Çeviri: CM Punk Yemin Ediyor

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk

Şimdi herkesin dikkatini çekiyor muyum? Söylediğim bazı şeyler yüzünden Vincent K. McMahon tarafından uzaklaştırıldım. 17 Temmuz'u ilan ettiğimden dolayı başım belaya girmedi. Sözleşmemin sona erdiği gün ve size ayrıldığımı söylediğimde bana güvenin. WWE Şampiyonluğu ile ayrılıyorum. Bu şirketin ringin içi ve dışı utanmaz kıç öpücülerle dolu olduğunu söylediğim için başım belaya girmedi. Bu küçük külçe yüzünden başım belaya girmedi. Ve belki de bu şirket Vince McMahon öldükten sonra daha iyi olacak. Başım belaya girdi, çünkü başka kimsenin söylemeye cesaret edemediği şeyleri söyleyecek cesaretim var. Ama bu gece asla korkmayın, sadece görevime iade edilmekle kalmadım, Vince McMahon çaresizce benimle World Wrestling Entertainment ile çok uzun vadeli, çok kazançlı bir sözleşme imzalamak istiyor. Vince'in bana şimdiye kadar istediğim her şeyi vermek için geriye doğru eğilmesi bana komik geliyor. Yüzümde istediğim her şey var. Bardaklar, posterler, kaşıklar, bıçaklar, çatallar, Pump filminde Kendi Jessie'm. Ve bunun komik olmasının nedeni, şimdiye kadar gerçekten istediğim tek şeyin bu küçük mikrofon olması. Bunu gördün mü? Bu güç. Ben sessizlerin sesiyim. Şimdi herkesin dikkatini çekiyor muyum? Bu benim elimde bir mikrofon. Bu bir pipebomb. Eğer öyleyse, seni hayalarından tekmeleyeceğim ve bana gülümseyip beğenecek ve bana biraz saygı göstereceksin. Vince, beni uzaklaştırdığın için özür dileyeceksin. Özür dileyeceksin. Özür dileyeceksin ve bu hoşuna gidecek.

Vince Mcmahon: Senden özür diliyorum veledül zina!

John Cena: Söz bul Punk, ikiyüzlüler hakkında konuşurken en büyük ikiyüzlü sensin. Sensin CM Punk. İstediğin şeyleri yapmak için kendi menfaatini düşünüyorsun, gözlerden düştün.

Ben mazlumum ve sen neyden nefret ediyorsan o sun. Sen on kez WWE Şampiyonusun. Sen adamsın. Bayanlar ve baylar, şampiyon burada. Red Sox'u seviyorsunuz ve artık zayıf taraf değilsiniz. Sen bir hanedansın. Sen nefret ettiğin şeysin. New York Yankees oldunuz. Şimdi, herkesin dikkatini çekiyor muyum? WWE şampiyonluğu unvanına veda edin, John Cena'ya veda edin ve CM Punk'a veda edin. CM Punk zamanı.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,659
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Veledül zina nasıl bir çeviri patladım. Ellerine sağlık dosto. Güreş tarihinin hala en büyük segmentlerinden birisi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Unpopular opinion: Pipebomb'dan daha keyifli bir segment. Punk'ın bu segmentte Cena ve Vince'e karşı tutumu, yaklaşımı, davranış biçimi, söyledikleri bakımından her şey 10 numara. Ne zaman izlesem aynı keyfi veriyor bana bu segment. Ellerine sağlık Baran.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: