PlayStation 5 Pro Duyuruldu

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
34
Beğeni sayısı
518
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Çıkartma sebepleri belli, PS5 kullanıcısı değilim ama kullanan arkadaşlarımdan aldığım duyumlar ile söylüyorum;

Şuan normal PS5 bazı oyunlarda Quality modda kasmalar falan yaşatıyor.. Elden Ring tarzı görseli de ön planda olan oyunlarda. Bir arkadaşım, EA FC 24'de bile donma yaşıyor.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Harbiden PS5'in ve Xbox Series sistemini zorlayacak bir tane bile oyun çıkmadı daha. Bir iki istisna dışında PS4 ve Xbox One sistemi bile en kötü 30 fpsde sorunsuz çalıştırır güncel oyunları. Yükleme ekranları uzun sürer birde onun dışında çok bir sıkıntı olmadan oynarsın. Nintendo konsol çıkartıyor peşine Xbox ve Sony hemen atlıyor. 2 3 sene sonra pro çıkartıyorlar sonrasında Nintendo yeni konsol çıkartana kadar bekliyorlar.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Bir iki istisna dışında PS4 ve Xbox One sistemi bile en kötü 30 fpsde sorunsuz çalıştırır güncel oyunları.
Exclusive oyunlar hariç PS4'ün düzgün çalıştırdığı oyun çok az oynadım 7 sene PS4 kullanmış biri olarak. Güncel oyunlarda durum ne bilmiyorum.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Exclusive oyunlar hariç PS4'ün düzgün çalıştırdığı oyun çok az oynadım 7 sene PS4 kullanmış biri olarak. Güncel oyunlarda durum ne bilmiyorum.
Bende 8 yıldır kullanıyorum 20 25 tane oyun oynamışımdır. Duyduklarımdan Cyberpunk var bir onun dışında kötü çalıştırdığı bir oyun hatırlamıyorum. Bazen glitchler oluyor ama optimizasyon anlamında hiç sorun yaşamadım.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
369
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Tepki gösteren çok yorum gördüm. Grafiklerde vs. bir ayrım görememekten ve fiyattan yakınmış insanlar. Gördüğüm kadarıyla çok da haksız değiller.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: