RPG 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑𝐒𝐓𝐀𝐑𝐒 #𝟏𝟕: 𝖗𝖊𝖙𝖚𝖗𝖓

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,845
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Güzel şov olmuş, İlja yaşıyor muymuş ya?
images

SUPERSTARS 17'YE BOOKİNG ALDIĞINI GÖRÜNCE İLJANIN SOVYET RUSYASI MİMARİSİNE SAHİP MODERN DAİRESİNİN AVLUSUNA YANSIYAN GÖRÜNTÜSÜ

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,845
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Tam çıtırında bir şov olmuş. Momentum maçları. Segmentler de keyifli. Jack Perry-Joe Hendry yüzleşmesini beğendim. Ekibin eline sağlık. Malakai segmentinin de karaktere farklı bir açı sunması iyi oldu. Karanlık somutlaştı.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
44
Beğeni sayısı
666
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Brookes'un Ilja'yı yenmesi beklenmedik bir şey değildi aslında. Brookes'un sürdürebilir bir performansı var. Ilja'dan da bir çıkış bekliyorum ama ben. Jack Perry - Joe Hendry feudu çıkar mı buradan diye düşünüyorum. Jack'in de kendince haklı yönleri elbette var, Hendry'de tam bir babyface olduğu için haliyle olaya farklı yönden bakmaya çalışıyor. Dark STG'nin origin kısmına az çok hakimim, burada da güzel işlenirse çok iyi segmentler vesaire çıkacaktır diye düşünüyorum.

Karanlığın Kutlaması'nın bizimle alakalı olduğunu düşünmüştüm en başta.. Bu segment, bizim karakterin ne kadar mistik ve derin güçlerle bağı olduğunu ve kendisine has karanlık ritüellerinin olduğunu göstermiş. Buddy ve Brody'nin heykellerin yanına geçtikten sonra Karanlık Diyar'a geçit açılması da gerçekten fazla iyi bir detay. Malakai'nin bu ritüel sayesinde Dedesi Vanta ile görüşüp, tekrar onlardan öğütler ve yeni emirler alması da ilerisi için büyük birer adım olacak. Yüzüğün sırrını fazlasıyla merak ettim, ilerleyen günler de bir ollayı çıkar mı acaba? Segment'in en sonunda verdiğimiz kurban'da Nathan olsa gerek. 🤭

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
28
Beğeni sayısı
281
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Kısa kısa senaryo işlemelerini burada göreceğiz. Gayet güzel bir şov olmuş. Başlangıcı bizim güçlü yapmamızda hoşumuza gitti. DARK STG'nin debutu ve özellikle House Of Black'in kendine özel ''lore''unu da okuması keyifliydi. Ekibin ellerine sağlık

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: