PPV AEW: All In London

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Forbidden Door beklentinin çok altında kalmıştı hocam, maçların doğru düzgün hikayesi bile yoktu. Rahat geçer.
Aslında hikaye bazlı demedim hocam. Seyir zevki benim için oldukça yüksekti. All In'de de öyle olacaktır ama galiba senin de demek istediğin gibi, şov yönüyle.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Konuyu uplamak için yazalım bir şeyler... Main eventinde Adam Cole olan şov tarihin en büyük şovu falan olamaz.
Niye öyle dedin ya? Adam Cole'da bence de "liderlik vasfı" yok ama bu maçın hikayesi ALL IN ana olayını gayet sırtlayacak potansiyele sahip bence, o yüzden ben okeyim.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090

Centria

nobody
Konular
97
Beğeni sayısı
613
PG Nakit
209
Niye öyle dedin ya? Adam Cole'da bence de "liderlik vasfı" yok ama bu maçın hikayesi ALL IN ana olayını gayet sırtlayacak potansiyele sahip bence, o yüzden ben okeyim.
Kendisi stilini çok iyi uyguluyor, seyircilerle de bunu harmanlayınca ortaya çok iyi bir iş çıkıyor. Fakat benim beğendiğim bir stil değil, hiçbir zamanda gerek şirket gözünden gerek hayran gözünden yüksek seviyelerde göremedim ya.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kendisi stilini çok iyi uyguluyor, seyircilerle de bunu harmanlayınca ortaya çok iyi bir iş çıkıyor. Fakat benim beğendiğim bir stil değil, hiçbir zamanda gerek şirket gözünden gerek hayran gözünden yüksek seviyelerde göremedim ya.
Adam Cole konusunda zaten hemen hemen aynı düşünüyoruz dediğim gibi, ama ben Adam Cole'dan da bağımsız ikilinin arasındaki hikayenin şovun main eventine gayet uygun olduğunu, o yüzden o kadar da aşağılanacak bir durumda olmadığını düşünüyorum sadece.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: