30 Ağustos 2011 | Smackdown Şov İncelemesi

Beautiful Madness

Heavy In Your Arms
Konular
144
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
2,055
Favori Güreşçi
Rhea Ripley
Hazırlayan : Beautiful Madness ( Reckless Behaviour)
wwe-friday-night-smackdown-logo-2.png

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 30 Ağustos 2011
Yer: Intrust Bank Arena, Wichita Kansas.
TV.Rating: 2.2

WDpaWY.gif

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.

John Cena ringe geliyor ardından mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

John Cena: Ben John Cena ve bu da Süper Smackdown ! Harika tüm süperstarlar bu gece burada. Her neyse bu gece kim burada kimin canı yanacak onu öğrenelim. Aklıma bir isim geliyor. Alberto,Del Rio! Eğer arka alandaysan buraya gel ve Süper Smackdown'u, Süper yenilgiyle başlatalım.

Alberto'nun müziği duyuluyor ama Rodriguez ringe geliyor.

Rodriguez: Sana bir mesajım var. Biraz saygı gösterip beklemen lazım. WWE Şampiyonu El Patron Albertooooooo Del Rioooo, Alberto Del Riooooooo!

John Cena: Kapa çeneni ! Sesin kedilerin çiftleşmesinde çıkardığı ses gibi. Biliyorum Alberto bu gece burada değil ama senin ona vermen için bir hediyem var.

Cena, Rodriguez'e yumruğu geçiriyor. Wade Barret'in müziği duyuluyor ve Barret ringin girişinde gözüküyor.

Wade Barrett: John Cena, Alberto Del Rio korkup kaçtı ama ben diğerlerine benzemem. Geçen sene sana verdiğim dersi hala öğrenememişsin. İşte bu yüzden bu gece bu maçı özellikle istedim. Burası senin oyun alanın değil burası Smackdown. Senin işini bu gece bitiriceğim ve benim kişisel kölem olacaksın.

John Cena: Güzel konuşma, ama burası benim oyun alanım değil senin de şovun değil. Burası başlı başına bir şov. Ve burada güzel zamanlar geçiriyoruz öyle değil mi?

Wade Barrett: Bunu asla değiştiremezsin, bu acınası.

John Cena: Neyin acınası olduğunu bilmek ister misin? Sen yetenekli ve geleceği parlak birisin, ama benim hayatımı perişan ettin ve sana bunları geri ödemek için borçluyum. Payback is a Bitch!

John Cena vs Wade Barrett - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Cena hızlı başlıyor. Ardı ardına tekmeler atıyor. Ardından Barret'i köşede tekmeliyor ve Headlock bağlıyor. Araya giren hakem ikiliyi ayırıyor. Wade'den bir yumruk geliyor ardından iplere gidiyor dönüşte ise bir tekme daha vuruyor. Cena'dan contra atak geliyor ve Clothisline vuruyor. Cena Barret'i ringin köşesine yolluyor üzerine koşarak Splash yapıyor ardından kaldrıyor ve Slam yapıyor. Cena Barret'i iplere yollarken ters köşe ile kendisi gidiyor dönüşte Barret'dan Slam geliyor tuş deniyor ama başarısız oluyor. Barret Cena'yı köşede yumrukluyor ardından tekmelemeye devam ediyor. Cena'yı iplere yolluyor dönüşte Cena'dan arka arkaya Shoulder Block'lar geliyor. Ardından bir Proto Bomb ve Five Knuckle Shuffle geliyor. Cena şimdi de son vuruşu Attitude Adjusment yaparak vuruyor. Tuş deniyor tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan: John Cena

Matt Striker:
Bayanlar baylar bu geceki konuğum Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Mark HenryMark bu gece Christian ile Randy Orton'un kafes maçı var ve kazanan kişiyle sen yüzleşmek zorunda kalacaksın. Söylemek istediklerin var mı?

Mark Henry: Kimi kazanacağı umrumda değil, acıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

Matt Striker: Mark kafesin içinde olmak nasıl bir his anlatır mısın?

Mark Henry: Bu duyduğum en saçma soru ! Kafes maçları en tehlikeli maçlardır. Kemikler kırılır, kariyeler bitebilir. Bu gece köşemde kazananı izleyeceğim eğer pes edersen kaybedersin!

Sin Cara vs Daniel Bryan - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up yaparak maça başlıyorlar. Karşılıklı atışmalardan sonra Sin Cara üstün çıkıyor ve Arm Lock bağlıyor. Bryan kurtulmayı başarıyor ve Dropkick vurarak Sin Cara'yı ringin dışına yolluyor.Ardından üzerine atlıyor. Tekrar içeri giriyorlar, Bryan tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi.Bryan'dan seri tekmeler geliyor tekrar tuş deniyor. Başarsız oluyor, Sin Cara'yı ringin köşesine yolluyor ve üzerine koşarak Dropkick vuruyor. Şimdi de Bryan Figure Four Leg Lock bağlıyor. Sin Cara kurtulmaya çalışıyor. Zor da olsa kurtuluyor ama Bryan saldırmayı sürdürüyor. Sin Cara'yı iplere yolluyor, Cara iplere tutunuyor, üzerine giden Bryan'ı kaldırarak ringin dışına atıyor.Sin Cara'dan bir tekme ardından iplere basıp Bryan'ın üzerine atlıyor. Tekrar içerdeler. Sin Cara tuş deniyor ama başarısız oluyor.Sin Cara, Bryan'ı ringin köşesine yolluyor. Bryan iplere basıp atlayarak kurtuluyor iplere gidiyor ve ikili birbirlerine çarpıyorlar. Sin Cara'dan tekmeler geliyor, sinirlenen Bryan'dan ard arda tekmeler ve yumruklar geliyor. Bu sırada Sin Cara'dan Suplex geliyor ardından ringin köşesine çıkıyor ve Swanton bomb ile Bryan'ın üzerine atlıyor. Bunun ile yetinmiyor iplere basıp bir Moonsault yapıyor tuş deniyor tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan: Sin Cara

Matt Striker:
Christian bu gece kaçış yok, arkadaş yok, dost yok Randy Orton'u kafesin içinde yenebileceğini düşünüyor musun?

Christian: Bu gece benim dostum, bu gece benim. Edge ve Breat Hart'ın söylemlerinden biri olmadığımı kanıtlayacağım. Ben neyim kurtulan, ben neyim savaşçı. Ben her zaman doğru şey için savaştım. İnsanların beğenip beğenmemesi önemli değil. Hiç kimse benim umurumda değil. WHC şampiyonu olmak kariyerime pek etki etmeyecek, herkes benim harika bir adam olduğumu biliyor. Christian bu gece istediğini alacak.

Natalya & Beth Phoenix vs Kelly Kelly & Alicia Fox - Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Natalya ile Kelly Kelly maça başlayan ikili oluyor. Kelly Kelly'den bir tokat geliyor.Ardından Natalya'yı yumrukluyor bu sırada ringin iplerine basarak atlamak isteken, Natalya ayaklarından tutup yere çarpıyor. Beth Phoenix tag alıyor. Natalya ile Beth'den Double Shoulder Block geiyor.Beth tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi Kelly Kelly'nin kafasını iplere bastırıyor bu sırada Natalya'dan tekmeyi yiyior. Beth tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Bu sırada Alicia tag alıyor.Alica'dan yumruk geliyor ardından Crossbody ile Beth Phoenix'in üzerine atlıyor. Alicia'dan Back Elbow geliyor ve köşede duran Natalya'ya da saldırıyor. Alicia iplere gidiyor dönüşte Beth Phoenix'den Clothisline geliyor ardından Alicia'yı kaldırıyor ve Glam Slam yapıyor. Tuş deniyor ve maçı kolay bir şekilde kazanıyorlar.

Kazanan: Natalya & Beth Phoenix

Smackdown genel müdürü Theodore Long ringe geliyor. Mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Theodore Long: Bayanlar ve baylar WWE'nin CEO'su Triple H'e hoş geldiniz deyin!

The Game duyuluyor. Triple H ringe doğru ilerliyor. Mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Triple H: CM Punk vs Kevin Nash maçını ben iptal ettim. Çünkü CM Punk benimle teke tek bir maçta karşılaşacak. WWE kurulu bir gece için benim bu ceketi çıkartıp, Cm Punk ile maça çıkmak için sözleşme imzalama isteğimi nazik bir şekilde karşıladı. Şimdi CM Punk'ı buraya çağırıyorum ve bu sözleşmeyi imzalamak istiyorum.

Voice of the Voiceless duyuluyor, Punk ringe geliyor ve bir mikrofon isteyip konuşmasına başlıyor.

CM Punk: Bunu hiç adil bulmuyorum. Triple H WWE CEO'sudur ve onun sözü yücedir. Ben çoktan Şampiyonlar Gecesi için maçımı yaptım. Neden burada olduğumuzu bilmek istiyorum. Maça herhangi bir şart koydun mu?

Triple H: Seni gardiyanlara yakalattığım için özür diliyorum.

CM Punk: Bir şeyi düzeltmeme izin ver beni hiç bir zaman gardiyanlara yakalatmadın. Burada durumların en berbat olduğu dönemler de bile hiç bir zaman bunu yapamadın. Bu kontrat'ın içeriğini merak ediyorum.

Triple H: Temiz olup olmadığın konusunda kötü duyumlar alıyorum. Bana ve aileme saygısızlık ettin.

CM Punk: Biliyorum, biliyorum.

Triple H: Kapa Çeneni. CEO olduğum'dan beri bana, aileme, eşime hatta babama bile saygısızlık ettin. Seninle çalışmayı denedim, Kendi tişörtüne sahip olmak için bile ödemeyi ben yaptım. Geçen gece sana Kevin Nash'i verdim ama sen benim seçeneklerimi itmeye devam ettin. Belki de büyük bir adama ihtiyacım var. Bana saygsızlık ettin ve benim kişiliğime hakaret ettin. Şimdi seninle bir erkek olarak anlaşmak istiyorum.

CM Punk: Şampiyonlar gecesin'de bir CEO ile karşılaşmak istemiyorum.Cerebral Assassin'i istiyorum. Eski Triple H'i istiyorum çünkü şimdi ki Triple H berbat. Haklısın sen belki bu iş için uygun olmayabilirsin. Senden önceki son CEO Vince McMahon, kişisel sorunlarını işinden ayıramadı. Şimdi sen de aynısını yapıyorsun. Vince'in gördüğü ve senin göremediğin en büyük şey WWE'den nefret ettiğimdir. Ben bu şirketi seviyorum. Eğer nefret etseydim evimde çok daha mutlu olurdum. Bir şeylerin değişmesini istiyorum. En iyisi olmak istiyorum sadece senin için değil herkes için en iyisi. Bir değişimin olması için ölüyorum fanlar da öyle. Değişimin katalizörü olmak istiyorum.

Triple H:
Senin bunları bu kalabalık için yaptığın saçmalıklarını duymaktan sıkıldım. Belki buradaki insanların yarısı senin tarafında ama diğer yarısı senden sıkıldı. Bazı insanlar WWE'yi seviyor , burada vakit geçirmekten keyif alıyor. Beni böyle seviyorlar. Daha iyisini yapabilir miyim? Evet yapabiliriim zaten benim işim bunu yapmak. Değişimin katalizörü olmaktan bahsediyorsun ama sen sadece zirvede olmak istiyorsun. Punk benden ve diğer güreşçilerden bir farkın yok. Hepimizin hayatları var. Ama bir fark var, ben herkesin gözünün içine bakarım ve bir şans veririm. Sana da bu şansı verdim önüne seçenekler koydum. Ama sen bunları yapacak kadar yürekli değilsin. Sen sadece arka kapıdan girip şehit olmaya çalıştın.

CM Punk:
Hayır, hayır asla. Belki bazı söylediklerinde haklı olabilirsin. Bazı insanlar seviyor, bazıları sevmiyor. Ben herkesin eğlenmesini istiyorum bunu yapabilirim. Adam olmak için bencil olduğumu düşünüyorsan haklısın. Ben bunu herkes için yapmıyorum kendim için yapıyorum. Güreşçi olmadan önce ben sadece bir fandım. Hala da bir fanım.Buranın daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilecek en iyi şeyi yapabilirim. Burayı tekrardan eğlenceli bir hale getirebilirim. Eşin hakkında kötü sözler söyledim eğlenceli kısmı bir kenara bırakırsak bunları söyleme amacım senin seçeneklerini bir amaca ulaştırmaktı. Seni bu şekilde sınadım ama sen başarısız oldun. Sen de diğerleri gibisin, sen de Vince McMahon gibisin. Belki bizim bir takım düşüncelerimiz benzeyebilir ama sen egoist ve kindar birisin. Sen eski dostlarını kirli işlerini yaptırmak için kullanıyorsun. Kendi ellerini bulaştırmak istemiyorsun bunu daha önce de gördüm. Senin kıçını şampiyonlar gecesin'de tekmeledikten sonra beni kovma.

CM Punk kontratı imzalıyor.

Triple H:
Beni Vince ile kıyaslıyorsun, seninle benim aramdaki fark saygı. Vince McMahon'u seviyorum, çünkü bu endüstriye verdiği emekleri için. Vince McMahon olmasaydı ikimiz de şu anda burada duruyor olmazdık.

Triple H kontratı imzalıyor.

CM Punk:
Problem şu ki, sen Vince McMahon'u seviyorsun ve geçmişte yaşamak istiyorsun. Sen geleceği göremiyorsun. Vince'in devri artık bitti sen de geçmişte yaşıyorsun. Sen hala kasıklarını gösterip buradaki insanlara '' Suck It'' diyorsun. Ben bunun değişmesini istiyorum.

Triple H:
Değişim mi istiyorsun? Tamam bunu alacaksın.Ben Vince McMahon gibi değilim. Vince bu ringe gelip dayak yemişti çünkü bu iş için güzel bir olaydı. Ama bunun bizim işimiz ile bir alakası yok bu kişisel bir şey. Senin o zayıf kıçını tekmeleyeceğim.

Kevin Nash'in müziği duyuluyor ringe geliyor. Nash, Triple H ile CM Punk'a saldırıyor. Ardından geldiği gibi ringden ayrılıp arka alanın yolunu tutuyor. Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

The Great Khali vs Sheamus - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Sheamus'danbir tekme geliyor ardından Headlock bağlıyor. Khali kurtuluyor ve Sheamus'u ringin köşesinde tekmelemeye başlıyor.Khali'den chop vuruşlar geliyor. Ringin köşesinde haşat ediyor Sheamusu. Ardı ardına chop vuruşlar, ardından bir Clothisline vuruyor. Şimdi Sheamus'u omzundan tutup kaldırıyor, Sheamus dirsek darbeleri ve yumruk ile karşılık veriyor. Ardından Khali'nin ayaklarına doğru Dropkick vuruyor.sheamus'dan dirsek darbeleri ve diz darbesi. Ringin köşesine çıkıyor ve Khali'nin üzerine atlıyor. Bu sırada Jinder Mahal içeri giriyor ve Sheamus'a saldırıyor.Khali, Sheamus'u ringin dışına yolluyor. Sheamus kendine geliyor ve Khali'Ye Broughe Kick vuruyor. Jinder Mahal'a da Clothisline ardından Celtic Cross. Maç DQ bitiyor.

Kazanan: Sheamus by DQ

Randy Orton vs Christian | Steel Cage Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Randy'den ard arda yumruk darbeleri geliyor ardından Christian'ı ringin köşesine fırlatıyor. Christian ringin köşesinden tutunup kafesin dışına kaçmaya çalışıyor. Randy izin vermiyor ve ayağından tutup tekrar içeri sokuyor. Christian'dan yumruklar geliyor ve Randy'nin üzerine atlayacakken, Randy'den Dropkick geliyor. Randy tuş deniyor ama başarısız oluyor.Reklamlardan dönüşte, Christian Randy'i ringin köşesine fırlatıyor. Randy'den Clothisline geliyor.Ardından Christian'ı kaldırıyor RKO denemesi ama Christian kurtuluyor. Christian iplere gidiyor dönüşte Randy'den Slam geliyor. Ardından Leg drop ve tuş deniyor ama başarısız oluyor. Randy'den ard ardına yumruk darbeleri geliyor. Christian'ın kafasını kafesin demirlerine çarptırıyor. Bu sırada Christian'da Randy Orton'u kafesin demirlerine fırlatıyor. Hızlıca kafesten çıkmak için yeltenirken Randy tekrar izin vermiyor.Christian'dan SpineBuster geliyor tuş deniyor ama Randy kurtuluyor. Şimdi Christian'dan yumruk darbeleri geliyor.Randy Orton'u kaldırıyor ve Neckbreaker yapıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Bu sırada hakem kafesin kapısını açıyor. Christian dışarı çıkmak isterken, Randy ayaklanıyor ve engel oluyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor. Christian üstün çıkıyor ve ringin demirlerine basıp kafesin dışına çıkmak için yelteniyor. Randy'de ringin köşesine çıkıyor ikili yumruklaşıyor derken Randy, Christian'ı kafasından tutuyor ve DDT yaparak ringin köşesinden atlıyorlar. Reklamlardan dönüşte,Kafesin kapısı açık bir şekilde Christian dışarı çıkacakken, Randy ayağından tutuyor ve geri çekiyor. Randy çok sinirli bir şekilde Christian'a saldırmayı sürdürüyor. Christian'ı kafesin demirlerine fırlatıyor. Ardından bir Clothisline vuruyor ve tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Orton, Christianı kaldırıyor ama Christian kafesin demirlerine tutunuyor daha sonra Christian'dan DDT geliyor. Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi oluyor.Christian ringin köşesine basıp kafesten çıkmak için bir hamle daha yapıyor. Randy buna izin vermiyor ve Christian'a saldırıyor. Ama Christian üstün çıkıyor, Orton'ı ittiriyor ardından Frog Spash ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Kafesin kapısı tekrar açılıyor. Christian çıkmak istiyor ,Randy tekrar engel oluyor. Bu sırada Randy ringin köşesinde beklerken, Christian üzerine doğru koşuyor, Randy zıplayarak kurtuluyor. Christian arkasını döndüğünde, Randy'den RKO denemesi ama Christian da kurtuluyor.Bu sırada Christian'dan Spear geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Christian tekrar dışarı çıkmak isterken, Randy yakalıyor ve izin vermiyor. Randy'den DDT geliyor tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Christian'dan Killswtich denemesi ama Randy kurtuluyor ve Chrisitan'ı iplere götürüyor ve DDT ardından RKO denemesi. Christian kurtuluyor ve kafese tırmanıp dışarı çıkacakken. Randy ile birlikte kafesin tepesinde yumruklaşıyorlar.İkili tekrar ringin içindeler. Karşılıklı yumruklaşıyorlar, Randy Christian'ın kafasını kafesin demirlerine çarptırıyor. Ardından Christian'ın kafasından tutarark ringin köşesinden RKO yaparak atlıyorlar. Randy tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan: Randy Orton

Bu sırada ringe gelen Mark Henry, Randy Orton'a saldırıyor ve böylece şovu sonlandırıyoruz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: