19 Ağustos 2013 | RAW Şov İncelemesi

Beautiful Madness

Heavy In Your Arms
Konular
144
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
2,055
Hazırlayan : Beautfiul Madness ( Reckless Behaviour)

1-1422295280.jpg

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih:19 Ağustos 2013
Yer: Honda Center, Anaheim California

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor. My time is now duyuluyor. Cena ringe gelip mikrofon alıyor.

CM Punk chantleri yükseliyor.

John Cena : Bu güzel içten tezahüratiniz için teşekkürler.

John Cena : Batı kıyısında henüz erken, ama bu gece hepiniz sıradansınız. Hepinize katılıyorum ben de geçen gece Summerslam'da olan olayladan dolayı iğreniyorum. Söylemek istediğim bir şey var. WWE şampiyonu olduğum zaman dedim ki: Gelecek yeni kişi bu şampiyonluğu kazanır. Geçen gece Summerslam'da Daniel Bryan bu kemeri kazandı. Daniel Bryan'a teşekkür etmek isterim. Hatırlatmam gerekirse hiç bir WWE süperstarı, ırkı, inancı ve görünüşü yüzünden yargılanamaz. WWE süpertarları performansı ile yargılanmalı. Bryan ile bir çok kez göz göze geldiğimiz oldu, ama ikimizde bu ringde aynı tutkuyu paylaşıyoruz. Summerslam'da onu rakibim seçmemin sebebi de bu. Bunu ilk kez sizlerin önünde söyleyeceğim. WWE doktorları dirseğimde ki akışkan şişkinliğin sebebinin yırtık tricep olabileceğini söyledi. Evime gidip ameliyat olmamı ve Summerslamda ki maçı iptal edeceklerini söylediler.Ben reddettim. Beni yanlış anlamanızı istemiyorum çocuklar. Bunu bir bahane olarak kullanmıyorum. Geçen gece benden iyi bir adam tarafından temiz bir şekilde yenildim. İstediğim tek şey buydu. Temiz bir dövüş istiyordum. Geçen gece spor salonunda koluma buz gözüme de biftek koydum, Daniel Bryan çok teşekkür ederim. Triple H'in kemeri Randy Orton'a teslim etmesi komik bir saçmalıktı. İğreniyordum, kırgındım, bu gece tedavilerim için WWE'den ayrılıyorum.

Yes chantleri yükseliyor.

John Cena : Sizleri seviyorum çocuklar, bunu bilmeniz yeterli. Bu gece 4 ya da 6 hafta süresince buradan ayrılıyorum. Gitmeden önce bir saniyenizi bir şey yapmak için alacağım. Benim saygımı kazanan adamı buraya davet ediyorum.

Daniel Bryan'ın müziği duyuluyor. Bryan elinde mikrofon ile ringe geliyor ve tam konuşmasına başlayacakken Stephanie McMahon'ın müziği duyuluyor.

Stephanie McMahon: Daniel senden özür diliyorum. Geçen gece zorlu bir maç kazandın. Demek istediğim açıkça temiz bir şekilde WWE şampiyonluğu kemerini kazandın ve bunu sonuna kadar hak ettin. Ama hayallerinin elinden alınmasını hak etmedin. Sadece anlamanı istiyorum benim eşim Triple H bu şirketin COO'su ve sadece bu şirket için en iyi olanı yapıyor.

Daniel Bryan : İş için en iyisini mi?

Stephanie McMahon : Evet !

No no no chantleri yükseliyor.

Daniel Bryan : Öyle gözüküyor ki buradaki insanlar iş için neyin en iyisi olduğu fikrine katılmıyor gibi gözüküyor. Tamam bunu senden beklerdim, babandan da beklerdim. Ama Triple H'den beklemezdim. Çünkü o asi, o bir milliyetçi. D Generation X'in lideri. Ama şimdi takım elbise giyiyor. Eğer çöp ile uzanırsan kokmaya başlayacaksın.

Stephanie McMahon : Bryan bu yaptığın hareketi şimdilik görmezden geleceğim.

Daniel Bryan : Bayanlar ve baylar Stephanie görmezden gelecekmiş bir alkış. Harika bu çok güzel. Ne yapacaksın beni kovacak mısın? Beni kovarsan tekrar arabamda tişört satmaya başlarım, kovulmaktan korkmuyorum.

Stephanie McMahon : Daniel kimse seni kovmak istemiyor.Sen bu şirket için bulunmaz hint kumaşıın. Yetenekli birisin.Anlamanı istiyorum Daniel, buradaki insanlara bakma onlar şirket işlerinden anlamaz. Herkes bu şirketin yüzü olamaz. Herkes WWE şampiyonluğu için bir materyal olamaz. Hiç birimiz süper model olamayız anlıyor musun? Ama WWE dünyası açıkça seni çok seviyor. Demek istediğim burada bir yerin var. Daniel belki '' A'' bir güreşçi olamayabilirsin ama sen kesinlike B+plus bir güreşçisin.

Daniel Bryan : Komik ! Bana dünyada ki harflerin A ile değil B ile başladığını hatırlattın. Biliyorum buradan kocanın yanına gidip onun yaptığı davranışı takdir edeceksin. Bu da senin işin tamam mı? Ben bunu kabul edemem anlıyor musun? Ben B+plus bir güreşçi olamam. Gözlerime bakıp tamam sen orta seviyede bir güreşçisin diyemezsin. WWE şampiyonu olabilirim ve senin ne düşündüğün umurumda değil.

Stephanie McMahon : Daniel sakin olmanı istiyorum.

Daniel bu sırada Stephanie'nin mikrofonunu eline vurarak düşürüyor.

Stephanie McMahon : Artık kontrolden çıkıyorsun Bryan, artık sana daha fazla katlanamamam. Güvenlikler, güvenlik ... Benim elime vurdun Daniel, bu yaptığım daha bir hiç. Bu adama binanın dışına çıkana kadar eşlik edin. Bu senin davranışlarının bir sonucu Daniel. Başkalarına suç bulmadan önce ilk kendinden başla.

Daniel Bryan chantleri duyuluyor. No no no chantleri duyuluyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Cody Rhodes vs Damien Sandow - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Sandow maça hızlı başlıyor, diz darbesi vuruyor.Cody'i ringin köşesinde yumrukluyor. Hakem ikiliyi ayırıyor. Tekrar ringin köşesine götürüp yumrukluyor. Cody'den yumruk ardından ringin köşesinden atlayarak Elbow Drop. Tuş deniyor ama Sandow kurtuluyor. Cody şimdi Sandow'u kaldırıyor ve Slam yapıyor.Sandow'u ringin köşesinde yumrukluyor iplere gidiyor. Dönüşte Sandow onu kaldırıp aprona bırakıyor. Cody'den bir yumruk ardından iplere basıp bir Dropkick.Cody şimdi Clothisline ile Sandow'u ringin dışına yolluyor. Ardından Sandow'u kaldırıp bir Suplex yapıyor. Tekrar ringin içindeler, Cody tuş deniyor. Sandow kurtuluyor bu sırada Cody Arm Lock bağlıyor.Sandow yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Cody'i iplere yolluyor dönüşte bir dirsek darbesi. Sinirlenen Sandow, Cody'i ittirerek ringin dışına yolluyor. Tekrar ringin içindeler, Sandow'dan Suplex ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Cody'i kaldırıyor ve Headbutt.Tuş deniyor ama Cody kolay bir şekilde kurtuluyor. Sandow'dan seri tekmeler, reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde Sandow Headlock bağlamış durumda. Cody yumruk darbeleri atarak kurtuluyor iplere gidiyor, dönüşte Sandow'dan diz darbesi geliyor. Sandow'dan şimdi bir Russian Leg Sweep.Sandow'dan Elbow Drop, tuş deniyor. Cody kurtuluyor. Sandow şimdi Cody'i ringin köşesine çıkartıyor ardından kendi de ringin köşesine çıkıyor. Cody dirsek darbeleri atarak onu düşürüyor ardından ringin köşesinden Moonsault yaparak atlıyor.Cody'den arka arkaya Clothisline, Sandow'u iplere yolluyor dönüşte bir yumruk. Cody tuş deniyor ama Sandow kurtuluyor. Cody iplere basıp Disaster Kick vuruyor. Sandow iplere tutunuyor hakem araya girip ayırıyor. Sandow, Cody'nin kafasını iplere bastırıyor. Ardından Cody'i ringin köşesine yolluyor. Cody atlayarak kurtuluyor ve Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Cody Rhodes

Arka alandayız. Brad Maddox bizlerle.

Brad Maddox : Benim adım Brad Maddox, RAW genel müdürüyüm. Dolph Ziggler, Maddox ile çalışmaktan memnun gözükmüyor. O sebeple bu akşam handikap maçında karşılaşmak zorunda kalacak.

Paul Heyman ringe geliyor bu akşam bir şeyler söyleyecekmiş. Mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Paul Heyman : Bayanlar ve baylar geçen gece Brock Lesnar, CM Punk'ı yendi. Bu akşam sizlere bir hayat dersi vereceğim. Tüm bu asi çocukları görüyorsunuz, CM Punk yuvasından uçmak zorunda kaldı ve hayatının değerini kanıtladı. Geçen gece Punk'ın ne yaptığını ortada. Size bir itirafta bulunacağım. CM Punk, dün gece Brock Lesnar'ın baş edebileceği her şeyi verdi. Size cevabı olan ilginç bir soru soracağım. Bu aile feudunu bitirmek istiyorum. CM Punk'dan daha iyi bir baba figürüyüm. Büyük kardeşim Brock Lesnar, geçen gece CM Punk'ın kafasına vurduğunda artık bir şeyleri anlamamı sağladı. Artık intikamı için bir zaman yok. Kindarlık için bir zaman yok sadece affedilmek için bir zaman var. CM Punk ben seni affediyorum. Punk onları dinleme beni dinle. Benden özür dileğinde, senin özrünü kabul ettim. Çünkü herkesten iyi olduğunu biliyordun. Benim tutumsuz çocuğum, birlikte geçmişte sahip olduklarımızdan daha büyük şeyler başarabiliriz. Seni seviyorum Punk. Wrestlemania Maint Event maçına çıkarırım seni ve yeniden birleşip dünyanın en iyisi oluruz.

The Funkadactysl & The Bella Twins ekranlarda. Bella Twins, Naomi ile Cameron'a bu geceki maçları için şans dilediklerini çünkü onları Total Divas şovunda temsil ettiklerini söylüyor. Cameron Girl Bye derken, Naomi'yi de sakinleştiriyor.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

The Funkadactyls vs AJ Lee & Layla |Tag Team Match

Zil çalmadan AJ Lee ile Layla, The Funkadactyls'e saldırmaya başlıyor.Yumrukaşmaya başlıyorlar. Layla Cameron'u ringin dışına yolluyor. Şimdi içeride AJ Lee ile Naomi var. Zil çalıyor ve maç başlıyor. AJ lee'den bir tekme ardından Neckbreaker. AJ Lee şimdi Headlock bağlıyor. Naomi dirsek darbeleri atarak kurtuluyor.Bu sırada AJ Lee'den Spinning Kick ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. AJ Lee, Naomi'ye Headlock bağlıyor. Naomi'yi ringin köşesine götürüp yumrukluyor. Naomi'den Spinning Kick geliyor. Layla tag alıyor. Layla'dan ringin köşesinde duran Camerona bir tekme. Bunu fırsat bilen Naomi'den Roll-up pinfall tuş denemesi.Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Funkadactyls

The Shield vs Dolph Ziggler |Three On One Handicap Match

Zil çalıyor ilk olarak Dean ile Ziggler maça başlıyor. Lock-up yapıyorlar.Ziggler üstün çıkıyor, tekrar lock-up yapıyorlar. Ziggler'den dirsek darbesi. Seth tag alıyor. ikili karşılıklı yumruklaşıyor. Seth iplere gidiyor dönüşte Ziggler'dan Slam. Seth Rollin'i ringin köşesinde yumrukluyor. Bu sırada Seth kurtulmayı başarıyor, Roman tag alıyor.Roman'dan bir Clothisline ardından seri yumruklar. Ziggler'ın kafasını iplere bastırıyor. Hakem araya girip ayırıyor. Ziggler'ı ringin köşesine fırlatıyor, Dean tag alıyor. Dean'dan seri tekmeler ardından Elbow Drop. Tuş denemesi Ziggler kolayca kurtuluyor. Seth tag alıyor.Seth'den bir tekme, Dean tag alıyor. Dean'dan yumruk darbeleri ardından bir tekme vuruyor. Ziggler'a Headlock bağlıyor. Ziggler zar zor da olsa kurtuluyor.Ziggler Sleeper Hold bağlıyor. Dean kurtuluyor ve Roman tag alıyor.Ziggler'dan bir Dropkick, ardından Neckbreaker. Ringin köşesinde duran Seth'e tekme atıyor iplere gidiyor dönüşte Dropkick. Dean içeri giriyor, Ziggler onu da ringin dışına fırlatıyor.Ziggler'dan Roman'a bir tekme ardından DDT. Tuş deniyor ama içeri giren Seth engel oluyor. Ziggler Seth'i kaldırıp ringin dışına fırlatıyor. Arkasını döndüğünde Roman'dan bir Spear yiyiyor. Roman tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Shield

Alberto Del Rio vs Sin Cara - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Alberto'dan bir tekme ardından Sin Cara'yı yumrukluyor. Sin Cara'yı iplere yolluyor ama Sin Cara kurtuluyor ve Alberto'yu fırlatıyor. Alberto ringin dışına kaçıyor. Sin Cara üzerine koşarak atlıyor.İkili tekrar ringin içindeler. Sin Cara sakatlanıyor. Alberto onu tekmeliyor, zil çalıyor.

Sin Cara sakatlandığı için hakem zili çalıyor, Alberto maçı kazanan taraf oluyor.

Kazanan :Alberto Del Rio

Alberto mikrofon isteyip konuşmaya başlıyor.

Alberto Del Rio : WWE tarihinde ki en iyi Dünya Ağırsiklet şampiyonuyum. Tüm Meksikalıların kahramanı olmak istiyorum.

Ricardo Rodriguez ringe geliyor elinde mikrofon var, konuşmasına başlıyor.

Ricardo Rodriguez :
Sen bir kahraman değilsin.Ne benim için, ne bu kalabalık için, ne de meksika topluluğu için. Ama ne var biliyor musun ? Artık seninle birlikte olmadığım için mutluyum. Seni temsil etmiyorum. Artık başka birini temsil ediyorum, senden nefret eden biri. Rob Van Dam!

Rob Van Dam ringe gelip, Alberto'ya saldırıyor. Alberto ringin dışına kaçıyor ve sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Zeb Colter mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Zeb Colter : Zeb ülkenin eyaleti tarafından utandırılıyor. Vergi parasının sağladığı parayla alım yapmak için Disneyland'da yasadışı göçmenlerin önünde durduğuma üzüldüm. Konuştuğunuz o saçma dili tanımıyorum. Utanılacak şey nedir biliyor musunuz? Onlar Amerika'nın parasıyla tatile gidiyorlar, alışveriş yapıyorlar, iş sahibi oluyorlar. Gerçek Amerikalılar ellerini kalbinin üzerine koysun. '' We The People ''

The Prime Time Players vs The Real Americans - Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Darren Young ile Cesaro maça başlayan taraf oluyor. Cesaro hızlı başlıyor bir tekme, ardından Uppercut. Darren Young'ı ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Young'dan bir dirsek darbesi ve Slam geliyor.Cesaro'dan yumruk darbesi Swagger tag alıyor. Darren Young'Dan bir Slam geliyo ardından Titus tag alıyor. İkili Swagger'ı iplere yolluyor dönüşte Double Shoulder Block!Titus şimdi Swagger'ı ringin köşesinetekmeliyor üzerine giderken Swagger'dan Big Boot! Cesaro tag alıyor, Cesaro'dan seri tekmeler. Titus'u kaldırıyor ve Firemans Suplex! Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Cesaro'dan bir Uppercut,Swagger tag alıyor. Swagger ringin köşesinde Titus'u yumrukluyor hakem ayırıyor. Cesaro o sırada Titus'a Headlock bağlıyor.Titus'dan bir tekme ardından seri yumruk darbeleri. İplere gidiyor o sırada Swagger'dan kontra atak. Swagger Patriot Lock bağlıyor. Titus tekme atarak kurtuluyor.Swagger şimdi Titus'u omuzluyor, ve bir Slam. Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Swagger Bomb. Cesaro tag alıyor. Cesaro Headlock bağlıyor bu sırada Swagger tekrar tag alıyor. Swagger'dan seri tekmeler, Titus'u iplere yolluyor. Dönüşte Titus'dan SpineBuster geliyor. Darren ile Cesaro tag alıyor. Darren'dan seri yumruk darebeleri ardından Clothisline! Ringin köşesindeki Swagger'a da saldırıyor. Cesaro'yu kaldırıp bir Suplex ardından tuş denemesi. İçeri giren Swagger engel oluyor.Titus ile Swagger ringin dışına kapışırken. Ringin içinde Cesaro tam arkasını döndüğünde Darren Young'dan Gut Check! Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Prime Time Players

Arka alandayız.

Renee Young karşımızda. Yanında Big Show var..

Renee Young : Bayanlar ve baylar konuğum Big Show'a hoş geldiniz deyin. Pazatesi gecesi Raw şpvuna tekrardan hoş geldin. Bazı kişilerin söylediğine göre Mark Henry ile takım olup WWE takımlar şampiyonu için The Shield ile mücadele edeceğiniz söyleniyor bu doğru mu?

Big Show : Renee sana kesinlikle bu söylentilerin yüzde yüz doğru olduğunu söyleyebilirim.

Brad Maddox geliyor, Renee Young'un elinden mikrofon alıyor. Renee Young'ı oradan gönderiyor.

Brad Maddox : Bu gece seni yeteneğini kanıtlaman için farklı bir maça çıkarıyorum. The Shield'a karşı handikap maçına çıkacaksın. The Shield takım üyelerinin hepsi ringin içinde bulunabiliecek.

Big Show : Bunu The Shield'a yapmak istediğinden emin misin?

Tekrar arka alandayız.

Ryback soyunma odasında ve genç bir güreşçinin de orada olmasından dolayı sinili. Ryback ona hareket edip burası Rybackin soyunma odası olduğunu söylüyor. Genç güreşçinin çantasını duşa atıyor. Çantayı almasını söylüyor ama ayağıyla üzerine basıyor. Ryback sonunda çantayı kaldırıp ona çantayı açmasını söylüyor. Ardından çantasını açıp içini suyla doldurmasını söylüyor ve buradan defolup git diye bağırıyor. Ryback sinsi sinsi gülerken sıradaki maçımıza geçiyoruz.

The Shield vs Big Show|Three On One Handicap Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Big Show, Roman Reigns'i ringin dışına yolluyor. Dean Ambrose'yi ittiriyor ardından Seth'e bir Headbutt. Big Show, Dean ile Seth'i ringin köşesine yolluyor. Big Show'dan bir tekme ve Headbutt.Seth'i kaldırıyor ve Slam yapıyor. Dean Ambrose'yu ringin dışına yolluyor. Bu sırada Seth'i de ringin dışına yolluyor. İçeri giren Roman Reigns'e bir Spear vuruyor.Seth içeri giriyor, Ambrose da içeri giriyor. Ambrose Sleeper Hold bağlıyor. Big Show kurtuluyor. Seth'den seri yumruk darbeleri ama Big Show Headbutt ile karşılık veriyor. Seth Rollins'in üzerine basıyor ardından tekrar ringin dışına yolluyor. Dean Ambrose'ya bir Clothisline ardından iplere gidiyor dönüşte de bir Shoulder Block vuruyor. Big Show'dan Chokeslam denemesi, içeri giren Seth engel oluyor.Dean iplere gidiyor dönüşte bir Dropkick vuruyor. Seth ringin köşesine çıkıp Dropkick ile Big Show'un üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Big Show, Seth ile Dean'i kaldırıyor ve Double Slam! Arkasını döndüğünde Roman'dan bir Spear yiyiyor.Seth ile Dean Big Show'u kaldırıyor. Roman'dan Powerbomb. Tuş deniyorlar ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Shield

CM Punk'ın müziği duyuluyor. Punk elinde mikrofon ile ringe geliyor ve konuşmasına başlıyor.

CM Punk : Tam olarak ne diyeceğimi bilmiyorum. Kafamın için krışım ama Paul Heyman'ın söyledikleri aklımda. Paul Heyman benim kişiliğim hakkında bir çok şey söyledi. Biletleriniz için para ödediniz, Daha çok yuğalama mı istiyorsunuz bu iyi, ama ringe girecek cesaretiniz yok. Eğer yürekliysen ringe gel seni şişman, eğer yürekli değilsen o koltuğunda bir sürtük gibi oturacaksın. Paul Heyman bana WWE şampiyonluğunu vereceğini söyledi. Benim istediğim bir şey bu. Paul Heyman bana Wrestlemania Main Event maçı vereceğini söyledi. Bu da benim istediğim bir şey ve tüm kalbimle pozitif düşünüyorum. Paul özür istiyorsan buraya gel ve yüz yüze yüzleşelim sana istediğini vereceğim.

Paul Heyman ringe Curtis Axel ile birlikte geliyor.

CM Punk : Paul doktorum benim bu gece dövüşemeyeceğimi söyledi. Bu yüzden bunları giyiyorum ve geçen gece burada kıçım tekmelenmeden önce bugün yine dün ki gibi buradayım. Doğrusunu söylemek gerekirse Paul özür dilerim.Senin kolunu sadece incittiğim ve parçalamadığım için ve senin yüzünü yumruklamadığım için Senin ne yaptığını umursamıyorum. Ne olursa olsun sana ulaşacağım Paul önüme kimi koyarsan koy umurumda değil. İntikamımı alacağım buraya gel hadi seni bekliyorum. Buradaki şişman çocuk da senin gibi gelemedi. Benimle erkekçe dövüş.

Paul Heyman : Gecenin başında senden özür dileyen bendim. Başına gelen her şey için özür diliyorum. Axel git ve dövüş için hazırlan. Ben orada oturan şişman çocuk değilim. Ben senin hayatında gördüğün en kötü kabusun olacağım.Axel dün gece Lesnar'ın yarım bıraktığı işi bugün bitirecek. Reklamlardan döndüğümüzde şov başlamış olacak.

Curtis ile CM Punk karşılıklı yumruklaşıyor. Punk sandalye ile Curtis Axel'e saldırıyor. İkili büyük bir kavgaya tutuşuyor. Spiker masasının orada birbirlerine giriyorlar. Axel şimdi Punk'a sandalye ile saldırıyor.

Bray Wyatt vs R-Truth - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Maç hızlı başlıyor. R Truth'dan seri tekmeler ardından Wyatt'ı ringin köşesinde yumrukluyor ve bir Dropkick vuruyor. Ringin köşesinde duran Harper'a da bir yumruk vuruyor. Bray Wyatt iplere gidiyor dönüşte bir Uranage Slam!Wyatt ringin köşesinde duran R-Truth'un üzerine koşarak bir Clothisline. Ardından R-Truth'u yakalıyor ve Sister Abigail! Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Bray Wyatt

The Usos vs 3MB - Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Maça ilk olarak Jey Uso ile Heath Slater başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar.Heat üstün çıkıyor ve Arm lock bağlıyor. Jey takla atarak kurtuluyor ardından bir tokat vuruyor. Jimmy tag alıyor, ikiliden Double Elbow Drop. Jimmy iplere gidiyor dönüşte bir Clothisline. Heath ringin dışına kaçıyor. Bu sırada Drew'den Dropkick geliyor. Jinder tag alıyor. Jinder'dan seri tekmeler, Jimmy'i kaldırıyor ve Neckbreaker ardından Leg Drop. Tuş deniyor, Jimmy kurtuluyor. Jinder şimdi Headlock bağlıyor. Jimmy yumruk darbeleri atarak kurtulmayı deniyor ama başarısız oluyor. Heath tag alıyor, Big boot vuruyor ve tuş deniyor. Jimmy kurtuluyor. Heath'den seri tekmeler ardından yumruk darbeleri. Heath tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi.Jimmy yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ardından Spinning Kick! Jey Uso ve Jinder tag alıyor. Jey Uso'dan arka arkaya Clothisline ardından Uppercut. Ringin köşesinde duran Jinder'ı yumrukluyor tuş deniyor. İçeri giren Slater engel oluyor. Slater ile Drew, Jimmy Uso'nun saldırısına uğruyor. Bu sırada Jey Uso'dan Jinder Mahala bir Superkick vuruyor. İplere gidiyor ve Heath ile Drew'in üzerine atlıyor bu sırada Jey tag alıyor. Jey ringin köşesine çıkıyor ve Crossbody ile Mahal'ın üzerine atlıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Usos

The Miz vs Wade Barret - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Wade hızlı başlıyor ve bir tekme atıyor. Ardından Headlock bağlıyor. Wade iplere gidiyor ve Shoulder Block. Miz iplere gidiyor, dönüşte Clothisline. Ardından ringin köşesine çıkıyor. Wade'den bir Big Boot ve tuş denemesi, Miz kurtuluyor. Wade şimdi Miz'in kafasını iplere sıkıştırıyor ardından Big Boot ile Miz'i ringin dışına yolluyor.Wade aprondan Miz'in üzerine atlıyor. Tekrar ringin içindeler. Wade tuş deniyor ama Miz kurtuluyor.Wade şimdi de Headlock bağlıyor tekrar. Miz'den yumruk darbeleri ama Wade onu iplere yolluyor. Miz dönüşte Roll-up pinfall tuş deniyor. Wade kurtuluyor ve Miz'i ringin köşesine fırlatıyor. Ringin köşesinde yumruklamaya devam ediyor.Tuş deniyor,Miz kurtuluyor.Miz'den yumruk darbeleri ardından Wade'i iplere yolluyor dönüşte Miz'den Clothisline. wade ringin köşesinde Miz'den bacaklarına bir tekme. Wade şimdi Miz'i ringin köşesine çıkartıyor.Miz kurtuluyor ve Figure Four Leg Lockbağlıyor. Bu sırada ringde beliren Fandango Miz'e saldırıyor.

Kazanan :The Miz by DQ

Arka alandayız. Brad Maddox ile Stephanie bizlerle.

Brad Maddox : Daniel Bryan tekrardan binaya geri dönmüş.

Stephanie McMahon: İyi teşekkürler bilgilendirdiğin için.

Ringdeyiz. Tüm güreşçiler ringin girişinde bekliyor. Stephanie , Triple H & Vince McMahon ringin içindeler.

Vince McMahon :Summerslam'da muhteşem bir gece geçirdik.Şirketin sonunda gurur duyabilecekleri bir şampiyonu var. Triple H senin kararlarından çok memnunum. Sen doğru olanı yaptın. Sonunda doğru olanı gördün.

İkili kucaklaşıyor.

Triple H : Neden bunları yaptığım ile ilgili bir açıklama bekliyorsunuz. Şunu söylemeliyim sizler asla büyük resmi göremeyeceksiniz. Geçen gece WWE için en iyi olanağı sunmaya çalıştım. Geçen gece hepimiz için bir şeyler yaptım. Senin için , senin için tüm çocuklar için, bu ringde bekleyen tüm süperstarlar için. Ayrıca bunu Vince McMahon ve onun babası Jess McMahon için de yaptım. Bunu karım için ve tüm WWE dünyası için yaptım. Bunu Daniel Bryan'a isteyerek mi yaptığımı zannediyorsunuz? Bryan'ı seviyorum ve arkadaşım olarak görüyorum. Ringde yaptığı şeyleri seviyorum ben büyük bir Daniel Bryan fanıyım. Geçen gece Cena'ya karşı bir mücadele verdi kesinlikle maçı kazanmayı sonuna kadar hak etti. Ama dürüst olalım ki WWE şampiyonu, WWE'nin yüzü ...

Yes chantleri duyuluyor.

Triple H : Hayır hayır, bundan daha iyisini hak ediyorsunuz. Sizler A plus hak ediyorsunuz B değil. Daniel Bryan buraya gelip onunla kişisel bir problemim olduğunu söyledi. Daniel Bryan'ın kişisel sorunları? Ya benim kişisel sorunlarım? Bryan'ı unutun beni kendinizin yerine koyun. Ben sizce mutlu muyum bunu yaptığımdan? Benim canımı cidden acıttı. Yeni WWE şampiyonu'na bir bakalım. Sizce onu seviyor muyum? Onunla birlikte olduğum için mutlu muyum? Hayır kesinlikle ! Burada bir sürü kötü kan var. Köprünün altında bir sürü su var. Ama ben tüm kişisel hislerimi gömdüm. Tüm kişisel hislerimi sizler için en iyisini istediğim için gömdüm. Daniel senin kişisel sorunların umrumda değil buraya gelip kişisel sorunlarından bahsetmek sadece bencilce bir hareket. Ben sadece bu şirket için en iyisini yaptım. Şimdi geleceğin ve sizin geleceğinizin, WWE'nin yeni yüzü '' The Viper'' Randy Orton !

Randy Orton'un müziği duyuluyor ringe geliyor. Orton McMahon ailesi ile sarılıyor ardından mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Randy Orton : Sizlere söylediğim gibi, 10.kez
WWE'nin The Apex Predator'ü olarak karşınızdayım. Triple H geçen gece yaptığın davranıştan dolayı teşekkür ederim. Kıçınızı kaldırın ve bu adama saygı gösterin çünkü saygıyı hak ediyor.

Triple H : Her yerde gözümüz ve kulağımız var biliyorum bu gece Daniel Bryan bu binada. Buraya gel Daniel gözlerimin içine bakarak ağlayarak içini dök. Shield çocuklar, Seth, Dean, Reigns biraz geri çekilin. Sanırım biraz korktu ama ona dokunmanızı istemiyorum. Hadi evinde gibi hissetmeni sağlayalım Kimler Daniel Bryan'ı görmek istiyor. Evet, evet ! Müziğini çalın, hadi Daniel buraya gel.

Daniel Bryan ringe doğru ilerliyor bu sırada Shield üyelerinin saldırısına uğruyor.

Triple H : Durun durun durun onu yere bırakın, istediğim bu değil.Daniel ringe gelip söylemek istediğini söyle. Hadi Daniel bunu yapabilirsin. Biraz cesaret göster işte bu hadi gel konuşalım erkek erkeğe.

Bu sırada Randy Orton'dan RKO geliyor. Randy ve McMahon ailesini kutlamalarını yaparken şovun sonuna geliyoruz.

Click here to login using your socials account