Küfür Eden Kadın İticiliği

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Küfür etmek kesinlikle itici değil ama küfürsüz konuşamamak fazlasıyla itici oluyor. Bazı kadınların ağzına çok yakışıyor, yeri geldi mi oturtuyor onları sevin. Küfürsüz cümle kuramayan kızlar eklemesin.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Küfür etmek kesinlikle itici değil ama küfürsüz konuşamamak fazlasıyla itici oluyor.
Kadınlar edince ultra rahatsız ediyor. Ağızlarına asla yakışmıyor. Kadın dediğin zarif ve narin olmalı.
Vallahi agalarım, ben konuda her cümlenin sonunu "... koyayım" diye bitiren insan tiplemesi olarak düşündüm. Herkes küfür ediyor, normal. Ama aşırı edilince boş beleş bir insanmış gibi geliyor bana.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Kadınlar edince ultra rahatsız ediyor. Ağızlarına asla yakışmıyor. Kadın dediğin zarif ve narin olmalı.
Kadınlara yakışmayan şey küfür değil sigaradır. Zarif ve narinliği daha fazla bozan bir şey yok, üstelik yakışmıyor da.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Kadınlara yakışmayan şey küfür değil sigaradır. Zarif ve narinliği daha fazla bozan bir şey yok, üstelik yakışmıyor da.
Abi kesinlikle öyle. Kızlar bunu fark etmiyor ama öpüşünce falan leş gibi kokuyor. Sigara içmeyen kız canımızdır.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: