Türkçe Rap Şarkı Benzerlikleri

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Oha aynı SOUND ile şarkı çıkarıyor rapçiler, rap dünyasında hiç görülmeyen bir şeydi bu. Çok büyük rezillik, nasıl olur ya!
Aynı soundu boşver, bir tane drumlooplu bulmuşlar üstüne boktan melodiler yazıp şarkı yapıyorlar. Hiç özendikleri falan da yok. Aynı drumloopunu kullandıkları bir şarkıda 808leri hold etmemişlerdi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Aynı soundu boşver, bir tane drumlooplu bulmuşlar üstüne boktan melodiler yazıp şarkı yapıyorlar. Hiç özendikleri falan da yok. Aynı drumloopunu kullandıkları bir şarkıda 808leri hold etmemişlerdi.
Bu konuda katılırım işte. Sound kavramından anlaşılması gereken şey farklı çünkü, bu oldschool romantiklerinin şimdi öve öve bitiremediği 2010-14 arasındaki boom bap trendi hakkında da 4 sene boyunca bütün rapçiler aynı soundu kullandı denebilir zira.

Asıl konuya gelecek olursak buna ben de katılıyorum dediğim gibi. Ama eğlenmek için açıp dinliyorum da yalan yok. Bazen bir şarkıda çok fazla şey aramamak gerekir, 2-3 ay sonra da bu tip beatlerin yerini daha farklıları alır. Bu iş böyle olmaya başladı çünkü, ki rap müzik de bu devamlı değişime müsait bir tür.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Bu konuda katılırım işte. Sound kavramından anlaşılması gereken şey farklı çünkü, bu oldschool romantiklerinin şimdi öve öve bitiremediği 2010-14 arasındaki boom bap trendi hakkında da 4 sene boyunca bütün rapçiler aynı soundu kullandı denebilir zira.

Asıl konuya gelecek olursak buna ben de katılıyorum dediğim gibi. Ama eğlenmek için açıp dinliyorum da yalan yok. Bazen bir şarkıda çok fazla şey aramamak gerekir, 2-3 ay sonra da bu tip beatlerin yerini daha farklıları alır. Bu iş böyle olmaya başladı çünkü, ki rap müzik de bu devamlı değişime müsait bir tür.
Boombap soundunu bitiren Trap soundu için de böyle demişlerdi zamanında ama o zamanki Trap sound kendi içinde çeşitleniyordu. Şuanki sound dediğim gibi tıpa tıp aynısı sadece melodiler değişiyor. Bu erayı bitirecek şeyse bence MGK tarzı bir sound olabilir çünkü memlekette daha deneyen yok adam akıllı ve bence patlamaya çok müsait. Dediğim sound tutmazsa Glitch-core ve Rage harmanlayan müzisyenler ön plana çıkabilir. (bknz: Killoki, Azure) Alttan gelen bir Detroit soundu da var gerçi, bilmiyorum ama şu boktan dıptıstdıptıst müziği bitse de kurtulsak, bir süre ElMusto duymak istemiyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: