlar. Ospreay'den bir Knife Edge Chop! Brock'un hamlesini beklemeden bir Knife Edge Chop daha geliyor! Bir daha! Bir daha! Bir daha! Bir daha! Bir daha! O da ne? Brock rakibini ittiriyor, Ospreay bir adım geriye savruluyor ve Brock'tan European Uppercut! Ospreay bu hareketin etkisiyle yere yığılıyor, Brock ise tek dizinin üstüne çökerek göğsünü tutuyor, dinleniyor... Nihayet ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Onu köşeye gönderiyor tüm gücüyle!

maxresdefault_6.jpg

Hayır, Ospreay bunu counterlıyor ve o Brock'ı gönderiyor! Brock köşeye sert bir şekilde çarpıyor ve sırtını köşeye yaslanarak dinleniyor. Ospreay oraya ağır bir şekilde gittikten sonra rakibini çok zorlanarak da olsa top-rope'a çıkartıyor. Büyük bir efor sarf ediyor bunun için! Şimdi kendisi second-rope'a çıkıyor. Ardından top-rope'a çıkıyor ve TOP-ROPE HURRICANRANA! OMG! HAYIR! Bu hareket olmuyor, takla atmıyor Brock! Şu anda tam olarak Powerbomb pozisyonundalar. AVALANCHE POWERBOMB MU GELECEK! Ospreay can havliyle rakibinin kafasına yumruklar atarak onu sersemlettikten sonra Top-rope Hurricanrana'yı tamamlıyor! Oldu! Ospreay hemen tuş için tek elini Brock'ın üstüne atıyor... 1... 2... 3 olmadan Kickout geldi! Ospreay'in sıradaki hamlesi ne? Okada'nın ismini sayıklıyor delirmişçesine, Okada ne alaka? Bir saniye, bir saniye. Ospreay rakibinin arkasına geçiyor ve onun kalkmasını bekliyor. Brock ayağa kalktığında Ospreay rakibini yakalıyor. RAINMAKER! RAINMAKER! Ne? Olmadı! Brock eğilerek bundan kurtuluyor ama Ospreay'i bırakmıyor. GERMAN SUPLEX! YENİDEN BAŞLIYORUZ...

Nigel McGuinness: SUPLEX CITY'E HOŞ GELDİN OSPREAY!

maxresdefault_3.jpg

Brock'ın gücü hiç kalmamış. Rakibini bırakmıyor ve belli bir süre yerde yatıyorlar. Şimdi ikisi de ayağa kalkıyor ve Relase German Suplex! Hayır! Ospreay iki ayağının üstüne düşüyor ve hemen koşuyor. OSPREAY'DEN YERDE OTURUR POZİSYONDAKİ BROCK'A HIDDEN BLADE! BAŞARILI! OSPREAY İKİ ELİNİ HAVADA BİRLEŞTİRDİKTEN SONRA RAKİBİNİN KALKMASINI BEKLİYOR. BROCK AYAKLANIYOR, OSPREAY İPLERE HAREKETLENİYOR. OSCUTTER! OSCUTTER! HAKEM SAYIYOR. 1... 2... 3?

3!

Kazanan: Will Ospreay

will-ospreay_1qrhxct2jo6cw1iig21xxn4c18.jpeg

Bu maçın galibi Will Ospreay oluyor! Ospreay'in galibiyetinin anonsu yapıldıktan sonra ''Bring It Down'' şarkısını işitiyoruz. Ospreay uzun bir süre geçmesine rağmen hâlâ ayağa kalkabilmiş, kendine gelebilmiş değil. Hakemin desteğiyle ancak kalkabiliyor ayağa. Ayağa kalktığında ise hakemi ittiriyor. Tauntunu yaparak zaferini kutluyor. Derken o da ne? Ospreay'in arkasında beliren bir isim var! Seyircilerin sesi bir hayli yükselmiş durumda. Ospreay bunu anlamış gibi durmuyor!

Arkasındaki Nigel McGuinness! Ospreay'in arkasını dönmesini bekliyor derken Ospreay hızla arkasına dönüyor. Kendisine saldırmaya yeltenen Nigel'ın afalladığını görüyoruz. Ospreay sırıtarak ona bakıyor. Nigel'ın, Ospreay'e yaklaştığını görüyoruz. Bu ikili burun burunalar, face to face yapıyorlar. Sinirler gerilmiş durumda. Kafalarıyla birbirlerini ittiriyorlar sadece. Yüksek sesli bir şarkı işitmekteyiz. Burada neler oluyor veya neler olacak, bunu anlamak oldukça zor gözüküyor. Sesler artıyor iyice. BU KİM?

raw_05062017mm_1507-1.jpg

ORTALIK KIZIŞACAK GİBİ DURUYOR ÇÜNKÜ GELEN İSİM SAMOA JOE! Kaşları çatık, dikişi dikkatimizi çekiyor. Geçen hafta ciddi bir kanama geçirmişti! Ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Joe'nun ringe ilerlediği kısımda ringin içindeki güreşçilerimiz ayrılıyorlar ve onu izliyorlar. Joe çelik basamakları kullanarak apron'a çıkıyor ve iplerin arasından geçerek ringe giriyor. Geçen hafta ekstrem olaylar yaşamış bu üçlü şu anda aynı ringde. Herkes nefesini tutmuş durumda, kavga her an başlayabilir! Üç güreşçi de birbirine uzun uzun bakıyor şu anda sadece.

Bakışıyorlar! Sadece derin derin birbirlerine bakmakla yetiniyor güreşçilerimiz. Çok gergin bir hava hakim ringde. Ama bir şey olmuyor! Bu üçlü yalnızca bakışıyorlar. Kameralarımız bu olanları görüntülerken şovumuz son buluyor!

PGW MAYHEM #4
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: