RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐 "𝘍𝘪𝘳𝘴𝘵 𝘌𝘷𝘦𝘳"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ekip kusura bakmayın... Gece röportaj konsepti, bugün etkinlik haftası falan derken anca geçebildik şovun başına. Hemen okumaya başlayalım...

Açılışta kasıp kavurmuşuz yine. Enzo ile yakaladığımız dinamiği aşırı beğendim, geçen haftaki segmentimiz bayağı tuzu biberi oldu zaten bu işin. Derken Wyatt salça olmuş bize, ilk defa Enzo diyoruz. Şişko dayı bizden uzak dur... SCSA'nın ayarladığı maçların kalite peki? Her şeyi öğrettik sırada hakemlik kalmıştı, muhteşem fırsat... Chavo vs. Wyatt maçı ise feci merak ettirdi şu an, hangisi kazansa feci arıza ya.

Sami Zayn'in Dolph Ziggler ile ilgili anlattığı şeyi ben de anlamadım doğrusu, kafasından HAYALİ bir şirket mi oluşturdu acaba bu adam Allah Allah... 5 Ağustos'a kadar patlak mental işi mi? Sami Zayn de atanmayı bekliyor olsa gerek, @keka'ya gerçek hayatıyla entegre karakter yazan adam gibi adam ekip be. Ulan Goldberg mentali bozuk adamdan momentum toplamak sığar mı erkekliğe? Gerçi Goldberg'den bahsediyoruz, kariyeri böyle rezaletlerle dolu. Neyse siyasi yapmayalım... Cody'nin babasının TVC hikayesine değinerek kendisine hikaye yazmış olması şahane, bu maçın sonucunu çok merak ediyorum cidden. Daha fazla merak etmemek için okumaya devam edelim şovu...

Hakem üniformamız bile jilet gibi, bir tane kırışıklık yok. Ben böyle bir erkeğin billahlığı görmedim ya, ne adam... Maçta tahmin ettiğim gibi ortalık feci karışmış, biz de araya fena kaynamışız. Big Cass danası fena taşımış bu sefer Enzo'yu, neyse kaybetse sarmazdı zaten iyice küçümserdik daha iyi oldu.

fdsfds.png

Humberto Garza: Kanzi ben o kızlara tıklattım ya.
PUHAHAHAHAAHAHAHAHAHA fotoğraf-caption uyumuna kahkaha attım. Oouuvvv Aussie Open'ın baskın çok fena olmuş, Angel Garza o dayaktan sonra ömürlük ayılmıştır vallahi. Shaw-Snitsky hikayesi çok ilginç başlamış, bir o kadar da ilginç ilerleyeceğe benziyor. Çok garip bir ship gerçekten, Snitsky'nin söylediklerine fena çekildik, ayaktaki oje kısmı hariç tabii. Oyyyyy Taker vs. Sting gümbür gümbür geliyor gibi, Sting bayağı salça olmuş maça baba ne gerek vardı maçtan sonra keserdin Taker'a raconunu. Ulan... Ulan... Biz de racon keselim, boşu boşuna ikisinden birini başımıza bela etmeyelim derken ikisini de bela etmişiz. Neyse... Biz bununla da savaşırız elhamdülillah, kutsalımız bu ring değil mi zaten? Oooo Hassan vs. Swagger, Hassan'a tam anlamıyla yakışacak rakip Swagger'dı zaten ya. ABD vs. El-Kaide 2023 edition diyoruz...

Main event ise başlı başına bir savaş olmuş, Cody şahane bir direniş göstermiş, inanılmaz savaşmış ama maç içerisinde Daniels'ın da ne kadar istediği açıktı. Keyifli, heyecanlı ve kaliteli bir maçın sonunda kazanmayı bilmiş Daniels. Tebrik ederim kral @god is an astronaut

Ekip tekrardan elinize sağlık, canlı katılım işini fena aksattık hep dışarıda olduğum günlere denk geliyor şov ikidir. Telafi etmeye çalışacağım bunu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: