SmackDown Şovları Artık 3 Saat Oluyor

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Adama Italian mafia vignetteleri çekip Santino Marella muammelesi yapmaları... Aşamıyorum babam ya.
Hiç yok baba o ışık herifte hiç oğlu hiç yani. Ben arada derede releaselememelerine şaşırdım zaten, en azından denedik demek istediler herhalde.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
707
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Hiç yok baba o ışık herifte hiç oğlu hiç yani. Ben arada derede releaselememelerine şaşırdım zaten, en azından denedik demek istediler herhalde.
Kesilen vignette'ler beni aşırı etkilemişti yalan yok, o tarz bir gimmick, ne bileyim bir menejer falan bile olurdu da şu hal... Onur kırıcı şekilde serbest bırakılmaya gidiyor iş. Ama katıldığım nokta şu ki, Ludwig ve Gunther'in yanında inanılmaz sırıtıyordu, ayak uyduramadı asla. WWE denedi de bence yapar belki diye de, olmaz yani.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kesilen vignette'ler beni aşırı etkilemişti yalan yok, o tarz bir gimmick, ne bileyim bir menejer falan bile olurdu da şu hal... Onur kırıcı şekilde serbest bırakılmaya gidiyor iş. Ama katıldığım nokta şu ki, Ludwig ve Gunther'in yanında inanılmaz sırıtıyordu, ayak uyduramadı asla. WWE denedi de bence yapar belki diye de, olmaz yani.
Babam WWE, PPV'ler için de muazzam promolar yapıyor yıllardır ama izlettikleri belli yani... WWE'nin görsel olarak hazırladığı hiçbir şeye içini görmeden heyecanlanmamak lazım o yüzden.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth