Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray

Kim kazanır?

• Fenerbahçe

Oy: 2 66.7%
  • Galatasaray

Oy: 1 33.3%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
428
PG Nakit
140
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Sezon sonuna kadar yeniden Okan Buruk saflarına yeniden geçmiş bulunmaktayız. Takımı rezil ederken nasıl eleştirip sövdüysek Feneri rezil ederken de övmeyi saflarına geçmeyi biliriz. Son şansını başarıyla kullandı.

Konular
413
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
540
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
Fenerbahçe an itibariyle büyük takım kimliğini kaybetmiştir. Takımın bu kadar aciz, acınası, üzücü hale gelmesi cidden rezilliktir. Yıllar önce Aziz Yıldırım hatalar yapmaya başladığında tribünler maça gitmeyi bırakıp başkanı sürekli istifaya davet ediyordu. Çünkü büyük takım reaksiyonu gösterilerek başarısızlık kabul edilmiyordu. Ali Koç seçildiğinden beri her türlü skandala imza atarken gram istifaya davet edilmiyor. Meşhur taraftar grubu artık şahıslara bağlı kalmaya başlamıştır. Galatasaray bugün kaybetmiş olsaydı Dursun'u anında yiyeceklerdi. Bizde maalesef o da kalmadı. Bugünün hiçbir açıklaması yok. Mourinho'yu getirme sebeplerimiz ortadayken hoca hiçbir şekilde o etkiyi göstermiyor. Fenerbahçe'nin as oyuncusu Osayi neden maçtan önce Twitch yayınları açıyor? Cidden artık sıkılmaya başladım ve bu hislerimi kaybetmeye başladığımdan dolayı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
GYBapMDXoAA4p62
GYBYyOkWIAA7I3_

Galatasaray ile uğraşmanın bedelinin ne kadar ağır olacağını yıllar önceden öğrenmiş olman gerekiyordu, ama insan yaşamadan hissedemiyor tabii... Hakemlere yaptığın presi oyuncularına yaptırabilseydin belki 1 puan alabilirdiniz bu maçtan ama bu ülkeye gelen Portekizli hocaların hepsinde huy galiba, eforlarını hep yanlış yerlere kanalize ediyorlar ne yazık ki. Bu da Fenerbahçe'nin basiretsizliği olsun. Kadıköy'de 3 tane yaslamak ve kutlama yapmak bizim için hobi oldu zaten, şimdi baktım puan farkı da 5 olmuş. Kafa artık PAOK maçında.​

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim güzel galibiyetti. Yan çizmeye şöyle oldu böyle oldu demeye gerek yok.

Fenerbahçeli arkadaşlara bir sorum var sadece.

Lille’e elendik Şampiyonlar Ligi’ne yine katılamadık, lige yeni çıkan takıma puan kaybettik, Galatasaray’dan içeride 3 yedik.

Ben ne anladım böyle Mourinho’dan?

10’da bir fiyatına Erol Bulut falan da yapıyordu bunları zaten.

Yazık diyecek söz yok.

Böyle satır satır yazarak da kendimi Yılmaz Özdil gibi hissettim anasını satayım, ben Sözcü gazetemi rakımı peynirimi alıp balkona çıkıyorum hava almam lazım.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
705
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Valla bu sezon bitti bence, şöyle bir not silsilesi çıkarayım.

* Portekizli hocadan olmaz.
* Arap golcüden olmaz.
* St. Maximin iyi gözüküyor çünkü takımın organizasyonu yok.
* Ali Koç'u çok severim hala da seviyorum ama birinin artık ona kendisinin Allah tarafından sevilmediğini ve artık salması gerektiğini anlatmalı, bu adam keyif falan yapsın el eteği çeksin.
* Galatasaray top falan oynamadı, tam da Mourinho hocanın prime'ındaki gibi yendiler adamı.
* 17 Ekim-13 Kasım arası askerdeyim umarım dönünce Jose denen adamı görmem takımın başında, zira oyuncuların hepsi geri gitti, gidecek de.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: