O Feudun Herhangi Bir Anında O İsmi Görmek İster Miydiniz?

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Biraz hayranlığımdan ötürü abartıyorum diye düşünüyordum ancak istemeden aklıma da yattı. Bildiğiniz gibi yeni sürüm Judgment Day, Damien Priest ve Rhea Ripley'e karşı 5v2 üstünlük yakaladı. Peki siz hali hazırda sosyal medyada yaptığı yorumlarla Rhea ve Damien'ı destekleyen Rey Mysterio'yu bu feudun herhangi bir yerinde görmek ister miydiniz? Dominik Rey ve Santos'un feuduna dahil olmuştu WM'da maça çıkabilmek için. Şimdi bir benzerinin başına gelmesi feuda renk katar mı? Yoksa sizce buna hiç gerek yok mu?

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
Tam WWE’nin yapacağı mallık. Rey’in her random olaya gelmesi zaten iğrenç ama derdim bu değil. Derdim olaydaki tutarsızlık. Oğlunu zaten kendinden ayıran ve böyle olmasını sağlayan ikili Rhea ve Priest ve şimdi gidip Rey’in onlarla ittifak kurup oğluna karşı olması dünyanın en angut hamlesi olur sanırım.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
@GBB Yani haksız sayılmazsın da WWE böyle şeylerle dolu. Direkt yanında olmaz da Dominik'i sabote etmek için bir şey yapabilir Santos Escobar feudundaki gibi. Full-time olmasa da bir kez falan böyle bir şey görmek fena olmayabilir bence.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
@GBB Yani haksız sayılmazsın da WWE böyle şeylerle dolu. Direkt yanında olmaz da Dominik'i sabote etmek için bir şey yapabilir Santos Escobar feudundaki gibi. Full-time olmasa da bir kez falan böyle bir şey görmek fena olmayabilir bence.
Rhea ve Priest ile birleşme gibi bir durum olmadan Dominik’i sabote etme işi olursa bence de güzel olabilir ama diğer türlü bilmiyorum bana çok mantıksız geliyor belki de benim hatam dizi/film vs. gibi düşünmemem lazım güreşi.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Rhea ve Priest ile birleşme gibi bir durum olmadan Dominik’i sabote etme işi olursa bence de güzel olabilir ama diğer türlü bilmiyorum bana çok mantıksız geliyor belki de benim hatam dizi/film vs. gibi düşünmemem lazım güreşi.

Yok yok full time partner olmasınlar zaten ama feudda bir kereliğine de olsa görmek ister miydiniz onu sordum zaten LWO goygoyları falan varken de saçma olur ama feudun bir yerinde bence böyle bir şey olursa fena olmaz. Eden bulur hesabı yani...

Profil fotoğrafında oyun zekası bir sincapla eşit seviyede olan bir futbolcunun resmini bulunduran kişilere fikrini sormadık. ✋

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yok yok full time partner olmasınlar zaten ama feudda bir kereliğine de olsa görmek ister miydiniz onu sordum zaten LWO goygoyları falan varken de saçma olur ama feudun bir yerinde bence böyle bir şey olursa fena olmaz. Eden bulur hesabı yani...

Profil fotoğrafında oyun zekası bir sincapla eşit seviyede olan bir futbolcunun resmini bulunduran kişilere fikrini sormadık. ✋
Birilerinin 1 yıl spor banı gelmiş yine…

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Birilerinin 1 yıl spor banı gelmiş yine…

Spor banı 1 yıl sürmedi ya 2014'ten 2021'e kadar falandı galiba 1 yıl ban direkt bandı dürülen defterine de yazmamışlardı hatta foruma girdiğimde sebep bile görünmüyordu...

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio

İnsanlar bu soruyu biraz yanlış yorumladı ya bence... Ben full time feud'a dahil olsun istemem tabi ama Santos-Rey feuduna Dominik'in dahil olduğundan biraz daha hafifini en azından bir yerde görmek fena olmaz. Yoksa mantıksız zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: