Çağın Ötesindeki Güreş Oyunu: Wrestling Revolution 2D

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,637
Beğeni sayısı
1,454
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1727856402347.jpeg

Baba oyundaki maça bakar mısınız hayran kaldım ya. Hem battle royal hem Furnıture smash yani WWE'de ki mealiyle Last Man Standing. Üst iplerden atılırsan eleniyorsun aynı zamanda kendin iplerden ringin dışına çıkarsan bir şey olmuyor. ringin dışında rakibini masaya falan atıp masayı kırarsan yine eliyorsun.

2K denen şirkette daha yeni elindeki nesneyi fırlatma şeyi getirdi. Şöyle kaliteli oyunlara bakıp feyz alın kardeşim. Her yıl aynı oyunu ısıtıp önümüze koymaya benzemez Bu işler.

@KALKTI!!!! @Nature Boy @Hacken @ReQuem @Gloom @The MANIAC @The Lunatic Fringe @Johnny Sack @Johnkorey @Kero @Deathmatch Classic @Beast Incarnate @Beautiful Madness @Punk City @marchafunebre @Deeppy @BerzerkBryan @KAT @SoulmanRocky @Uncle Junior @Baroš @muad'dib @Spear of Chaos @agaoglu23

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Widow

ultrAslan
Konular
800
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bu dediğimde hiçbir şaka unsuru yok, oynadığım en iyi güreş oyunu açık ara Wrestling Revolution’dır. Pandemiden beri akmıyorduk canımı çektirdin akşam indirip bi eskileri yad edelim bari.
Ciddi misin reis bende oynuyordum ama eşim sen çocuk musun 2K24 varken bunu oynuyorsun diye laf yemiştim. 🥺

Black Widow

ultrAslan
Konular
800
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Güzel oyun tamamda 3D demeyen anlamıyor bu işten.
3D net çöptür ağa. Oyunu 1 sene oynadım ama 2D bambaşka seviye anlamıyor değiliz 2K15'ten beridir tüm 2K oyunları da dahil en severek oynadığım 2D'dir. @Bero

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: