BAB Bayanlar ve Baylar, Nitro Fight Wrestling'e hoşgeldiniz...

The BreakHeart

Break İn Fire...
Konular
1
Beğeni sayısı
0
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Hank Hudsonburg
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
İyi Günler Dilerim;
Bendeniz yazar ismim ile J.D.Whitefalcon, beni tanıyacağınız ismim ile The BreakHeart. Bu RPG Şirketini Ağustos aynın ilk haftasında başka bir güreş forumunda açmıştım. O zamandan bu zamana sayısız şov ve olay yazdım. Ancak bugünün öğle saatlerinde siteden süresiz uzaklaştırıldım. Bu nedenle bütün emeklerim boşa gitmekle beraber tüm yaptıklarım da elimde kaldı. Burada bu RPG'yi devam ettirmek için bu yazıyı yazıyorum. Bu şirket diğerleri gibi değil. Burada güreşenler siz olacaksınız. İstediğiniz türden, ırktan, mezhepten bir veya birden fazla karakter yaratarak bu şova katılabilirsiniz. Şovda sizin oluşturduğunuz karakterler haricinde güncel güreşçilerde bulunmaktadır.

N.png

RPG Hakkında;
Toplam da 13 adet kemer, 3 adet ana şov ve 3 adet de yan etkinlik bulunmaktadır. Tüm katılımcılar ve güncel güreşçiler bu ana şovlara dağıtılacaktır. Maçlar ile birlikte sahne arkası olayları da olacaktır. Giriş müziği, takım vb. detaylar siz katıldığınız anda eklenecektir. Hoşunuza gidecek bir etkinlik olması dileğiyle...
Katılmak isteyenler için form;
[karakterinizin]
Ad:
Soyad:
Lakap:
Hareketleri:
Özellikler:
Eklemek istediğiniz diğer detaylar:

ŞOVLAR

Catilvania Belgrade 25.pnghardcore nicosia.png
WinterFall.pngRİNG OF WEDNESDAY.png

A NIGHTMARE DAY.png