Süper Lig 7. Hafta | Galatasaray - Kasımpaşa

Kim Kazanır?

• Galatasaray

Oy: 1 50.0%
  • Kasımpaşa

Oy: 1 50.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hepsine katılmakla beraber Muslera'nında emekli olması lazım. Günay'ın şans bulduğu tüm maçlarda kimin daha iyi olduğu belli oluyor. Defansta Nellson+Muslera olunca geriden çıkmak tam bir karın ağrısı. Paok maçında hem Günay hem Davinson olunca herifler mecburen savunma arkası top kovalayabildi sadece pres işlemediği için.
Muslera'nın 22/23 sezon bitiminde emekliliğini açıklaması lazımdı, hala takımda yer kaplayıp bir de 2.5 milyon maaş cukkalamaya devam ediyor utanmadan sıkılmadan. Avrupa'da aldığı cezayı da çok az buldum bu arada, sadece gol sevinci yapan gencecik çocuğa tekme sallayan bir adama 3 değil 13 maç ceza verilmeliydi en az.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Muslera'nın 22/23 sezon bitiminde emekliliğini açıklaması lazımdı, hala takımda yer kaplayıp bir de 2.5 milyon maaş cukkalamaya devam ediyor utanmadan sıkılmadan. Avrupa'da aldığı cezayı da çok az buldum bu arada, sadece gol sevinci yapan gencecik çocuğa tekme sallayan bir adama 3 değil 13 maç ceza verilmeliydi en az.
13 maç alsa kupayı alırdık muhtemelen. :D

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
429
PG Nakit
140
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes

Futboldan men yediği evren..

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
13 maç alsa kupayı alırdık muhtemelen. :D
13 maç bizi yarı finale kadar çıkarıyor, hatta yarı finalde ilk maçı bile oynatıyor. Bir 2 de benden alsın en az 15 maç ceza almalıydı Muslera. :D

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: