Promo Çeviri l CM Punk Neden Raven'dan Nefret Ettiğini Açıklıyor

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
398
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Beni kesmeden önce, senden nefret etmemin nedeni, kalbimdeki senden nefret etmemin nedeni, küçük bir çocukken bundan daha iyisini bilmiyordum. Babam eve bira kokarak geldiğinde, yaptığı işin zor olduğunu sanıyordum. Bir barda olduğunu fark etmedim. İşin, işsizlik anlamına geldiğini bilmiyordum. Birinin eve gelip eski stili duşa sokmasının garip olduğunu düşünmüyordum. Birinin bayılmasının garip olduğunu düşünmedim. Günde bir paket olan eski standart olan Raven, babam tam olarak senin gibi! Dövüş ruhuna saygı duyulması gereken Ring Of Honor'da ilk günden beri işlerin bu şekilde olmaması gerekiyor. Normal bir insan gibi elini sıkardım ama sorun şu ki sana saygı duymuyorum! Senden nefret ediyorum! Kızdırdığın her şeyden dolayı senden nefret ediyorum! Hurdaya çıkardığım ve uğruna pençe attığım ama henüz hak etmediğim her şey! Sana teslim edildiğini ve tuvalete sifonu çektiğini! Ne için? İçki için mi? Alkol için mi? Kadınlar için mi? Ben senin zehirli toplumundan doğdum. Yani 17 Temmuz'da dünyadaki canavarlarla savaşmak için bir canavara dönüşeceğim! Ring Of Honor'daki süreniz dolacak. Bu bir sözdür. Bu doğru! Bu gerçek. Bu STRAIGHT EDGE!!

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: