RAW Reytinginin Pik Yaptığı Maç

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Orası doğru ama şu adamın ring içini izlemek için diye yeniliyeyim.
Ring içi dediğin şey nedir? Vallahi de billahi de indy kafasıyla güreş eleştirilmesine tahamülüm kalmadı.

Dominik'in yaptığı şeyler bir hareketin nasıl göründüğünden daha önemli şeyler. Kaldı ki bu adam David Flair falan da değil. Gayet güzel güreşiyor. Geleceğini Austin Theory'den parlak görüyorum.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Ring içi dediğin şey nedir? Vallahi de billahi de indy kafasıyla güreş eleştirilmesine tahamülüm kalmadı.

Dominik'in yaptığı şeyler bir hareketin nasıl göründüğünden daha önemli şeyler. Kaldı ki bu adam David Flair falan da değil. Gayet güzel güreşiyor. Geleceğini Austin Theory'den parlak görüyorum.
Dominik'den nefret ederim ama öyle aldığı büyük bir push yok hele şu kemeri başarıdan saymam. Bulunduğu ekibin cılız, korkak ve itici rolünü başarıyla canlandırıyor. Aşırı olumsuz reaksiyon almak en az olumlu reaksiyon kadar önemli bir olay. WWE'de bu reaksiyonları kullanıyor işte. Bu arada berbat bir güreşçi, evet.
Son indyci olacak kişi benim muhtar. Zaten üstteki mesaj da istemeden doğruları söylemiştim. Benim bu elemanı bir şekilde yermem lazım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: