Britt Baker: Thunder Rosa'yı Sevmesem de O İyi Bir Güreşçi

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Britt Baker ve Thunder Rosa'nın gerçek hayatta pek anlaşamadıkları biliniyor. Durum böyle olsa da, D.M.D. Rosa'nın "iyi" bir güreşçi olduğunu kabul ediyor. "Not Just Football with Cam Heyward" podcast'inde konuşan Britt Baker Rosa'dan bahsetti:

Sakatlandığında sinirleniyor mu sorusuna: "Bazen evet, bazen hayır. Ters gidebilecek çok fazla şey var ve çoğu zaman, %90 oranında ters gitmiyor. Yaptığımız iş, yanlış zamanlama ya da yanlış hesaplama sonucu kariyer bitirici bir sakatlık yaşama ihtimalinden birkaç santim uzakta. Çoğu zaman bu bağışlanabilir bir hata ya da zamanlama sorunudur. Buna kızamazsınız. Eğer birisi ringde vahşileşiyor, çıldırıyor ve sert davranıyorsa, evet, sinirlenirim."

Bu anlattığı kişinin Thunder Rosa mı olduğu sorulunca: "Hey, sen söyledin, ben değil. Hayır, hayır, AEW'de ringde 'Bu kadınla uğraşacağım' dediğim bir an hiç olmadı. Çoğunlukla, gerçekten profesyonel bir soyunma odamız var ve bunun için çok minnettarım. Farklılıklarım bir yana, Thunder Rosa'yı sevmiyorum ama yine de iyi bir güreşçi, hakkını vermeliyim."

maxresdefault.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: