Galatasaray'ın Son 10 Sezon Avrupa Karnesi

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Avrupa karnemizin iyi olduğunu savunamam ama PSV ve Young Boys maçlarını koyup geçen seneki 6 eleme maçını koymamak da algının ta kendisi. Kötü yönetim, kötü koşullar, kötü tercihler bunları doğuruyor maalesef. Burada yazdığım gibi geçen seneki intihar futbolundan ziyade daha sağlam bir yapı kurmalıydık ama kurmadık bu da Young Boys mağlubiyetine döndü. Kadroları düzgün kurmak önemlidir. BJK 2 defa iyi iş yaptı ama son gittiklerinde puansız döndü mesela.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
767
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Young Boys maçını koyup geçen seneki eleme maçlarını koymamak sosyal medyadaki aptalca manipülasyon örneklerinden burası tamam da, aynı aptallıkları bu forumda da görünce cidden üzülüyorum. Yakışmıyor arkadaşlar.

Ağırlıklı olarak Şampiyonlar Ligi oynayan bir takımın karnesini, Avrupa ve Konferans Ligi'nde daha sık oynamış takımlarla da kıyaslayamayız. Bu Galatasaray'ı aklamaz, zira takımımın Avrupa performansından memnun değilim. Ancak forumun, twitter hologram sayfası mentlerine dönmesi canımı sıkıyor.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Tabloya bakıldığında Avrupa Fatihinden eser kalmadığı doğru ama dalga geçmeye çalışanların 16 yıldır o arenaya ayak basamaması ayri bir ironi.

Deeppy

BANKER
Konular
252
Beğeni sayısı
660
PG Nakit
490
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1
Young Boys maçını koyup geçen seneki eleme maçlarını koymamak sosyal medyadaki aptalca manipülasyon örneklerinden burası tamam da, aynı aptallıkları bu forumda da görünce cidden üzülüyorum. Yakışmıyor arkadaşlar.

Ağırlıklı olarak Şampiyonlar Ligi oynayan bir takımın karnesini, Avrupa ve Konferans Ligi'nde daha sık oynamış takımlarla da kıyaslayamayız. Bu Galatasaray'ı aklamaz, zira takımımın Avrupa performansından memnun değilim. Ancak forumun, twitter hologram sayfası mentlerine dönmesi canımı sıkıyor.

Ağır boş yapmışsın dostum. YB maçını çıkar bakalım devasa bir fark mı olacak? Bizim son yıllardaki performans da kötü. Geçen de FB 16 yıldır gidemiyor diye paylaşım yaptık. Amaç nedir, birbirimizle dalga geçip eğlenmek. Biraz chillemeni öneririm.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: