Summerslam Kartının Rezilliği

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Güncel Summerslam Kartının Rezilliği halis mi forumdaşlar?

Seth vs. Balor ve Lesnar vs. Cody Çok yakın zamanda gerçekleşen maçlar ki biri 3. Kez gerçekleşecek.

Kadınlar kemeri maçı da her Summerslam'de aynı şeyi görüyoruz neredeyse. Her şovda Charlotte kemer maçında. Bianca ve Asuka rakibi Hiç değişik bir şey yok. Bianca üst üste Summerslam'de kemer için çıkacağı 4. Maç sanırım.

Kabile maçı da ilgi çekici değil bence. Jey vs. Roman'ı daha önce görmüştük zaten ha Return olur falan bir şekilde toparlarlar ama ring içi falan iyi olacağını sanmıyorum sonuç belli zaten.

Muhtemelen 3 maç daha duyururlar biri Gunther vs. Drew olur. Diğeri logan vs. Richochet diğeri de haşmetlimiz saygı değer Dominik Mysterio North American kemerini korur.

USC kemerinin ve Takımlar kemerinin şovda olmayacağını haber siteleri açıkladı zaten.

Son yılların en kötü Summerslam'i kapıda...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Seth vs. Balor ve Lesnar vs. Cody Çok yakın zamanda gerçekleşen maçlar ki biri 3. Kez gerçekleşecek.
Bunları yine de halihazırdaki hikayelerinden kaynaklı anlayabiliyorum, kuvvetle muhtemel bu iki maç da bu hikayelerin bitiş maçı olacak. Kaldı ki Summerslam'in WWE'nin sezon finali yaptığı bir şov olduğunu da hesaba katarsak böyle bir şeyin olması normal, WWE'nin ilk defa yaptığı bir şey değil bu. Kadınlar maçı hakkında ise ben de katılıyorum, o da WWE'nin kronik sorunu zaten kadınlar divizyonu özelinde. NXT'den gelen isimleri de doğru düzgün değerlendirmedikleri için böyle bir sonuç doğuyor. USC ile TTC'nin kartta olmamaları bence de saçmalık, Owens & Zayn ve Theory gibi şampiyonların var ve bu adamları Summerslam'da kullanmıyorsun... Çok mantıksız.

Ama ben garip bir şekilde şovdan umutluyum ya. WWE'nin görece kötü görünen kartlardan güzel şovlar çıkarabilmek gibi bir sihri var, zaman zaman başarabiliyorlar bunu. Ki şovu çalan ve şovun hatırlanacağı maç her zaman main eventtir. Main event de bu açıdan insana güven veriyor yani eğriye eğri doğruya doğru.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: