AEW Dynamite - Blood & Guts 2023 | Ormansız Jack Perry

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
AEW Dynamite, Tarzan Boy çalarken Tony Schiavone ve Taz ile birlikte bizi karşılayan Excalibur ile ekrana geldi, ancak "Jungle Boy" Jack Perry stage'e gelmedi. Bunun yerine, Perry'nin çölde Jungle Boy'un çizmeleriyle bir cesedi bir mezara çektiği ve çukuru kazdığı bir video gördük. Bir limuzin yanaştı ve Perry sadece Jack Perry olarak anons edilirken ve yeni müziği Beethoven'ın 5. Senfonisi eşliğinde stage'e geldi.

FTW Şampiyonluğu: HOOK (ş) vs. Jack Perry

Maçın sonlarına doğru Perry FTW Şampiyonluğunu kapıp ringe getirdi, hakem Paul Turner garip bir şekilde ondan almaya çalıştı ama onun yerine sandviç gibi olurken HOOK head and arm suplex yaptı ama hakem yerde yatıyordu. Perry FTW Şampiyonluğunu kaptığında HOOK hakemi canlandırmaya gitti ve JP, HOOK'a kemerle vurdu. Perry bir kolunu HOOK'un üzerine atarak galibiyeti ve şampiyonluğunu aldı ve bu süreçte HOOK'un yenilmezlik serisine son verdi.

Kazanan ve yeni şampiyon: Jack Perry

-Alex Marvez'in bugün erken saatlerde Chris Jericho ve Don Callis'i birlikte yemek yerken Callis'in güvenliğinin onları fark edip onu uzaklaştırdığı görüntüleri izliyoruz.

-MJF ve Adam Cole'un dün gece Kowloon restoranda çekilen görüntülerinde Cole, MJF'nin Max'in en nefret ettiği şeylerden biri olan baharatlı yemek korkusuyla yüzleşmesi gerektiğini söylüyor. Baharatlı yiyecekler yiyip su sandıkları ama 100 proof alkol olan şeyi içerken, Better Than You Bay Bay'in ilişkilerinde bir başka segment. Sarhoş Cole ve MJF garsonun Daniel Garcia ve Sammy Guevara'ya benzediğini düşündü ve ona double clothesline yapmak üzereyken segment bitti.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
1 1
Jack Perry vs. Hook maçı gördüğüm en basit, en klişe bookinglerden birisiydi. Maçtan da bir gram keyif almadım zaten, ama heel Jack Perry’i izlemek keyifli olacak gibi yine de. Yeni tarzını çok beğendim.

MJF ile Cole’un segmenti çok keyifliydi ya. İkili arasında inanılmaz bir dinamik var ve şu an bunun etinden sütünden faydalanılıyor.

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Jack Perry vs. Hook maçı gördüğüm en basit, en klişe bookinglerden birisiydi. Maçtan da bir gram keyif almadım zaten, ama heel Jack Perry’i izlemek keyifli olacak gibi yine de. Yeni tarzını çok beğendim.

MJF ile Cole’un segmenti çok keyifliydi ya. İkili arasında inanılmaz bir dinamik var ve şu an bunun etinden sütünden faydalanılıyor.
Christian Çakması oldu iyice Perry.

Click here to login using your socials account