Süper Lig 8. Hafta | Gaziantep FK - Beşiktaş

Kim Kazanır?

• Gaziantep FK

Oy: 0 0.0%
  • Beşiktaş

Oy: 1 100.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Re7o

Capeless Crusader
Konular
383
Beğeni sayısı
364
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
En kötü Van Bronckhorst performansı. Gereksiz Joao Mario ısrarı, Salih Uçan ve Can Keleş'e asla fırsat vermeme isteği ve Semih Kılıçsoy sorunu hocayı aşağı çekiyor. Bir an önce eskiye dönmesi şart. Maçta da hakemlik bir şey yoktu aslında en çok buna şaşırdım.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,572
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
En kötü Van Bronckhorst performansı. Gereksiz Joao Mario ısrarı, Salih Uçan ve Can Keleş'e asla fırsat vermeme isteği ve Semih Kılıçsoy sorunu hocayı aşağı çekiyor. Bir an önce eskiye dönmesi şart. Maçta da hakemlik bir şey yoktu aslında en çok buna şaşırdım.
0-5 + Trabzon’a kadar göz doldurucu bir futbolla başlamamış olsa şu performans hocayı yemeye yeter de artardı bile, o krediyi kullanıyor hoca cepten şu an. Ama bu şekilde ilerlerse milli aradan sonra homurdanmalar başlar yine. Bu adama anlattılar mı bilmiyorum ama Türk futbol dinamiğindeki yabancı hoca anlayışının eğer ki anlatılmadıysa kesinlikle anlatılması lazım. Bence çok iyi hoca Gio ve her hocanın bu tip dönemsel iniş çıkışları olur, ama bu denli radikal kararlarla takımı yönetmeye devam ederse kesinlikle kendi zararına olacak. Üstelik radikal kararlarla yönetebileceği bir kadro bolluğu da yok elinde.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: