BAB Pilav Üstü BaB | Nature Boy farkı ile WWE

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,895
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky

new_wwe.png

WCW'yu 89'dan yazmaya kalktığım BaB'ı havaya uçurdum. Geçmişte yaşanan olayları, bugün pek tanınmayan güreşçileri parantez içinde anlatırken kaybettiğim zamandan onu yazmamanın en iyisi olduğuna karar verdim. Onun yerine eskiden @Shiniest Wizard kardeşimin bileceği bir seriyi modern zamanlarda geri döndürüyorum. İsmi eski serime itafendir. Tamamen güncel şovlardan booklamaya başlayacağım ancak zaman içinde benim güreş zevkime evrildiğini göreceksiniz.

BaB'ın başlangıcını Summerslam etkinlik haftasını yakalamak adına Summerslam ile yapacağım. Yarışmaya dahil edebilirsin @Beast Incarnate

Araya giren zamandan dolayı tekrardan başlamaya karar verdim. Konu, yeterli şov biriktiğinde sessizce aktif olacaktır.​

Son düzenleme:

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,895
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Bored Cabin Fever GIF

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
d77afcfb2766ddd157d386f5612101d5.jpg

🚨SON DAKİKA | Randy Orton Ring İçi Emekliliğini Açıkladı
43 yaşındaki Knoxville, Tennessee doğumlu güreşçi, RKO hareketi nedeniyle senelerdir sırt ağrıları ile mücadele ediyordu. Mayıs 2022'de geçirdiği son sakatlık nedeniyle ringlerden 1 seneyi aşkın süredir uzak kalan Orton, temize çıkartılmadığı için emekliliğini açıkladı. Orton, önümüzdeki RAW'da botlarını ringe bırakacak.​
Otorite rolü vermezsen şerefini… deriz

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: