RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐 "𝘍𝘪𝘳𝘴𝘵 𝘌𝘷𝘦𝘳"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,136
PG Nakit
0
payback.png

PAYBACK #2
28.07.2023 - 21:00 - C
Richmond Arena

Louisdale, Kanada

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

- Logan Paul & Rey Mysterio vs. The Undertaker & Darby Allin
- Snitsky ve AJ Lee Hakkındaki Korkunç Gerçek
- Muhammad Hassan'ın Cihat Çağrısı Cevap Buluyor
- "Follow the Buzzards"
-
Main Event:
PGW Television Championship Match
Christopher Daniels vs. Cody Rhodes

EXCLUSIVE

AJ_04022013rf-27.png

Arka alanda dolabındaki tüm kıyafetlerini bavula yerleştiren AJ Lee'yi görüyoruz. AJ hızlı bir şekilde tüm eşyalarını yerleştirmişken tam bu sırada odaya Dolph Ziggler giriyor.

Dolph Ziggler: AJ... Ne yapmaya çalışıyorsun? Bana neler olduğunu anlatmayacak mısın?

Ziggler endişeli ve şaşkın bir şekilde ona bakmaya devam ederken AJ bir süre daha ona cevap vermiyor.

AJ Lee: Söyleyeceğim her şeyi polise söyledim. Ellerime bakarsan o hasta ruhlu sapığın en azından fetişlerini üstümde denemediğini görebilirsin. Mesele bu saatten sonra Snitsky değil. Mesele sensin.

Ziggler ağzı açık bir şekilde ona bakarken AJ valizlerinin hazırlığını tamamlıyor.

AJ Lee: İstifamı verdim. Manyaktan başka bir şey olmayan bu şirkette daha fazla durmayacağım. Hali hazırda en büyük tehlike ben iken bunu yapamam. Özellikle beni geç, kendini bile koruyamayan bir adamın yanında güvende olamam. Kendine iyi bak Dolph.

AJ_04022013rf-54.jpg

AJ valizlerini alıyor ve odadan çıkıyor bu sırada Ziggler arkasından koşuyor ve önüne geçiyor

Dolph Ziggler: AJ! Dur. Bunu çözebiliriz. Bana sadece konuşmam için bir fırsat ver.

AJ önünde duran Ziggler'ı resmen görmezden gelerek cevap vermiyor ve yoluna devam ediyor. Ziggler çaresiz bir şekilde kalıyor. Umutsuzca arkasını dönüyor ancak karşılaştığı manzara onu şok ediyor. Kafasını koridorun başına doğru çevirdiğinde birisinin olanları izlediğini görüyor.

5o2lrdj.jpg

Bu Samuel Shaw! Kendisi Ziggler onu fark eder etmez gözden kaybolurken Ziggler'ın üzgün bakışları yerini öfkeye bırakıyor.

pyro.jpg

Pyrolar patlıyor ve PAYBACK başlıyor! Spiker masasında bizleri Jim Ross, Kevin Nash ve Scott Steiner karşılıyor.

Jim Ross: Baylar ve bayanlar, Cuma akşamlarını güzelleştiren şova; PAYBACK'e hoş geldiniz!

Scott Steiner: Epey hareketli bir akşam bizi bekliyor JR. Bu gece PGW Televizyon Şampiyonluğunun sahibini öğreneceğimiz gece. Christopher Daniels mı? Cody Rhodes mu?

Kevin Nash: Sadece bu da değil Scott. Wyatt ve Chavo arasında geçen olaylar, ayrıca Undertaker da aksiyonda olacak. Bu gece epey şey geçecek...

SAWFT!

SAWFT is a Sin! Tüm arena ayakta!

3J3HwgKN_o.png

Enzo Amore girişte! Enzo ringe ilerliyor elinde mikrofonla, arenada büyük bir destek hakim.

Kevin Nash: Jersey'de yaşananlara ne diyorsun Scotty?

Scott Steiner: Bu adam, Enzo Amore, girdiği her yerde farklı olduğunu göstermek istiyor. Güreş ringi de dahil. WALTER'sa onun antitezi gibi. Ancak iş artık saf güreş - larger than life kavgasından çıkıp kişiselleşti gibi Kev. Ortada bir ana kemer var ama bu adamlar kemer kadar birbirlerinin işini bitirmeyi de önsemiyor.

Enzo içeri giriyor ve seyircinin "How You Doin'" tezahüratlarını dinliyor.

Enzo Amore: Sakin... Sakin... Yavaştan alalım millet. Çünkü bugün ringde ciddi bir adam ve ciddi bir konu var.. Artık bütün o bağırış çağırışlar olmayacak. "Ana kemere yakışan bir güreşçi" olmaya karar verdiğim için slogan atmayı bıraktım. Ellerimi anüsünden yeni becerilmiş bir homo gibi arkada buluşturup sabit gözlerle sizi izleyeceğim ve disiplinli göründüğümü düşüneceğim. (Enzo arkada ellerini kavuşturup WALTER gibi doğruluyor) Düşünüyorum da, vazgeçtim. Ruh hastası gibi davranmak yerine anı yaşayalım.

PtbFe4aL_o.png

Enzo Amore: My name is Enzo Amore and I am a certified G and a bonafied stud. And you can´t ...teach ..... that! BADABOOM, realest guy in the room!

HOW YOU DOIN!

Enzo Amore:
Bu doğru bebeğim. Bu hafta anı yaşıyoruz ama geçen hafta genç bir Vito Corleone gibiydim: Merciless! Atama bekleyen Adolf Hitler, mahallemize girerek teftiş yapabileceğini düşündü. NJ senin bildiğin yerler gibi değil WALTER. Orada kimse yaşam tarzlarının sorgulanmasına alışık değil. Ve benim yaşadığım yere göstere göstere geldikten sonra seni perte çıkardığım için bana öfke duyman adaletsizce! Eğer sen cam aralığına kafanı sıkıştırır ve bir de üzerine eğilirsen, İffet muamelesi gördüğün için şikayet hakkın yoktur! How you doin?

Enzo büyük destek alıyor seyirciden ve konuşmasına devam ediyor.

Enzo Amore: Huzurevindeki andropozlu büyükbabalar gibi "zamane işleri"nden şikayet etmek yerine işine odaklanman senin daha faydana dostum. Ringe çıktığımızda şansının çok yüksek olduğunu düşündüğünü biliyorum, ama artık Almanya'daki part-time garsonluk yapan "güreşçi"lerle ringe çıkmıyorsun kahrolası. Sugar Rae Amore ile dövüşeceksin, bu yüzden yumruklarımın altında diyabet hastası olmaya da hazır ol. (Cheer) Eğer kendi halinde bir adam olsaydın ve kendi güreş anlayışını başkalarına dikte ettirmeye çalışmasaydın, sadece kıçını tekmeleyip PGW Şampiyonluğunu ele geçirmekle yetinecektim. Ama artık işler değişti: Maslow'un piramidini ters düze ettin: Artık kemeri almak için kıçını tekmelemeyi değil, kıçına tekmeyi bastığımı göstermek için o kemere uzanmak istiyorum. Chavo Guerrero'ya gelince, Chavo senin hakkında ne söyleyebilirim? Altın Biletler bitti hermano, o yüzden eğer yükseklere uçmak istiyorsan ekonomi sınıfının kuyruğuna gir ve sıranı bekle.

Enzo "How You Doin'" tezahüratları yükselince duraksıyor. Arenaya bakıyor ve tekrar söze girmek istiyor-

R I N G G E N E R A L

walter9.png

WALTER burada! Ringgeneral, rampada ilerlerken yanağına dikiş atılmış olduğunu görüyoruz. WALTER öfkeli gözlerle Enzo'ya bakarak ringe ilerlerken Enzo köşeye doğru çekiliyor ama ringi terk etmiyor. WALTER basamakları tırmanıyor ve elinde mikrofonla rakibine bakıyor.

WALTER: Fare ciyaklamasına benzer sesinle olayları çarpıtmandan bıktım usandım p** kurusu. Siz insanlar, arka çıktığınız bu adi herif, bana yanındaki üç kişiyle beraber saldırdı. Adil bir dövüşe cesaret edemeyeceğini bir kez daha ispatladı. Enzo, Chavo hangi sınıfta uçacak bilmiyorum ama senin arabanın sonu olmayan bir yola gittiğini görebiliyorum. Çünkü senle ben PGW Şampiyonluğuna sahip olmak için ringe çıktığımızda kemeri kazanmana matematik izin vermiyor. Suplex'lerime catch-prase'lerinle mi cevap vereceksin? Chop'larıma karşı girişte yaptığın o küçük soytarı dansınla mı yanıt arayacaksın? Bana tek bir şeyi söyle: Ringde baş başa kaldığımız zaman seni böcek gibi ezmeme kim engel olacak?

WALTER yuhalanıyor, Enzo dikkatle bakıyor ona.

Enzo Amore: Pekala. Sana hakkını teslim etmem lazım WALTER: Doğru söylüyorsun. Evet, evet, WALTER haklı. Bir konuda haklı. Dört kişiydik, ancak sana sadece saldırmadık, senin içinden geçtik. (Cheer) Ama dünün meseleleri dünde kalsın WALTER. Biz şimdiyi konuşalım. Şu güzellik abidesi suratına bakıyorum da: Domuza benzeyen bir ten rengi, vücudundaki orantsızılık, birbirine aşırı derecede yakın gözler. Avusturya'da akraba evliliği ne kadar yaygın bilmiyorum ama annenle babanın kuzen olduğuna dair bahse varım. (WALTER öfkeyle bir adım öne çıkıyor.) Peki bu harika bir şampiyon olmana engel mi? Tabi ki değil! Senin tek şanssızlığın ahbap, benimle karşılaşacak olmak. Çünkü o küçümsediğin adam, ringe çıkıp kemer uğruna savaştığımız zaman, seni yerden yere vuracak. (How you doin?) Her yerden üzerine mermi gibi atlayacak. (How you doin?) Ve -

walter10.png

WALTER: BU KADAR SOYTARILIK YETER. Enzo, bir çiçeğin ne olduğunu anlamak istiyorsan yetiştiği yere bak derler. Beni alıkoyduğunuz ve sahibi olduğun restoranın iki taraftan genelevlerle çevrili olması da senin zevksiz bir gecenin mahsulü olduğuna dair teorimi ispatlıyor. Wie geht es Innen? (How You Doin?) Bu boş konuşmaları bir kenara bırakıp sadede geleceğim: Madem kendine bu kadar güveniyorsun, boş ver Summerslam'i. Bu gece, hatta bu gece değil, şimdi kahrolası bir hakem çağıralım ve bu işi bitirelim. Meydan okumamı kabul et ki senin erkekliğin zerresini taşımayan aşağılık bir hamamböceği olmadığını görelim.

WALTER mikrofonu fırlatıp ceketini çıkarıyor!

Jim Ross: Yok artık! Bu unvan da mı Summerslam'den önce sahibini bulacak?

Scott Steiner: Summerslam'de ne izleyeceğiz lan biz?

Kevin Nash: Snitsky ve AJ Lee için yayın süresi açılsın beyler boş verin.

Enzo "YES" tezahüratlarıyla yıkanırken etrafına bakıyor. WALTER ise kemer işareti yapıp girişi gösteriyor ona! Enzo bir süre tereddüt ediyor, ardından-

WYATT!

GxiFGh8S_o.jpg

Bray Wyatt gaz lambasıyla girişte görünüyor. Rampaya geliyor Bray ve sandalyesine kurularak lambaya üfledikten sonra ışıkları geri getiriyor. Ringdeki WALTER ve Enzo'ya bakıyor.

Bray Wyatt: Karga, kuzguna "sen benden karasın" diyor. Evlatlarım, her şeyden önce, Bray Wyatt'ın ringine hoş geldiniz. (Cheer) Geçen hafta bu ringde yaşananlardan sonra mesajı net bir şekilde anlarsınız diye düşünmüştüm: Burası benim dünyam ve sizler sadece ben izin verdiğim için içinde nefes alabiliyorsunuz.

Wyatt pis pis sırıtırken Enzo ve WALTER ona bakıyor.

Bray Wyatt: PAYBACK, benim yeni çöplüğüm. Ve sahibi olduğum her çöplük gibi, burada da kuralları ben koyacağım. Evvela size şunu söyleyeyim: İkiniz de altının sahibi olmayı bırakın kopçasına bile dokunmaya layık değilsiniz. Bu şeref, bana ait olmalı. Chavo Guerrero üzerinden bütün PAYBACK kadrosuna vermek istediğim mesaj belli: Talip olmaya değil, sahip olmaya geldim. Eğer hepinize yalnızca gidiş yönlü ve sonu olmayan bir tren bileti kesmemi istemiyorsanız, gerekeni yapın ve şu küçük maça Bray amcanızı da kabul edin.

Wyatt gülerek bakıyor ringe.

Enzo Amore: Bu şişko neden bahsediyor lan böyle?

Enzo şaşkın gözlerle bir WALTER'a, bir seyirciye bakıyor. "How You Doin" sesleri artıyor arenada. Bray ise Enzo'yu izliyor ifadesiz gözlerle.

Enzo Amore: Toparlak, her şeyden önce sana şunu söyleyeyim: Sen Altın Bilet sahibi bir adamı bile yenmedin. Altın Bilet sahibi olmadığı için şikayet eden bir adama saldırdın ve lambaya falan üfledin. Sence bu, maça dahil olmak için yeterli bir özellik mi? Eğer kolayca kabul edilebileceğin bir başvuru arıyorsan TLC'nin genel yayın yönetmeni olan arkadaşımı arayabilirim. "Ağır Yaşamlar"ın sıradaki bölümüne müsaitsen tabi, how you doin?

"How You Doin" tezahüratları Wyatt'ı da sararken Bray kalkıyor sandalyesinden ve ringe bakıyor.

Bray Wyatt: Evlat, pavyon kadınları gibi leopar giyen bir adam için epey uzun bir dilin var. Teklifimi değiştiriyorum: Sen ve ben. Bu gece. Eğer kazanırsam, o küçük biletin artık benim olur. Var mısın, yok musun?

Bray beklentiyle ona bakıyor. Ancak o sırada...

4SJDmlBf_o.jpg

Steve Austin: Kızlar, sakin olun bakalım.

Bray, Enzo ve WALTER aynı anda ekrana bakıyor.

Steve Austin: Şova önemli bir işim sebebiyle biraz geciktim. (Arkadan gelen bardak seslerinden SCSA'nın bir pub'da olduğunu anlıyoruz) Görüyorum ki siz ben daha arenaya varmadan partiye başlamaya karar vermişsiniz. Her şeyden önce Wyatt, bir daha dibime kadar gelip o lambayla bana racon kesmeye kalkarsan lambanı g*** ne sokarım.

Seyirciden yoğun cheer geliyor. Wyatt "hiç bir b** yiyemezsin ihtiyar" diye bağırıyor ekrana doğru sırıtarak.

Steve Austin: Merak ediyorsan bir daha dene ve öğren evlat. Kemer konusuna gelince de: Altın Bilet maltın bilet anlamam. Burası arena. Eğer kan dökmeye daha hevesli bir adam varsa, kemer potası için her zaman iddialıdır derim ben. Chavo ile yaptığım konuşma sonunda bir karara varacaktım ama senin gelişin işleri daha da karıştırdı. O yüzden üç tane kararım var: İlki, WALTER. Seninle ilgili. Bu oğlanın sana kurduğu kumpastan sonra bu haftalık dinlenmende bir sakınca yok bence. Amore, sürekli kendinden büyük adamları ringde nasıl alt edebileceğini anlatıp duruyorsun. Bu gece sana bunu kanıtlama imkanı veriyorum: Bu gece teke tek bir maçta, Erick Rowan'la karşılaşacaksın.

Cheer geliyor seyirciden. Enzo "how you doin" diyerek başını sallıyor.

Steve Austin: Ancak bu maçın özel konuk hakemi, WALTER olacak.

Yine büyük cheer geliyor. Enzo epey canı sıkkın şekilde ona bakarken WALTER ise memnun.

Steve Austin: Bray Wyatt, sana gelince.. Chavo'nun hikayesini dinledim ama senin olayın ne bilmiyorum. Ama sen Summerslam'e gidip ana kemer için dövüşmeyi hak ettiğine inanıyorsan bir fırsat eşitliği yaratalım. Bu gece, Chavo Guerrero ile karşı karşıya olacaksın. Bu maçın kazananı, Amore ve WALTER arasında Summerslam'de yapılacak PGW Şampiyonluğu maçına üçüncü isim olarak eklenecek. Texas'ta Triple Threat, her zaman teke tekten daha keyifli deriz biz. Şimdi, çeneyi kesin ve ringin anasını ağlatın bakalım. (Austin çevresine bakıyor.) Ben de şunu yuvarlayıp geliyorum arenaya doğru. BARMEN, BURAYA BAK KAHROLASI-

Ekran kesilirken Glass Shatters duyuluyor arenada. Wyatt, Amore ve WALTER birbirini süzerken tanıtımları izliyoruz. Enzo Amore, WALTER'un hakemlik yapacağı bir maçta Erick Rowan'la karşılaşırken; Chavo Guerrero ve Bray Wyatt kozlarını Summerslam'e gitmek için paylaşacaklar. PAYBACK, tüm hızıyla başlıyor!

paybackayrac.png

Baslksz-2.png

Sami Zayn girişte! Payback'deki ilk maçına çıkmak için girişte görünüyor. Seyirciler onun şarkısına eşlik ederken kendisi endişeli ve boş bakışlarla onlara bakıyor. Kimse Zayn'in bu tavrını anlamazken o hakeme aldırış etmeden görevliden mikrofon istiyor.

Sami Zayn: Heyecanınıza eşlik edemediğim için üzgünüm. Şu anki olduğum halde elimden rol yapabilmek bile gelmiyor. Bu yüzden sizlere bir özür borçluyum.

Zayn daha derbeder bir şekilde devam ediyor.

Sami Zayn: Bende yolunda gitmeyen bir şeyler var. Her gece uyumadan önce bir daha kalkmamak için dua eden bir zihine sahibim. Zihnimin içindeki bu sorun, Shawn Michaels'ın yıllar yıllar önce gülümsemesini kaybetmesi gibi bir mevzu değil. O kadar basit değil. Daha çok Dolph Ziggler'ın güreş kariyerindeki en büyük gecesinin ardından bu ringlere bir daha geri dönmemek üzere veda edip emekliye ayrıldığı mentaldeyim.

Seyirciler bu sefer hiçbir tepki vermiyorlar çünkü Zayn'in neyden bahsettiğini anlamıyorlar.

Sami Zayn: İşte bundan bahsediyorum! Anlamıyorsunuz, hiç kimse beni anlamıyor. Dean Ambrose'a kardeşinin sağlık durumuyla ilgili bir mail attımda da sizin verip durduğunuz tepkileri verdi. Ben... Cidden problemin kim olduğunu anlayamıyorum. Zihnimle olan savaşım halen bitmezken bir de üstüne hayatımı çok her şeyden çok etkileyecek bir sınavla karşı karşıyayım. Hayır şu an gerçekleşmesi planlanan maçtan bahsetmiyorum. Sınavıma daha 2 hafta var. 5 Ağustos günü Summerslam'de bulunmama nedenim de bu sınav. İşte mikrofonu da bundan dolayı aldım. Bugün mentalimi bir maça çıkacak kadar iyi hissetmiyorum. En azından 5 Ağustos'a kadar mental patlak gibi duruyor.

12.png

Seyirciler bu tepki sonrası homurdanmaya başlıyor.

Sami Zayn: Özür dilerim... Cidden özür dilerim. Lütfen bunu ilerleyen zamanlarda telafi edeceğimden şüpheniz olmasın. Şimdi izninizle arka alana dönüyoru-

skysports-goldberg-bill-goldberg_4206516.jpg

INVASION! Goldberg rampada beliriyor. Güreş kıyafetlerini giymiş bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Sami Zayn bıkkın gözlerle ona bakarken hakem de maçı başlatmak için onun yerini almasını bekliyor. Bu sırada Zayn çökük gözleriyle konuşmaya devam ediyor.

Sami Zayn: Bill, üzgünüm ama ben bu maça çıkmak istemiyorum. Buraya kadar geldin ancak dediğim gibi bir açıklama yapmak zorunda hissettiğim için yaptım her şey-

Sami Zayn cümlesini bitiremiyor çünkü Goldberg ringe girdiği gibi ona omuz atıp kendi köşesine geçiyor. Zayn şaşıp kalırken hakem zili çalıyor!

Sami Zayn vs. Goldberg

Zayn zilin sesini duyunca resmen sinirden kafayı yiyor ve hakeme bakarak konuşmaya devam ediyor.

16.jpg

Sami Zayn: SİZE BU MAÇA ÇIKAMAYACAĞIMI SÖYLÜYORUM MENTALİM BU KADARINI KALDIRAMA-

SPEAR! Goldberg, Zayn'in ne dediğini umursamadan Spear'i gömüyor! Şimdi onu hızlı bir şekilde kaldırıyor ve Jackhammer! Goldberg tuşa gitti 1........2.........

Kazanan: Goldberg

RESEM82747goldberg.jpg

Goldberg maçı kazanıyor! Zayn'e hayal kırıklığıyla bakıyor ve hakemin kendisinin elini kaldırmasını beklemeden ringden iniyor. Kendisi seyircilerin desteğiyle arka alana doğru ilerlerken bu sırada Sami Zayn'in kendine yeni yeni geldiğini ve üzgün bir şekilde seyircilere baktığını görüyoruz.

paybackayrac.png

Kameralarımız arka alanda açılıyor ve Payback arka alanında Cathy Kelley karşılıyor bizi.

dsf.png

Cathy Kelley: Bayanlar ve baylar! "American Nightmare" Cody Rhodes!

Cody kadraja giriyor ve gülümsüyor.

Cathy Kelley: Merhaba Cody. Bu gece yani ana gösteride PGW'ya geldiğinden beri vereceğin belki de en büyük sınavla karşı karşıya kalacaksın. Maçtan önce neler hissediyorsun? Christopher Daniels'ın bu kararlılığı seni korkutuyor mu ve maça dair herhangi bir çekincen var mı?

Cody sorulan soruların ardından tebessüm etmeye devam ediyor.

Cody Rhodes: Öncelikle Cathy bu soruları yanlış adama soruyorsun. Bunları sorman gereken son kişi benim.

Cody'nin yüzündeki tebessüm siliniyor ve daha ciddi bir ifade ile konuşmasına devam ediyor.

Cody Rhodes: Maça hazır mıyım diye mi soruyorsun? Bu şirkete ilk adım attığım andan itibaren ben zaten bunun için hazırlanıyorum! Television Championship... Bu ismi duyduğumdan beri tek odak noktam, tek isteğim bu. Biraz geçmişe gitmeye ne dersin?

sdf.png

Cody kameraya doğru dönüyor.

Cody Rhodes: WCW World Television ünvanını hatırlarsınız değil mi? Ya da eski haliyle NWA TV ünvanı. Yıl 1985... Dusty Rhodes ve karşısında şampiyon Tully Blanchard! Ben doğmadan tam 25 gün önce. Dusty... Babam... O zor zamanda bile bu ünvan için savaştı ve bu savaştan galip ayrıldı. Yani diyeceğim o ki bu benim için herhangi bir ünvan maçı değil. Bu benim için babamı, Dusty'i onurlandırma maçı. Ve ben bunun için kanımın son damlasına kadar savaşacağım! Christopher Daniels değil gerekirse Tully Blanchard tekrardan güreş kıyafetlerini giyip karşıma çıksın yine de ben galip ayrılacağım.

sdfds.png

Cody duygulanmış bir ifade ile bir süre yere bakıyor ardından kendisini toparlayıp Cathy'e dönüyor.

Cody Rhodes: Şimdi kimin daha kararlı olduğunu anladın mı? Seni o ringde bekliyor olacağım Chris. Şovun sonunda görüşmek üzere.

Cody tekrardan gülümsemeye başlıyor ve o oradan ayrılırken biz de reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

ebOTpepX_o.jpg

Wrath! Erick Rowan girişte görünüyor. Arenadakilerin meraklı bakışları arasında Rowan'ın elinde büyükçe ve üzeri örtülmüş bir kutu taşıdığını görüyoruz. Rowan seyircilere hiç bakmadan ringe ilerliyor ve kutuyu demir basamakların hemen yanına bırakıp kendi kendine söylenerek basamakları tırmanıyor. Ringe giriyor ve rakibini bekliyor Rowan.

SAWFT is a Sin!

3J3HwgKN_o.png

G is Here! Enzo Amore epey canı sıkkın şekilde girişte görünüyor. Amore hızlı adımlarla ringe ilerliyor ve basamakları çıkıyor. Erick Rowan'a bakıyor sıkıntıyla ve içeri giriyor. Enzo, Rowan'ın boş bakışlarına bir anlam getirmeye çalışırken ringin dışında bulunan üzeri örtülü kutuya da şöyle bir bakış atıyor.

WALTER burada! Ring General, üzerine giydiği hakem elbisesiyle girişte görünüyor ve ellerini arkada birleştirerek ringe bakıyor. Ardından ringe yöneliyor Enzo'ya bakıp sırıtarak.

Kevin Nash: Adamın hakem üniformasında bile en ufak kırışıklık yok.

Scott Steiner: Güne 04:30'ta ve güreş antrenmanı yaparak başlayan adamdan daha azını beklemezdim Kev.

WALTER içeri giriyor ve Enzo'nun üzerine yürüyerek hakem üniformasını işaret ederek bir şeyler söylüyor. Rowan'a da yürüyecek gibi oluyor ama Rowan'ın pek de hayra alamet olmayan bakışlarını görünce vazgeçiyor. WALTER iki adama bakıyor ve zili çaldırıyor.

Special Guest Referee: WALTER
Erick Rowan vs. Enzo Amore

Rowan rakibine ilerleyip hemen boğazlamak istiyor ama Enzo kolunun altından geçiyor ve dönerek dizine sert bir Shoot Kick geçiriyor. İkinciyi geçirmek istediğinde Rowan bacağından yakalıyor onu ve sertçe ittiriyor. İtişin etkisiyle geriye düşen Enzo tedirgin bir şekilde bakarken Rowan böğürerek üzerine koşuyor - Enzo'dan Drop Toe Hold! Kafasını ikinci turnbuckle'a vuran Rowan öylece kaldığında Enzo geriliyor ve koşarak tam kafasının arkasına bir Low Dropkick! Hemen yatırıp tuşluyor, Rowan direk atıyor! Enzo rakibini zeminde tutmak için Chinlock bağlamak istiyor ama Rowan kolundan tutup öne doğru fırlatıyor onu ve üzerine geldiğinde de Back Elbow! Enzo'yu kaldırıyor şimdi ve Body Slam'le yere vuruyor! Rowan tuşa gidiyor, 1.........Enzo atıyor hemen. Rowan şimdi Side Headlock'a alarak baskı uyguluyor Enzo'ya. Enzo nefes almaya çalışırken WALTER "pes ediyor musun" diye bağırıyor Enzo'ya. Enzo başını iki yana sallayıp yavaş yavaş ayaklanmaya başlıyor ama Rowan onu arkadan kavrıyor ve zıplatıp Half-Nelson Slam ile yere vuruyor! Rowan tuşa gitti, 1..........2........

Enzo attı! Rowan şimdi rakibini kafasından tutup kaldırarak son hız köşeye yolluyor. Üzerine doğru koşt- ENZO ÇEKİLİNCE KÖŞEYE GEÇİYOR VE OMZUNU RİNG DEMİRİNE VURUYOR! Rowan acıyla yüzünü buruşturarak aprona çıktığında Enzo fırsatı görüyor ve karşı iplerden sektikten sonra fırlayarak Running Dropkick! Rowan aşağı düştüğünde de ipleri tutuyor ve RİNGİN DIŞINA SLINGSHOT SOMERSAU- Rowan yakaladı havada! Yakaladı ve kavrayıp FALLAWAY SLAM- ama Enzo ayakta! Rowan ayakları üzerine düşen Enzo'ya yöneliyor, Enzo ringe giriyor ve Rowan içeri daldığı anda GELİŞİNE CURB STOMP! Amore'den daha önce görmediğimiz bir hareket! Enzo tuşa gidiyor, 1..............2......................

Rowan attı! Enzo doğrulup WALTER'a "yavaş saydın" diye bağırıyor ama WALTER oralı değil. "Kararları ben veririm" diye bağırıyor Enzo'ya. Enzo "adaletli ol" diye bağrııyor ona ve yerdeki Rowan'a baktıktan sonra iplerden sekiyor- Rowan yakalıyor onu ve zıplatıp Standing Flapjack ile yere vurdu! Rowan tuşa gidiyor, 1..........2..........Amore hayır dedi! Rowan şimdi saçından tutup kaldırdığı rakibinin karnına sert bir diz atıyor ve ters pozisyona getirdikten sonra kaldırarak Pump Handle Front Powerslam! Rowan yerdeki Enzo'ya bakıp iplere koşuyor ve sıçrayıp Standing Frog Splash - BOŞA! Enzo çekilince karın üstü çakılıyor Rowan! Rowan karnını tutarak doğrulmaya çalışırken Enzo iplere koşuyor ve iplerden sekerek çok sert bir Running Leg Laria - Rowan havada yakaladı sıçramış olan Enzo'yu ve kavrayıp sert bir Backbreaker! Rowan yine deniyor! 1...........2...........Enzo attı! WALTER epey hızlı saymasına rağmen atıyor Enzo. Rowan şimdi rakibini kaldırıyor ve sırtına alıyor ve koşarak Samoan Dr- Enzo arkaya indi! Rowan ona çok seri bir Heel Kick sallıyor ama Enzo erken sezip kafasını eğdi ve ÇOK HIZLI BİR BACK SLIDE ÇEVİRDİ ENZO, 1...............2.............

3? WALTER SAYMIYOR! Rowan da atıyor o arada! Enzo daha WALTER'a isyan edemeden Rowan onu arkadan sert bir Clothesline ile yere indiriyor ve kolundan tutup kaldırdıktan sonra kaldırıyor onu, ringin ortasına doğru koşarak RUNNING POWERSLAM! Rowan denedi, 1...........2............Enzo attı! WALTER'ın taraflı yönetimi altında epey zor dakikalar geçiriyor Enzo. Rowan bir kez daha kaldırıyor onu ve köşeye fırlatıp üzerine koşarak Avalanche ile eziyor. Şimdi yükleniyor Enzo'yu Rowan ve ikinci ipe çıkıyor, Rowan bakıyor geriye doğru ve İKİNCİ İPTEN RİNGE DOĞRU FALLAWAY SLAM İLE FIRLATTI ENZO'YU! Amore artık bilincini yitirmek üzere gibi görünüyor. WALTER yerdeki Enzo'ya keyifle bakıyor ve Rowan'a Rope Break olmasın diye talimat dahi veriyor. Rowan, WALTER'a ters ters bakıyor ve Enzo'yu kaldırıyor. Rowan artık bitirişe doğru gidiyor.. ANCAK SEYİRCİLERİN ARASINDA BİR HAREKETLENME VAR!

jj1zK3wA_o.png

BIG CASS BURADA! Cass, seyircilerin arasından hızlı adımlarla ringe yöneliyor. Rowan onun geldiğini görse de umursamıyor ve Enzo'yu pozisyona almaya hazırlanıyor ama Cass bariyerleri aşıp ring kenarına gelince bırakıyor Enzo'yu. WALTER ve Rowan Cass'e, Cass ise... Rowan'ın kutusuna bakıyor! Rowan bunu görünce gözleri faltaşı gibi açılıyor. Cass şimdi Rowan'ın örtülü kutusunu eline alıyor ve havaya kaldırarak Rowan'a gösteriyor. Ardından son hızla yere vuruyor! Rowan çıldırmış gibi iniyor ringden. Bu esnada Enzo! Ring kenarına kadar gelen WALTER'a arkadan sert bir Dropkick geçirerek iplere düşürüyor. Cass de ring dışından gelişine BIG BOOT! WALTER yere yığılırken Enzo girişe doğru bağırıyor! Enzo yeni bir hakem istiyor! Rowan ise kutuyu kontrol ediyor yerde kendi kendine söylenerek ve hasar olmadığından emin olduktan sonra öfkeyle doğrulup Enzo'ya bakıyor. Enzo, Cass'e göz kırpıyor ve Cass, Enzo'nun arkasındaki apronda pozisyona alıyor çömelerek...

Rowan ringe dalıp Enzo'ya Lariat sallıyor - Enzo kafasını eğdiğinde Cass ringe dalıyor ve ÇOK SERT BİR ROTATED BIG BOOT! Rowan yerdeyken Cass onu köşeye yaklaştırıyor.. bu arada yeni bir hakem koşarak ringe geliyor ve Cass hemen kayarak ringden iniyor. Enzo köşeye tırmanıyor şimdi, yerdeki Rowan'a baktıktan sonra zıplayarak AIR ENZO'YU VURUYOR! AMORE TUŞA GİDİYOR, 1.........2...........

3!

Kazanan: Enzo Amore

Enzo kazanıyor! Cendereden çıkmayı başarıyor Enzo! WALTER öfkeyle ring dışından onları izlerken Cass ring dışında omuz veriyor Enzo'ya!

ZfcZsuqC_o.png

"How You Doin'" tezahüratları arasında WALTER öfkeli bir ifadeyle gidişlerini izlerken Enzo ve Cass büyük bir seyirci desteğiyle arka alanın yolunu tutuyor. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

dfs.png

Kameralar Latin ezgilerinin duyulduğu bir barda açılıyor. Bir süre mekanın etrafı kameralar ile gösteriliyor mekanda çalan müziğin aksine mekanın oldukça klasik bir Amerikan barı olduğu göze çarpıyor. Bar taburelerinde iki adamın barmen ile hararetli konuşmaları duyuluyor. Kameralar yaklaştıkça kelimeler daha rahat seçilmeye başlıyor.

Angel Garza: Sanaaaaa.. Sana her zamankinden ver dedim a*ına koyduğumun evladı.

Angel bir anda barmenin yakasına yapışıyor.

Humberto Garza: Kuzen sakin. Zaten adamların barında s*kimizin keyfine müzik açtırdık üstüne bide barmenlerini dövmeyelim.

Fakat Angel umursamadan barmeni sıkıştırmaya devam ediyor.

Barmen: İşte bu yüzden Bay Layfield'ı destekliyoruz. Sizin gibi canavarlardan kurtulmak için!

Angel Garza barmeni sertçe ittiriyor ve barmen yere yuvarlanıyor.

Humberto Garza: Napıyorsun lan! Sana sakin ol dedim kuzen. Biraz fazla kaçırdın sadece. Ayrıca bu zaten her zamankinden a*ına koyayım!

Angel Garza önündeki tekilayı kokluyor ve yüzünü buruşturuyor.

Angel Garza: O zaman neden aynı kokm-

Fakat o sırada iki tane kız ikilinin önünden geçiyor. Kızların görünümünden Beyaz Amerikalı oldukları anlaşılıyor. Angel Garza bir anda gözlerini kızlara doğrultuyor.

Angel Garza: İşte... İşte bunlar için yaşı..ya..yaşıyorum! Bunlar var ya bunlar...

Angel'in kelimeleri yuvarlamasından zil zurna sarhoş olduğunu anlıyoruz fakat Humberto'nun da çok ayık olmadığı gözüküyor. O sırada Humberto kenardaki birasına uzanıyor ve sonra Angel'e doğru dönüyor.

fdsfds.png

Humberto Garza: Kanzi ben o kızlara tıklattım ya.

Angel sessizce "s*ktir oradan" diyor.

Humberto Garza: Neyse ben yılanı kusturmaya...

Humberto oradan giderken Angel önce onun arkasından ardından aylak aylak etrafına bakıyor fakat bir anda birisi onun üstüne atlıyor!

MARK DAVIS! ARKASINDA İSE KYLE FLETCHER! İkili tekme tokat Angel Garza'ya dalmaya başlıyorlar! Barda bulunan çoğu insan bir anda çığlık çığlığa kaçışarak barı terk etmeye başlıyor. Fakat kavganın ateşini görmüş birkaç sarhoşun da birbiri ile kavga etmeye başladığını görüyoruz. Aussie Open! İkili resmen geçen haftanın acısını çıkarmak için burada! Kyle tutuyor Angel'i kollarından ve Mark yumruklamaya başlıyor ardından bir tekme geçiriyor. Angel düşer gibi oluyor fakat şimdi de Mark tutuyor ve Kyle az önce Humberto'nun boş bıraktığı bira şişesini Angel'in kafasına geçiriyor! Şişe paramparça oluyor ve Angel'in kafasından kan sızmaya başlıyor! Angel Garza yerde sürünüyor fakat Kyle Fletcher birbiri ile yumruklaşan iki ayyaşı önünden ütüyor ve kenardaki bilardo ıstakasını alıyor ve Angel Garza'nın tam sırtına geçiriyor! Ardından art arda ıstaka ile vurmaya başlıyor. Yorulunca bırakıyor. Mark Davis yerde yatan Angel Garza'nın saçlarından tutup kafasını kaldırıyor.

Mark Davis: Aussie Open'a bulaşmamak ne demekmiş anlamışsındır sapık p*ç!

Davis kafasını yere vurduruyor ve Kyle Fletcher ile birlikte oradan ayrılıyor. Bir süre sonra Humberto'nun lavabodan çıktığını görüyoruz. Humberto tüm bu enkazla karşılaşınca şok olmuş bir şekilde önce etrafında hala kavga etmeye devam eden insanlara bakıyor. Kavga eden ikili ona doğru dönüyor ama Humberto clothesline ile yere seriyor ikisini de! Ardından hemen Angel Garza'nın yanına koşuyor. Ayağa kalkıyor ve etrafa bakıp kimin yaptığını anlamaya çalışıyor fakat yandaki iki sarhoş adamın bunu yapamayacağını anlayınca sinirden kuduruyor ve barın dışına doğru bağırıyor.

Humberto Garza: ANANIZI S*KECEĞİZ! HIJOS DE PERRA!

dfssfd.png

Humberto, Angel'i sırtlayıp mekandan çıkarken kameralar yerde yatan birkaç sarhoşu ve darmadağın olmuş barı çekerken kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

Samuel Shaw'ı odasındaki sandalyede otururken ve elinde ne olduğunu tam olarak anlamadığımız biir fotoğrafa bakarken görüyoruz. Kendisi hiçbir tepki vermeden fotoğrafa bakıp duruyorken odasının kapısından bir ses geliyor. Shaw elindeki fotoğrafı masaya bırakıp yavaş adımlarla kapıya doğru ilerliyor. Şimdi kapıyı açacakken...

BİRİSİ KAPIYI KIRIYOR VE SAMUEL SHAW DA KENDİNİ YERDE BULUYOR.

bige.jpg

Bu Big E! Shaw üstüne yığılan kapıdan kurtulmakla uğraşırken Big E sinirli bir şekilde devam ediyor.

Big E: Ne o? Tetikçiyi bu kadar çabuk bulmamıza mı şaşırdın? Belki şov başlamadan önce Ziggler'la AJ'i dikizlemesen şu an bu halde olmayabilirdik.

Shaw kapıyı yana itip ayağa kalkmaya yeltenecekken Big e onu tutuyor ve sert bir şekilde dolaba doğru fırlatıyor. Shaw acı içinde yerde kalırken Big E kükrüyor. Aynı şekilde devam ediyor.

Big E: Aslında en başından beri belliydi. Snitsky denilen ucubede bize bulaşacak bir cesaretin olmadığını tahmin etmeliydik. Kendisi bir üst akıl olmadan o yüreği yiyecek adam değil . Şirkete giriş yaptığı an böyle bir kaosun çıkmasıyla debut maçını kazanıp, tüm ilgi oklarını da bu olaya yönlendirerek keyfine bakacak tek bir adam tanıyorum. Tam karşımda duruyor.

Shaw yerden kalkmak adına bir çaba göstermezken Big E devam ediyor.

Big E: Aslında zeki bir adamsın Samuel ama bu hastalığın seni hep ele veriyor. Demin yaşananları sana küçük bir uyarım olarak kabul et. Asıl cezanı haftaya ringde vereceğim. O zamana kadar sapık hayatının keyfini çıkar.

Big E öfkeli bir şekilde kapısı olmayan odadan ayrılıyor. Shaw öksürmeye devam ederken tekrardan odaya birisinin girdiğini anlıyor.

Samuel Shaw: Şimdi nereyi kırmaya geldin?

?: Hiçbir yeri. Sadece konuşmaya geldim.

gsnitsky.jpg

Bu Gene Snitsky!

Gene Snitsky: Yargısız infaz. Hayatım boyunca benim de maruz kaldığım şey buydu. Gördüğüm kadarıyla aynı kaderi paylaştığım bir kişi daha var.

Shaw gözünün ucuyla Snitsky'e bakıyor.

Samuel Shaw: Seninle ortak olan hiçbir şeyimiz yok ahbap. Hiçbir şey yok.

Şimdi ayağa kalkıp kendi odasından çıkmaya yelteniyor.

Gene Snitsky: Sanmıyorum. Baksana şurada duran şeye.

Snitsky, Shaw'ın masasına doğru gidiyor. Deminki kavgadan dolayı yere düşen ve normalde Shaw'ın masasının üstünde duran fotoğrafı eline alıyor.

Gene Snitsky: Şu güzelliğin özellikle bu fotoğrafını incelediğine göre tahmin ettiğimden daha fazla ortak noktamız var. Ayaklarındaki ojelerinin de gözüktüğü bir fotoğrafı var mı elinde-

Shaw resmen yaydan fırlamış ok misali Snitsky'e doğru koşuyor ve onun boğazına yapışıyor.

Gene Snitsky: Sakin ol şampiyon, bırakıyorum.

Snitsky fotoğrafı tekrardan masaya koyarken Shaw onun boğazını bırakıyor. Snitsky nefes nefese kalmışken çıkmak için dışarıya doğru ilerliyor. Çıkmadan önce Shaw'a son bir şey söylüyor.

Gene Snitsky: Ne kadar benim gibi olduğunu kabul etmesen de her daim arkanı kollayacağım Sam. Bunu unutma.

Snitsky oradan ayrılırken Shaw mimiksiz bir şekilde onun gidişini izliyor.

paybackayrac.png

dgg.png

Hurricane! Logan Paul girişte gözüküyor. Sırıtarak karışık tepkilerle ringe doğru ilerliyor. Çelik basamakları geçiyor ve ringe girip takım arkadaşını beklemeye başlıyor.

rey.png

BOOYAKA! Rey Mysterio girişte gözüküyor. Seyircilerden güzel bir tepki alıyor. Rey seyircilerle selamlaşarak koşar bir şekilde ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve önce partneri Logan'a göz ucuyla bakıyor. Ardından ringin köşesine çıkıyor ve klasik tauntunu attıktan sonra Logan'ın yanında yerini alıyor.

Jim Ross: Rey Mysterio gibi bir efsanenin PGW serüveni hakkında ne düşünüyorsunuz baylar? Bu gidişatı onun kariyerine zarar mı veriyor sizce?

Kevin Nash: Zamanında çok iyi anlaşamadığımızı bilirsiniz fakat Rey gibi bir adamı hala izlemek bizim için büyük bir şans. Burada da iz bırakacağına eminim. Belki de bunun başlangıcı bugündür?

Scott Steiner: Fakat o başlangıç bugün olmayacak Nash çünkü karşıdaki takımın t*şşak seviyesi karşısında Rey'in bile yapabileceği bir şey yok!

R3sfkqtn_o.jpg

Darby Allin ve Sting girişte gözüküyor! Geçen hafta çatıdan arenayı izleyerek ilk görünümlerini yapmışlardı. İkili seyircilerin olumlu tepkileri eşliğinde ringe doğru ilerliyor. Darby önden ringin içine giriyor ardından Sting çelik basamakları çıkıyor ve onun yanında yerini alıyor. O sırada bir anda tüm ışıklar gidiyor ve kilise çanı sesleri duyulmaya başlıyor.

Kevin Nash: Güreşseverler bu anı çok uzun zamandır bekliyor JR!

sdfsfd.png

Girişten dumanlar yükselmeye başlıyor! Undertaker girişte gözüküyor ve karanlığın arasından yavaş adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringin önüne kadar geliyor ve şapkasını hafif kaldırıp göz ucuyla ringde duran Sting ve Darby ikilisine bakıyor. Ardından çelike basamakları geçiyor ve önünde durup bir süre bekledikten sonra şapkasını çıkartıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Taker ringe giriyor ve rakiplerine hiç bakmadan Sting ve Darby ikilisinin önüne geçiyor. Sting ve Darby birbirlerine bakarken bir anda Sting bir adım daha atıyor ve Taker ile yüz yüze geliyor!

sdfsdf.png

Seyircilerden mükemmel bir reaksiyon geliyor! İkili uzun bir süre boyunca birbirleri ile bakışıyorlar fakat ardından Taker bakışlarını bir anda Sting'in yanına geçen Darby'e doğrultuyor! Bir süre Darby'e de baktıktan sonra seyirci desteği ile Darby ve Sting ikilisinin yanına doğru ilerliyor. Hakem son hazırlıkları tamamlıyor ve zili çaldırıyor!

Logan Paul & Rey Mysterio vs. The Undertaker & Darby Allin w/ Sting

Taker, Darby'e hiç bakmadan gardını alıp ringde kalıyor. Allin tereddütle Sting'e bakıyor, Sting'in işaretiyle aprona çıkıyor. Diğer tarafta ise Logan Paul, Taker'ın karşısına çıkıyor ve gözlerini beleterek boğaz kesme işareti yaptıktan sonra s***me hareketi yapıyor! Taker sert bir sağ yumrukla indirdi onu! Logan'ı kaldırıp köşeye atıyor ve üzerine doğru koşup Corner Clothesline! Kolundan tutup kendine çekiyor ve Shoulder Tackle! Aprondaki Rey'e de yöneliyor ama Rey aşağı iniyor hemen. O esnada Logan ayaklanıyor ve üzerine koşan Taker'ın kolunun altından geçiyor, iplerden gelen Taker'a Leg Lariat vurarak indiriyor rakibini. Üzerine çıkıp arka arkaya yumruklar sallamak istiyor ama Taker boğazına yapıştı bir anda! Taker yapıştı boğazına ve Chokeslam pozisyonunda tutarak yavaşça kalkıyor ayağa - Logan karnına bir tekme attıktan sonra Rolling Elbow geçiriyor ve arkadaki iplerden sekiyor- Taker yakaladı onu ve Flapjack ile vuruyor zemine! Logan yerdeyken Taker iplerden sekerek tam boğazına Leg Drop! Taker tuşa gidiyor, 1.........2........

Rey bozdu! Taker ona sert bir bakış atıyor ve kalkıp Logan'ı köşeye yolluyor. Üzerine doğru koştu- Logan'dan bir tekme! Taker tekrar geliyor toparlanıp ama Logan yakalıyor onu ve köşeye Reverse STO! Taker turnbuckle'la bütünleşirken Allin tag için apronda tetikte bekliyor. Sting de Taker'ı cesaretlendirmeye çalışırken Logan geriliyor ve kalkmakta olan Taker'a arkadan Running Dropkick koyarak kafasını köşeye vurduruyor, ardından boynundan kavrayıp Vertical Neckbreaker ile yere yapıştırıyor! Logan tuş denedi, 1........2.........Taker hayır dedi! Logan şimdi köşesine gidip Rey'i maça sokuyor. Logan iplere yolladığı Rey'i zıplatıyor, Rey de dönerek Rotated Leg Drop'ı Taker'ın tam karnına indiriyor. Tuş denedi, 1.........2.........attı Taker. Rey şimdi tam sırtına Shoot Kick geçiriyor ve Taker kalktığı anda sıçrayarak Headscissors Pin'e götürmek istiyor ama Taker ayakta kalıyor ve yandan yüklendiği rakibini Backbreaker'la avlıyor! Rey sırtını tutarak kalkmaya çalışırken Taker köşeye yolluyor onu ve üzerine koşuyor, Rey köşede dönerek Pendulum Kick! Taker, Darby'e tag verebileceği açıya geliyor ama hiç yeltenmiyor bile!

Scott Steiner: Bu adam ne yapmaya çalışıyor?

Taker üzerine koşuyor rakibinin, Rey'den Drop Toe Hold geliyor ve hemen üzerine sıçrayarak sırtına Double Foot Stomp geçiriyor. Rey tuşluyor, 1...........2..........

Taker atıyor tuşu! Allin artık apronda çıldırıyor adeta. Rey rakibini kaldırıyor şimdi, bacağına tekme atıyor Taker'ın. Taker hafif eğilince Rey iplerden sekiyor ve Shining Wizard Kick! Rey yine deniyor, 1..........2........Taker atıyor tuşu! Rey rakibini kaldırmak istiyor - Taker sertçe itiyor onu ve üzerine geldiğinde Back Elbow ile yere seriyor. Kaldırıyor yerden Rey'i ve Body Slam ile yere vuruyor. Ardından köşeye yönelirken... Allin tag alıyor bir anda sırtına vurarak! Taker taş kesmiş gözlerle bakıyor ona! Sting aprona çıkıyor bir yandan ve Taker'a bağırarak bir şeyler söylüyor. Taker, Allin'i süzerek aprona çıkıyor şimdi. Allin içeri giriyor ve ayağa kalkmakta olan Rey'e fırlayarak Shotgun Dropkick! Ardından kaldırıyor ayağa ve iplere yollayıp geldiğinde çevirerek Tilt-A-Whirl Backbreaker! Allin deniyor, 1..........2........Rey attı! Allin rakibini kaldırıyor şimdi ve kafasını bacaklarının arasına aldıktan sonra kaldırarak Crucifix Powerbomb pozisyonunda tutuyor- ANCAK REY MYSTERIO ANİ BİR ROLL-UP İNDİRDİ, 1............2...........

SON ANDA ATTI! Taker ringe giriyor şimdi, Rey o esnada tag veriyor Logan'a. Taker, Logan'a sert bir yumruk geçirdikten sonra aprona çıkan Rey'in boğazına yapışıyor ve KALDIRIP RİNGİN DIŞINA CHOKESLAM! Taker, Rey'in peşinden gidip kafasından tutarak spiker masası tarafına götürüyor şimdi! Ringde Darby, Logan'ı kaldırıp kolunun altına giriyor ve kaldırdıktan sonra Gourdbuster ile vuruyor zemine! Coffin Drop için hazırlık yapıyor ama.... Sting aşağı indi! Taker, Last Ride için spiker masasını sökerken bir anda Sting karşısına dikiliyor!

Ringdeki Allin orada oluşan gerginliğe bakarken Taker, Sting'in gözlerinin içine bakarak Rey'in kafasını bacaklarının arasına alıyor ve Last Ride'a kaldırıyor! AMA STING! Müsaade etmiyor Taker'a ve Taker'la burun buruna geliyorlar. Alllin oraya doğru gelmek için hareketlenirken...

...LOGAN PAUL! ARKADAN BİR ANDA YÜKLENDİ ALLIN'İ VE BURNING HAMMER! BURNING HAMMER VE TUŞ, 1.............2............3!

Kazananlar: Logan Paul & Rey Mysterio

Rey'le Logan başarıyor! Büyük bir galibiyete imza atıyorlar! Rey sırtını tutarak Taker'dan uzaklaşırken Taker ve Sting önce birbirlerine, ardından ringde yatan Allin'e bakıyorlar. Rampada Logan ve Rey'in kutlamasıyla arka alana gidiyoruz.

paybackayrac.png

UUUUUUUUUUUU CHAVO!

BOOOOOOOOOOOOO!

DtkDnt04_o.jpg

Chavo Guerrero girişte büyük bir yuhalamayla! Bandanasını çözerken seyircinin verdiği tepkiye gülüyor ve eliyle "gel" işareti yaparak adeta yuhalamaların artmasını istiyor! Chavo basamakları tırmanıyor şimdi ve köşeye tırmanıp omuzlarını oynatıyor, yuhalamanın dozu iyice artıyor! Chavo iniyor şimdi ringe ve ciddi bir ifadeyle girişe dönüyor.

WYATT!

GxiFGh8S_o.jpg

Gaz lambasıyla Bray Wyatt girişte. Wyatt kahkaha atarak rampada ilerliyor ve ringin önüne geldiğinde üfleyerek ışıkları geri getiriyor. Wyatt şapkasını çıkarıp ringe dalıyor. Chavo ve Wyatt birbirine bakarken hakem zili çaldırıyor ve son bileti kesecek olan maç başlıyor!

Kazanan PGW Şampiyonluğu Maçına Eklenir
Chavo Guerrero vs. Bray Wyatt

Chavo ve Wyatt birbirlerine bakıyorlar. Wyatt "buraları hak etmiyorsun oğlum" diye bağırıyor Chavo'ya. İkili lock-up'a girdiğinde Wyatt rakibinin arkasına geçiyor ve sırtına sert bir yumruk attıktan sonra ittirerek iplere götürüyor ve sert bir yumruk sallıyor ama Chavo başını eğiyor ve gelişine bir Chop geçiriyor! Wyatt gerilediğinde Chavo bir tekme atmak istiyor ama Bray ayağını yakalayıp kendine çekiyor onu ve Shoulder Tackle ile yere seriyor! Bray tuşladı, 1....Chavo attı. Wyatt şimdi kafasından tutup kaldırıyor Chavo'yu ve iplere yollayıp Arm Drag'lamak istiyor - ama Chavo çeviriyor hareketi ve Arm Drag ile fırlattığı Bray üzerine koştuğunda gelişine Leg Lariat! Chavo tuşa gidiyor, 1......Wyatt attı. Chavo şimdi rakibini Cravate Headlock pozisyonunda kaldırıyor ağır ağır - Wyatt bir Uppercut'la çıkıyor kıskaçtan ve Chavo'ya ikinci bir Uppercut vurarak köşeye püskürtüyor. Chavo köşedeyken Wyatt gerilip fırlıyor, Avalanche- Chavo çekilince kafasını Turnbuckle'a vuruyor! Wyatt sersemlemişken Chavo tersten sıçrıyor ve Jumping Neckbreaker! Chavo şimdi çenesini tutarak aprona çıkıyor. Yerdeki Wyatt'a bakıyor ve sıçrıyor, SOMERSAULT LEG DROP - AMA BOŞA! Wyatt yana yuvarlanınca Chavo bacağını yere vuruyor! Acıyla kalkıyor ayağa, Wyatt kalktığı anda Chavo'ya doğru fırlıyor ve RUNNING LARIAT! Chavo takla açarak indi yere adeta! Wyatt deniyor şimdi, 1...........2..........

Chavo attı tuşu! Wyatt onu kaldırıyor şimdi ve... koluna girip dans ettirmeye başlıyor! Wyatt kahkahalar atarak Chavo'yla dans ettikten sonra kendine çekiyor, dizine yatırıyor, alnını öpt- CHAVO'DAN HEADBUTT! Bray kaşını tutarak gerilerken Chavo kalkmaya uğraşıyor. Wyatt üzerine doğru fırlıyor ama Chavo kolunun altından geçiyor onun ve iplerden sekerek gelişine Big Kick! Wyatt yüzünü tutarak ayaklanmaya çalışırken Chavo ona doğru fırlıyor ve sıçrayarak BLOCKBUSTER! Chavo tuşa gitti, 1...........2.......Wyatt hayır dedi! Chavo şimdi sırtını Wyatt'ın arkasına veriyor... ve Gory Bomb için kaldırmaya çalışıyor ama Wyatt sert bir dirsek darbesiyle engel oluyor ve dönüp gelişine Uppercut! Chavo ağzını tutarak gerilerken Wyatt karnına sert bir tekme geçiriyor onun ve yandan yüklenip Back Suplex pozisyonunda kaldırdıktan sonra çevirerek Gutbuster! Chavo karnını tutarak acı içinde yerde kalırken Wyatt iplerden sekiyor ve Running Senton- Chavo dizini koydu VE ANİ BİR ROLL-UP GELDİ! 1............2................

WYATT SON ANDA ATTI! Chavo üzerine doğru koşan Wyatt'ın kolunun altından geçip iplere fırlad- Wyatt arkasından koşarak takip ediyor ve tam iplerde karnına Knee Lift geçiriyor. Wyatt şimdi belinden kavrıyor onu, kaldırıyor ve çevirerek ringin ortasına Gutwrench Suplex'le vuruyor! Wyatt tuşa gitti, 1...........2.........Chavo attı! Wyatt rakibine Chinlock bağlayarak kulağına "He's got the whole world"ü söylerken arena da ona eşlik ediyor. Chavo dişlerini sıkarak yavaşça kalkıyor ayağa ve önce sertçe ayağına basıyor rakibinin, ardından bacağını çelmeleyip kendini geriye atarak Russian Legsweep! Wyatt ve Chavo karşı köşelerde ayaklanıyorlar, Chavo ilk harekete geçen oluyor ve Wyatt'a Stinger Splash'le atlad - Wyatt yarı yolda yakalıyor onu ve kolunu altına girip zıplatarak Uranage'i vuruyor! Wyatt şimdi köşeye doğru gidiyor ve yerde yatan Chavo'ya baktıktan sonra sırıtarak köşede baş aşağı dönüyor. Wyatt yere bırakıyor kendini.... ve Spider Walk'a kalkıyor!

Doe9YTOm_o.jpg

Wyatt sırıtarak rakibine bakarken CHAVO BİR ANDA KIP-UP YAPTI VE SPIDER WALK POZİSYONUNDAKİ WYATT'IN KARNINA DOUBLE FOOT STOMP'LA ÇÖKÜYOR! Wyatt çok kötü düştü! Chavo acıyla bağıran rakibini tuşluyor, 1............2..........

Wyatt'tan kick-out! Chavo şimdi saçından tutup kaldırırken tam kafasına sert bir yumruk attıktan sonra çenesinden tutarak Wyatt'ı kendine bakmaya zorluyor. "O**** çocuğu" diye bağırdıktan sonra bir yumruk daha atıyor ve Wyatt'ı kaldırıp Gory Bomb'a almak için yine pozisyon hazırlığına giriyor. Ancak o esnada...

....RİNGE DALAN BİRİ VAR! BİRİSİ RİNGE GİRİYOR VE....

....HAKEMİN SURATINA BIG BOOT'U PATLATIYOR!

MdiFA3qH_o.png

THE RING GENERAL! WALTER burada! Chavo şaşkınlıkla bakarken WALTER ona doğru fırlıyor ve Running Lariat! Chavo yere yığılıyor. "Bunun bu kadar kolay olacağını mı sandın" diye bağırıyor yerdeki Chavo'ya. Wyatt ağzından kan damlar halde kalktığında WALTER onu göğüsten kilitliyor ve gelişine Belly-to-Belly Suplex! Wyatt sırtını tutarak ayaklanmaya çalışırken WALTER koşuyor ve BICYCLE KICK! Tam ağzının ortasına! Wyatt yerde halsizce yatarken WALTER yerden mikrofon alıp seyirciye bakıyor.

WALTER: Bu rezilliğe izin vereceğimi mi sandınız? Ben, Altın Bilet'i almak için bu ringde ter dökerken bu ikisi drama peşinde koşuyordu. Ve şimdi Summerslam'de ana unvan için maça mı çıkacaklar? Bu kepazeliğe izin vermem!

WALTER öfkeyle kameraya bakıyor. Hakemin ayaklandığını görünce yakasına yapışıp Almanca bir şeyler bağırdıktan sonra iplerin arasından dışarı fırlatıyor onu! Mikrofonu tekrar alıyor.

WALTER: Bundan sonra bu ringde ne korkuluklar, ne pinataların yeri yok! Bu ringde tek bir şey olacak: O da profesyonel güreş. Duydunuz mu, Leben ist kein Pony-

hI53JQxk_o.png

PATRON BURADA! General Manager Steve Austin girişte! WALTER onu izlerken Austin rampadan ona bakıyor.

Stone Cold: Her şeyden önce Adolf, burası senin şovun değil, burası benim şovum ve burada kuralları ben koyarım. Benim yerime geçip maçların kaderini tayin etmeye kalkarsan da senin a*****a koyarım.

Seyirciden büyük cheer geliyor. WALTER kendi kendine söylenerek Austin'e bakıyor.

Stone Cold: Bu maçı adaletsiz mi buldun oğlum? Sence burada sana karşı bir komplo mu kuruluyor? (WHAT) Arkandan iş mi çevriliyor? (WHAT) Senin hakkını mı yiyoruz? (WHAT) Peki nasıl hissediyorsun? (WHAT) Üzgün? (WHAT) Kırılmış? (WHAT) Öfkeli?

WHAT!

Austin dikkatle bakıyor WALTER'a.

Stone Cold: Her ne hissediyorsan hisset zerre s***mde değil oğlum. Bunu sen istedin, ve şimdi istediğini alacaksın. Madem birinin kazanma ihtimali seni bu kadar korkuttu, seni korkularınla yüzleştirelim: Summerslam'de...

WALTER ne olacağını anlamış gibi başını iki yana sallıyor.

Stone Cold: Sokayım bilete. Summerslam'de PGW Şampiyonluğu Fatal 4 Way maçında savunulacak: Enzo Amore, WALTER, Bray Wyatt ve Chavo Guerrero aynı ringde! Eğer bu fikir hoşunuza gittiyse, bana bir HELL YEAH verin.

HELL YEAH!

SCSA rampaya fırlatılan birayı düşünceli bir şekilde açarken müziği arenada yankılanıyor. WALTER Almanca küfürler ederek ring iplerini tekmelerken Austin birasını içerek onu izliyor.

Kevin Nash: O zaman resmi, ha beyler? PGW Şampiyonumuz bu 4 adamdan birisi olacak. Sizin favoriniz kim?

Jim Ross: SCSA'nın tepesini nasıl attırdığına bakarsak, WALTER artık favori değil diyebiliriz. Maça dalıp bir Stunner patlatmasına ne engel olabilir ki?

Austin ve WALTER arasındaki buz gibi bakışma devam ederken reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, huzurlarınızda... Muhammad Hassan!

BOOOOOOOOOOOOOOOO!

inzf5jw.jpg

U-S-A! U-S-A!

Muhammad Hassan girişte görünüyor ve ağır adımlarla ringe gelirken serpuşunu düzeltiyor. Hassan basamakları çıkıp içeri giriyor şimdi ve seyircilerin yuhalamalarına aldırmadan mikrofonla arenaya dönüyor.

Muhammad Hassan: Eselamü aleyküm ve rahmetullahi ve berekatü-

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Hassan gülümseyerek başını sallıyor. Seyircinin "U-S-A" tezahüratlarını dinliyor.

Muhammad Hassan: Oysa bir zenci buraya gelip kabile dansını yapsa alkışlardınız. Ya da iki eşcinsel gelip evlilik kararını açıklasalardı bunu cesaret sayardınız. Farklılıkları benimseme işi, neden İslam'ın başladığı yerde son buluyor?

Muhammad Hassan: Nedense söylediklerim hoşunuza gitmiyor ama benim gibi görünen, konuşan ve giyinen insanlara da tahammülünüz yok. Neden? Yeterince temsil edilmediğimiz için mi? Televizyonlarınıza Asyalıları, zencileri, albinoları, lezbiyenleri; herkesi sığdırdınız ama hak din olan İslam'ın temsilcilerine ayıracak bir dakika bile bulamadınız! Kendinizden utanın. Bizden neden nefret ediyorsunuz? Eşlerimizin bikinili fotoğraflarını sergilemediğimiz için mi? Özel hayatımızı kendimize sakladığımız için mi? BEYLER, BİZ MÜSLÜMANIZ. Bundan utanmıyorum. Bundan çekinmiyorum. Bağırarak tekrar söylüyorum: ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ.

Yuhalamalar artarken Hassan sırıtıyor.

Muhammad Hassan: Altın Biletler kesilirken, Muhammad Hassan'ın hakkı nerede diye sorgulayanınız oldu mu? Beni arayanınız oldu mu? Olmadı. Çünkü sizler de herkes gibisiniz, ayrımcısınız. Beni dinimden dolayı hakir görüyorsunuz. Ancak bütün bunlar değişecek. Size tarih veriyorum: 2024'ün Temmuz'unda bütün PGW tekbirler getirerek Dünya Şampiyonlarını karşılayacak: Muhammad Hassan'ı. Ve kimse ama kimse bunu durduramayacak. Şimdi, yüzüme bakıp gerçekleri konuşacak cesareti olan bir adam varsa ona sesleniyorum. Ringe gel, kendi ideolojini bana karşı dava et ve yüzleşelim.

Hassan mikrofonu bir kenara fırlatarak girişe dönüyor. Bir süre hiç bir müzik duyulmuyor. Ardından.....

ft1VVhhC_o.png

WE
THE
PEOPLE

THE REAL AMERICAN BURADA! JACK SWAGGER GİRİŞTE! Hassan faltaşı gibi açık gözlerle girişe bakarken Swagger seyircinin büyük desteği altında rampada ilerliyor.

LET'S GO SWAGGER!

Swagger ringe ilerliyor ve Hassan ona bakarken içeri giriyor. Elinde mikrofonla Hassan'ın karşısına dikiliyor.

Jack Swagger: Birinin bu yalanlara bir son verme zamanı gelmişti. Abdul, beni tanımıyorsan diye söylüyorum: İsmim Jack Swagger. Ve senin kendi yaşam tarzını Amerikanlara dikte ettirmene müsaade ettiğimiz günler, artık sona erdi.

Swagger, Hassan'a bakıyor. Hassan yere tükürüyor.

Jack Swagger: İdeolojileri dava etmekten bahsediyorsun; benim ideolojim şu: biz, özgür insanlar olarak özgür topraklarda dilediğimiz gibi yaşamaya ve kimseye hesap vermemeye kararlıyız. Ve eğer Müslüman olduğun için ayrımcılığa uğradığını düşünüyorsan, meseleye yanlış taraftan bakıyorsun. Sen Müslüman olduğun için dışlanmıyorsun; her daim şikayet eden, ağlak, ezik ve kaygan bir o**** ç****u olduğun için dışlanıyorsun.

Büyük destek geliyor Swagger'a.

Jack Swagger: Ve eğer, bundan sonraki diğer adımın da Amerika'yı aşağılamaktan geçiyorsa, ideolojimi sözlerimle değil, senin o Arap kıçını tekmeleyerek dava edeceğim.

Swagge rmikrofonu fırlatıyor! Hassan gülerken seyirci büyük destek veriyor. "Let's go Swagger" tezahüratları yükselirken Hassan, Swagger'a bakıyor.

Muhammad Hassan: Üzgünüm ama bugün değil Swagger.

Büyük yuhalama var! Hassan sırıtıyor.

Muhammad Hassan: Gördüğün gibi, pek de güreşmeye hazır bir vaziyette değilim. Ancak gelecek hafta, seninle bu ringde karşılaşmayı dört gözle bekliyor olacağım.

Seyirci yuhalarken Hassan iniyor ringden.. Ancak...

...Swagger arkasını döner gibi olduğunda Hassan fırlayıp arkadan indiriy- Swagger gördü hamleyi ve bir anda ayağından yakalayıp yere sererek PATRIOT LOCK! PATRIOT LOCK! Swagger kilidi sıkarken Hassan acıyla yerleri dövüyor. Hassan son anda ipleri tuttu! İpleri tuttu ve kendini çekerek kurtulup aşağı indi Hassan! Swagger bütün arenanın desteğiyle beraber ringden ona bakarak elini kalbine götürüyor. WE THE PEOPLE sesi arenayı inletirken Hassan, Swagger'a nefretle bakıyor. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

bruce_buffer.jpg

BRUCE BUFFER BURADA! Seyircilerle tokalaşarak ringe geliyor. Görevliden mikrofonu alıyor ve dudağına götürüyor. Seyircilerden sesler yükseliyor.

Bruce Buffer: Şimdi değil. Ihm. Sevgili seyirciler, birazdan Prestige Grand Wrestling şirketinin ilk şampiyonu belli olacak. Haftalardır beklenen o kemer maçı geldi. PGW TV Şampiyonluğu için beklentiler büyük. Bir köşede FALLEN ANGEL Christopher DAAANIELS! Diğer bir köşede ise THE AMERICAN NIGHTMARE Cody RHOODES! Olacak. Her şey tamamsa LET'S GET READY TO RUMBLEEEE!

j8gmuct.png

The Fallen Angel! Christopher Daniels girişte görünüyor. Kolunu hakka doğru göğe kaldırıyor. Birkaç saniyelik duraklamadan sonra ringe hızlı adımlarla geliyor. Köşede seyircilere baktıktan sonra gözlüğünü çıkarıyor ve rakibini bekliyor.

maxresdefault.jpg

Fişekler, konfetiler, pyrolar patlıyor. Arena, Oppenhaimer çekimlerine dönüyor. Işıklar sönüyor ve Kingdom! American Nightmare Cody Rhodes burada. Işık süzmelerinin arasından geçiyor ve girişte görünüyor. Seyircinin desteğini arkasına alarak ringe giriyor ve son hazırlıklarını yaparak zilin çalmasını bekliyor.

PGW TV Championship Match
Christopher Daniels vs. Cody Rhodes

Son kontrollerin ardından maç başlıyor. İkili birbirinin gözünün içine bakıyor ve aynı zamanda ringin etrafında yavaş yavaş turluyorlar. Her saniye birbirlerine daha da yaklaşıyorlar. Cody elini kaldırıyor. Daniels da kaldırıyor. Elleri temas ettiği anda Daniels, Cody'nin elini yakalıyor ve kolunu arkada bağlıyor. Cody, kendini geriye doğru itiyor ve Daniels'ın sırtı iplere değiyor. Cody kurtuluyor ve diğer ipe doğru koşuyor. Dönüşünde Daniels'tan dropkick geliyor. Cody yerde. Kolunu tekrardan kilide alıyor ve Cody'nin göğsüne dirseğiyle vuruyor. Art arda beşinci vuruşundan sonra Cody kafasının arkasıyla Daniels'a vuruyor. Daniels bırakıyor ve çimde üç çizik oluşturmuş Drogba pozisyonuna geliyor. Cody hemen kalkıyor ve iplere doğru koşuyor, dönüşünde Leg Lariat! Üstüne Double Foot Stomp! Tuşa gidiyor 1... 2. Atıyor. Daniels'ı bekletmeden kaldırıyor. Köşeye postalıyor. Kendisi de diğer köşeye koşuyor ve Stinger Splash ile atlıyor. Ardından suratına bir yumruk, göğsüne bir chop, yumruk, chop, yumruk, chop. Daniels sersemliyor. Cody bir kez daha diğer köşeye geçip Daniels'a doğru koşuyor. Bu kez Daniels çekiliyor. Cody'i Backslide roll up'a alıyor. 1... 2....

Cody atıyor. Daniels sırtını köşeye veriyor. Cody ise kalkmaya çalışıyor. Kalkmaya çalışırken Daniels'tan bir tekme geliyor. Cody suratını tutuyor ve dizlerinin üzerinde ayaklanırken bu kez de Daniels'tan Leg Lariat geliyor. Tuşa gitmiyor. Cody'i kafasından tutuyor ve iplere fırlatıyor. Clothesline deniyor ama Cody eğiliyor. Daniels arkasını dönüyor. Cody iplerden sekmiyor ve ringden iniyor. Suratının kanayıp kanamadığını kontrol ediyor. Bu esnada Daniels iplerden zıplayıp aprona geçiyor. Cody'e tekme atmak için koşuyor ama Cody yine eğiliyor. Daniels'ın ayağını yakalamak için arkasını dönüyor ama Daniels bu kez dönmeden ayağının arka tarafıyla Cody'nin kafasına tekmeyi koyuyor. Cody sersemliyor ve Daniels da ringin köşesine çıkıyor. Ringin dışındaki Cody'nin üzerine Moonsault ile atlıyor!

prg.PNG

Cody çekiliyor ve Daniels'ın göğsüne ani bir tekme geliyor. Daniels tekmenin de etkisiyle sırt üstü yere çakılıyor. Cody, Daniels'ı kafasından tutup ringe sokuyor. Daniels yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışırken kendisi de köşeye çıkıyor ve Moonsault yapıyor. Daniels'ın ayağını kendi tarafına çekiyor ve hakem sayıyor. 1...2. Daniels elini kaldırıyor. Kaldırdığı anda Cody maçın başında gördüğü muameleyi hatırlıyor ve Daniels'ın kolunu yakalıyor. Bir eliyle Daniels'ın omzunu diğer eliyle de Daniels'ın elini tutuyor ve Daniels'ın koluna diziyle art arda vuruyor. Hakemin uyarısı ile bırakıyor. Daniels tükürükler saçarak bir şeyler söylüyor. Cody, Daniels'ın kafasını çenesinden tutup kaldırıyor ve bir tokat atıyor. Ardından iplere koşuyor ve Beautiful Disaster için zıplıyor ama Daniels araya giriyor. Cody'nin sırtına yumruğu koyuyor. Cody'nin sırtına defalarca kez vuruyor. Bir de Back Stabber! Cody'i yere düşürmüyor, ayakları hala iplerde oturur vaziyette. Daniels, bir tane uppercut koyduktan sonra Cody'i çeviriyor ve kollarını iplerde sıkıştırıyor. Cody, Yüce İsa gibi iplerde duruyor. Daniels diğer kenardaki ipten sekerek geliyor ve dropkick! Ringin ikincil köşesine çıkıyor ve Single Leg High Knee ile Cody'nin kafaya koyuyor. Öteki taraftaki köşeye çıkıp yine aynı hareketi yapıyor. Bu kez de kendisi Cody'nin çenesini elleriyle tutuyor. Gülerek tekrardan iplere koşuyor ve Big Boot vurmak için hazırlanırken araya hakem giriyor ve Cody'nin düğümlerini çözüyor.

Hakem, Cody'i kontrol ediyor. Daniels bu kadar bakıma dayanamıyor ve hakemi itiyor. Cody'e yöneliyor. Cody bir anda hareketlenip Daniels'ı sertçe ipe çekiyor. Daniels'ın boğazı iplere değiyor ve sekerek ringin ortasına sekiyor. Cody tekrardan iplere koşuyor. Beautiful Disaster! Gelmiyor. Daniels eğiliyor. Cody de askeri reflekslerle takla atıyor ve Daniels'tan daha hızlı hareket ediyor. Spinning Heel Kick! Cody ve Daniels aynı anda ayağa kalkıyor. Cody iplere doğru koşuyor. Sekiyor. Daniels çekiliyor. Cody diğer ipten sekiyor ve Daniels'tan STO! Daniels, durmuyor. Cody'i kafasından tutuyor ve koltuk altına alıyor. Falcon Arrow! Cody'i çekiyor. 1... 2.. Atıyor. Ayağı yakalıyor. Single Leg Boston Crab! Cody hemen iplere tutunuyor ama Daniels bırakmıyor. Cody tek ayağı üzerinde sekerek ayağa kalkıyor. Daniels bırakmıyor bacağı. Cody, ayağıyla itiyor ama Daniels ısrarcı. Cody son kez itiyor. Daniels'ın karnına baskı geliyor, bırakmıyor ama sendeler halde. Cody tek ayağının desteğiyle Enzuigiri! Daniels düşmüyor hala ayakta. Cody ipten tutunarak zıplıyor. BEAUTIFUL DISASTER! SONUNDA BAŞARIYOR! TUŞA GİDİYOR. 1....2....

23423dvx.PNG

OLMUYOR. Daniels son anda atıyor. Cody, elini yere vuruyor. Seyirci onunla birlikte ritim tutuyor. Hype'ı aldıktan sonra köşeye geçiyor. Daniels'ın kalkmasını ve Cross Rhodes yapmak için bekliyor. Cody öksürüyor ve eline kan geliyor.

Jim Ross: Başlıyoruz.

Daniels kalkıyor. Cody ona doğru ilerliyor ama Daniels kendini yere bırakıyor. Cody, Daniels'ı kaldırmak için uğraşırken ani bir roll up! 1...2... Cody atıyor. Daniels sırtını köşeye veriyor. Cody koşuyor, Double Knee Smash! Olmuyor. Daniels çekiliyor. Cody, billurları köşeye çarpıyor ve ayağı da sıkışıyor. Örümcek adam gibi ters duruyor. Daniels kalkıyor ve Cody'nin kafasını tutuyor. Neckbreaker! Cody yine ters durmaya devam ediyor. Daniels diğer köşeden koşarak geliyor. Double Knee Smash! Daniels, Cody'i daha da sersemletmek için karnına seri tekmeler atıyor. Bir kez daha diğer köşeye geçiyor ve koşarak geliyor. Facewash Boot yapamıyor. Cody mekik yeteneklerini kullanarak köşeye çıkıyor. Daniels'ı enseden tutuyor ve Inverted Tornado DDT! Tuşa gidiyor 1... 2... Daniels atıyor. Cody Daniels'ı kaldırıyor. İplere yolluyor. Daniels kendine doğru geliyor, Daniels'ın karnına bir tekme atıyor ve ardından Dropdown Punch! Daniels'ın arkasındaki iplerden sekerek geliyor. Bulldog! Yapamıyor. Daniels, Cody'i tam ayakları yerden kesilmişken tutuyor ve ringin köşesine fırlatıyor. Cody'i hemen köşeye çıkartıyor. Durmaksızın yumruklar sallıyor. Bir de Uppercut! Üstüne çene altına Double Axe Handle ile vuruyor. Daniels aprona geçiyor. Oradan da Rope Assisted ENZUIGIRI VURUYOR! Cody'i iyice çaresiz bırakıyor. Tekrardan ringe giriyor. Cody'i ellerinden tutuyor. FALL FROM GRACE! DANIELS TUŞA GİDİYOR. 1......2....

CODY PES ETMİYOR! Atıyor. Daniels yutkunuyor, inanamıyor. Bir süre nefeslendikten sonra Cody'i kaldırıyor. Bacaklarının arasına alıyor Cody'nin kafasını. Angel's Wings için kaldırmaya yelteniyor ama Cody ringde kendini mıknatıslamış gibi, hareket etmiyor. 2. kez deniyor. Cody, kafası Daniels'ın bacakları arasındayken köşeye doğru itiyor. Daniels'ın sırtı köşeye çarpıyor. Cody, Daniels'ı kaldırıyor. Electric Chair pozisyonuna alıyor. Daniels, Cody'nin kafasına durmadan vuruyor. Cody hızlıca diğer köşeye göürüyor. Daniels'ı Electric Chair Drop ile köşeye vuruyor! Daniels'ı yere bırakmıyor. Omzunda tutmaya devam ediyor. BU KEZ DE KÖŞEYE ALABAMA SLAM! Daniels'ın sırtı ve göğsü pert olmuş halde. Cody, biraz dinlendikten sonra yorgun argın tepetaklak vücuduyla Daniels'ı köşeye koyuyor. MUSCLE BUSTER! Daniels, diziyle Cody'nin kafasına vuruyor. Üzerinden iniyor. Cody'i iplere itiyor. Dönüşünde Calf Kick. Kaldırıyor. Kollarının arasına alıyor. Cody, Daniels'ın midesine yumruklar sallıyor. Ardından Nothern Lights Suplex! Bırakmıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Cody yüzünü Daniels'a dönüyor. KOJI CLUTCH! CODY BDSMSEL İŞLERE MARUZ! DANIELS SIKABİLDİĞİ KADAR SIKIYOR! DEVAM EDİYOR! ELİNE VE BALDIRINA KAN BULAŞIYOR! DANIELS HİÇ ALDIRIŞ ETMİYOR VE HAKEMİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKIYOR.

Hakem, Cody'nin kolunu kontrol ediyor. Kaldırıyor, SERBEST DÜŞÜŞ, TEPKİ YOK! İkinci kez kaldırıyor. YİNE BİR TEPKİ YOK.

SON KONTROL İÇİN HAKEM CODY'NİN ELİNİ KALDIRIYOR! ELİYLE HAKEMİ FIRLATIYOR! DANIELS'IN DALGAYA DİRSEĞİYLE VURUYOR! OYUN DEVAM!

Daniels yerde kıvranırken Cody boğazını ağzını yüzünü kontrol ediyor. Hakem dönmeden Daniels'ın üstüne oturuyor ve dirseğiyle art arda vuruyor. Hakem, Cody'i uyarıyor ve çekiyor. Ardından Daniels ile ilgileniyor. Cody, hakem çekilir çekilmez Daniels'ın üzerine koşuyor. Stinger Splash ile üzerine atlıyor. Akabinde Clothesline vuruyor ve köşeye çıkartıyor. Daniels'ı sırtına alıyor. MUSCLE BUSTER! BU KEZ YAPIYOR! TUŞA GİDİYOR 1.... 2.....

Daniels ayağını iplere koyuyor! Cody çılgına dönüyor. İplere tutunarak kalkıyor ve Daniels'ın bacağına diziyle zıplayarak defalarca kez vuruyor. Ardından ringin ortasına çekiyor. FIGURE FOUR LEGLOCK! Yapamıyor. Daniels, sağlam ayağı ile itiyor. Cody ringin dışına uçuyor. Daniels vakit kaybetmeden kalkıyor. Sendeleyerek koşuyor. Ringe girmeye çalışan Cody'ye iplerin arasından bir dropkick! Hemen aprona geçiyor. Cody de ayağa kalkıyor. Daniels'tan ARABIAN PRESS! RİNGİN DIŞINA! Tauntunu yapıyor ve Cody'i kaldırıyor. Ringe doğru kaldırmaya çalışırken Cody onu itiyor. Daniels köşedeki merdivenlere çarpıyor hem de sakat ayağı çarpıyor. Takla atıyor öteki tarafa sekiyor. Cody o yöne doğru ilerliyor ama Daniels yine tek ayağı ile merdivene vuruyor. Cody'nin iki dizi hasar alıyor. İkisi dışarıda birbirinden yılıp ringe aynı anda sekerek giriyorlar. Yüz yüze geliyorlar. Burun buruna geliyorlar. Bir Cody vuruyor. Bir Daniels! Cody yüzleşmeyi üstün tamamlıyor. Kanayan burnu ile Daniels'a kafa atıyor. Ardından iplere postalıyor. Kendi de diğer ipe koşuyor. CODY CUTTER! Daniels iplere uçuyor. Tekrardan sekiyor. Cody yeniden iplerden zıplıyor. BEAUTIFUL DISASTER! DANIELS KUŞ GİBİ SÜZÜLÜYOR! CODY HAVADA YAKALIYOR! KOLLARININ ARASINA ALIYOR! CROSS RHODES!

codi.PNG

Daniels'tan Arm Drag! Cody diğer tarafa dönerken tam yaparken Daniels kritik müdahaleyi yapıyor. Daniels köşeye çekiliyor. Cody üzerine doğru koşuyor. Daniels ayaklarını koyuyor. Cody yere yapışıyor. Daniels ikinci köşeye çıkıyor ve double foot stomp ile atlıyor üzerine. Cody'i kaldırıyor ve powerslam ile köşeye uygun koyuyor. KÖŞEYE ÇIKIYOR. BEST MOUNSAULT EVER! BAŞLIYOR! DANIELS ATLIYOR! İKİNCİ İÇİN ÇIKIYOR! ATLIYOR!

CODY DİZİNİ KOYUYOR! Roll up'a alıyor! Daniels hemen atıyor. Daniels, Cody'i kaldırıyor. SPICY DRO- YAPAMIYOR! CODY OMZUNDAN İNİYOR VE CROSS RHODES! BU KEZ BAŞARILI! 1....2....3

werfdsfs.PNG

DANIELS AYAĞINI İPLERE KOYUYOR! CODY ÇILGINA DÖNÜYOR! DANIELS BİTMİŞ DURUMDA! DANIELS'IN TERLİ KELİNDEN ELİ KAYDIĞI İÇİN RİNG KIYAFETİNDEN TUTUP KÖŞEYE ÇIKARTIYOR! DANIELS'I KOLLARININ ARASINA ALIYOR! SUPER CROSS RHODESS!

Daniels CODY'NİN BACAĞINA TEKME ATIYOR! CODY RİNGİN KÖŞESİNE BACAKLARI AYRIK DÜŞÜYOR! Daniels demire oturup soluklanıyor. CODY'İ BACAKLARININ ARASINA ALIYOR! ANGEL'S WINGS! RİNGİN KÖŞESİNDEN ATLIYORLAR! ANGEL'S WINGS GELİYOR!

Daniels tuşa gitmiyor. Eliyle zemine vuruyor. Ringin köşesini gösteriyor. Cody'i uygun konuma çekiyor. DANIELS AYAĞA KALKIYOR. KÖŞEYE ÇIKIYOR. BEST MOUNSAULT EVER! İLKİNİ YAPIYOR! İKİNCİYİ YAPIYOR VE

dcvxcvb.PNG

SONUNCUYU DA YAPIYOR! CODY'NİN BACAĞINI HAVADA YAKALIYOR! TUŞA GİDİYOR! 1....2....

3!

Kazanan ve ilk PGW Television Şampiyonu: Christopher Daniels

CHRISTOPHER DANIELS BAŞARIYOR! KIRAN KIRANA GEÇEN MÜCADELEYİ KAZANAN İSİM OLUYOR. SAVAŞI KAZANIYOR. RİNGİN KENARINDA KONFETİLER PATLIYOR. RİNGDE ADIM ATACAK YER KALMIYOR. DANIELS HAFİF BİR GÜLÜMSEME İLE KONFETİLERİN ÜSTÜNE DÜŞÜŞÜNÜ İZLİYOR. DERİN BİR NEFES ÇEKTİKTEN SONRA DİZLERİ ÜZERİNDE KALKIYOR VE HAKEMDEN KEMERİ ALIYOR!

Ekran_Goruntusu_620.png

KEMERİ ELİNE ALIYOR VE UZUN UZUN BAKTIKTAN SONRA OĞLUYLA GURURLANMIŞ BABA EDASIYLA KEMERİ ÖPÜYOR VE SIMSIKI SARILIYOR. KEMERİ DİZLERİNİN ÜSTÜNE KOYUYOR VE SEYİRCİLERİ SÜZÜYOR. GURURLU BAKIŞININ ARDINDAN AYAĞA KALKIYOR VE TÜM GÜCÜYLE HAYKIRARAK KEMERİ KALDIRIYOR! ŞOVUMUZ BU ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI İLE SONA ERİYOR!

wpoerowgpe.PNG

PGW PAYBACK #2
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: