RPG I'm Here Because I Wanna Be Here!

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton

Voices eşliğinde Randy Orton stage’de görünüyor ve bakışlarıyla arenayı süzdükten sonra ağır adımlarla ringe ilerleyip çelik basamaklardan çıkıyor.

randy-orton-3.jpg

Apronda sağ eliyle top rope’dan tutup birkaç saniye seyircilere doğru bakıyor ve paralel iplerden geçtikten sonra taunt yapmadan sakin bir şekilde mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor:

randy-orton-raw-19-de-octubre-2020-2.jpg

“Son yirmi yıl boyunca kıçımı ringe getirip mirasımı adım adım sağlamlaştırdıktan sonra sanırım sorulabilecek tek doğru soru var; neden? Neden buradayım? İnsanların gözlerinin içine baktığımda bunu görüyorum. Birkaç papel için kör olsam bile yatmayacağım kadınların çalıştığı striptiz kulübü otoparklarında ringe çıkmış kişilerin bakışlarında bu soruyu görüyorum. Eminim birçoğu, bana altın tepside bir şampiyonluk maçı sunacak birileri olmadan ne yapacağımı bile düşünüyordur. Karşınıza çıkıp sabah kalktığınızda bile unutacağınız motivasyon konuşmalarını size satmayacağım. Na’ah, bu hiçbir zaman benim tarzım olmadı. Belki fazla abartılmış Indie güreşçileri, çok çalışarak hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yalanını size satabilir ama ben size gerçek cevabı vereceğim. Buradayım çünkü burada olmak istiyorum. [Ses tonu biraz yükselir] Buradayım çünkü sırf geçimimi sağlamak için ucuz motellerde konaklamadım diye bana yukarıdan bakmaya çalışan sahte kişilikleri evimden izlemeye katlanamıyorum. [Bağırarak] Buradayım çünkü benim adım Randy Orton ve her zaman yaptığımı yapmaya devam edeceğim. Yoluma çıkan herkese RKO yapıp kafalarını Punt Kicklemeye devam edeceğim çünkü benim yaptığım şey bu! İşte sıkı çalışarak hayallerinize doğru ilerlediğinizde karşılaşacağınız şey bu! [Ses tonu normale döner, kameraya bakarak] Yukarıya doğru basamakları umutla tırmandığınızda ve adrenalinin yükselmeye başladığını hissettiğinizde her şeyi bitirecek olan şey, sadece tek bir [kodlayarak] R-K-O! Spotları seyredip kafanızın içinde Rev Theory’nin sesi yankılanırken merdivenleri tırmanmaya ediyor olacağım. Kendi şartlarımla kariyerimi noktalayana kadar ise PGW’de göreceğiniz, yaşayağınız tek dönem Randy Orton Era olacak. Hoşunuza gitsin ya da gitmesin, geçtiğimiz yirmi yıl boyunca olanlar da bunlardı. Eğer bunu göremiyorsanız, spor eğlencesinin en yıkıcı üç harfinin de nereden geldiğini göremeyeceksiniz.”

Mikrofonu atıp hafifçe tek yanak sırıtır ve ringden inip Voices eşliğinde arka alana döner. Kameralar, Orton’ın arka alana dönmesiyle birlikte kapanır.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: