Köfteci Yusufu Destekliyorum ve Şubesini Açmayı Düşünüyorum

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,651
Beğeni sayısı
1,504
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Evet benden bu adamı kınamamı beklerdiniz ama ben bu adamı destekliyorum. Bu işte Amerika, Mossad, CİA, Veganlar lobisi, Chp denizli gençlik kolları, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sedat Peker'in parmağı var gibi gözüküyor aldığım haberlere göre. Adamın siyasi gücü yok diye işini iyi yaptığı için çelme takmak istiyorlar başaramazsınız. En kısa zamanda tekrar gidip dönerleri gömeceğim ve ileride de köfteci yusuf şubesi açacağım inşallah.

@KALKTI!!!! @Nature Boy @Hacken @ReQuem @Gloom @The MANIAC @The Lunatic Fringe @Emrevitus @Johnny Sack @Johnkorey @Kero @Deathmatch Classic @Beast Incarnate @Beautiful Madness @Punk City @marchafunebre @Deeppy @BerzerkBryan @KAT @SoulmanRocky @Uncle Junior @Baroš @muad'dib @Spear of Chaos @agaoglu23

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,274
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Bu işte Amerika, Mossad, CİA, Veganlar lobisi, Chp denizli gençlik kolları, Kemal Kılıçdaroğlu ve Sedat Peker'in parmağı var gibi gözüküyor aldığım haberlere göre
Yok, Reis var işin içinde. Köftecimize çökmeye çalışıyorlar.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,651
Beğeni sayısı
1,504
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Yok, Reis var işin içinde. Köftecimize çökmeye çalışıyorlar.

Olumsuz bir açıklaması yok zaten kendilerini savunabilirler açıklaması yapmıştı. Bu da zorunlu açıklama olmuş. Reis tüm aileyi toplayıp köfteci yusufa gidiyordur önceden öyle bir vibe alıyorum.

Emrevitus

😎 The Man 😎
Konular
924
Beğeni sayısı
1,046
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
1000 tane günahının içinde domuz eti yemedin diye cennete giremezsin ayrıca benimle düzgün konuş
Sana demedim yol alı bu bir (şirkete dedim)
İkincisi herkesi günahkar sanma bu iki
Seni sevdiğim saydığımı biliyorsun o laf sana değildi o şirketeydi inanıp inanmamak sana kalmış kırdıysam özür dilerim bu üç.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: