WWE PLE’leri Netflix’e Taşıyabilir

Ruthless Aggression

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bu Amerika için geçerli bence.Peacock anlaşmaları biter bitmez taşıyacaklar.ABD dışı 2025’den itibaren tüm içeriklere sahip olacak diye düşünüyorum.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1

Ruthless Aggression

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Umarım böyle olur. Güreş için TR’de hayvan gibi bir dönem başlar. @Beast Incarnate
Mantıksal olarak baktığında diyorsun ki nasıl ABD’de sadece RAW, globalde tüm brandlar ise diğer içeriklerde de aynı durum geçerli olur. Ayrıca yorumlarda İngiltere ve Kanada gibi bazı ülkelerden kullanıcıların “Amerika’dan 1 sene öndeyiz, bizde 2025 itibarıyla komple başlıyor” söylemlerini gördüm. Üstelik Brezilya gibi ülkelerin Netflix’ine VPN vasıtasıyla giriş sağlayıp Bad Blood şovunu izleyebildiklerini söyleyenler de vardı. Ki Peacock Amerika özelinde yayın yaptığı için anlaşmalarının 1 sene daha devam ediyor olmasının bizi etkilemesi mantıklı olmaz. WWE Network komple taşınıyorsa globalde tüm içerikleri Netflix’e satmış olmamaları için hiçbir sebep yok.

SoulmanRocky

-SOULPATROL-
Konular
4
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Rocky Johnson ve CM Punk
ABD dışında PLE'ler ve haftalık şovlar zaten Netflix'e geçti arkadaşlar sıkıntı yok o konuda içiniz ferah olsun.

Genel anlamda da WWE Network'ü Netflix ile birleştirmek istiyorlardı. 2026 yılında Peacock anlaşması biterse belki adım atılabilir

Ruthless Aggression

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Genel anlamda da WWE Network'ü Netflix ile birleştirmek istiyorlardı. 2026 yılında Peacock anlaşması biterse belki adım atılabilir
Hocam globalde bunu haftalıklarla eş zamanlı şekilde uygulayacaklarını düşünüyorum ben. Peacock Amerika’yla ilgili bir durum, onlarla anlaşmalarının sonlanmasını neden ulusal çapta insanlar beklesin ki? O onların sorunu. 1 sene boyunca Peacock’tan devam edip akabinde onlar da geçer komple Netflix’e. Bizde Peacock olmadığı için Network’ün işlevini kaybettiği durumda mağdur konuma geçeriz. Yani Network ABD dışı ülkelerde 2025 başı itibarıyla Netflix’e taşınıyor diyebiliriz.

SoulmanRocky

-SOULPATROL-
Konular
4
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Rocky Johnson ve CM Punk
Hocam globalde bunu haftalıklarla eş zamanlı şekilde uygulayacaklarını düşünüyorum ben. Peacock Amerika’yla ilgili bir durum, onlarla anlaşmalarının sonlanmasını neden ulusal çapta insanlar beklesin ki? O onların sorunu. 1 sene boyunca Peacock’tan devam edip akabinde onlar da geçer komple Netflix’e. Bizde Peacock olmadığı için Network’ün işlevini kaybettiği durumda mağdur konuma geçeriz. Yani Network ABD dışı ülkelerde 2025 başı itibarıyla Netflix’e taşınıyor diyebiliriz.

Onu diyorum ben de hocam

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: