Batista Tam Zamanında Mı Bıraktı?

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
332
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
220px-Dave_Bautista_by_Gage_Skidmore.jpg

Güreşi bıraktığında 40-41 yaşındaydı. Sonradan geri dönmeleri saymazsak, ''I-Quit'' dediği an iş onun için bitmişti. WWE onu hem oyuncu hem güreşçi görmek istememişti. Batista'nın kafasında oyunculukta kendini ispatlamak vardı ve başka yolu seçince aylar öncesinden verdiği karardan dönmeyerek güreşi bırakmıştı. Bırakmasa bence 3-4 sene daha üst düzey iş çıkarırdı. Minimum 2 defa daha falan ana kemer alırdı. Sizce tam zamanında mı bıraktı?​

Deeppy

BANKER
Konular
266
Beğeni sayısı
673
PG Nakit
490
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1
Tam zamanında bırakan nadir adamlardan. Güreş kariyeri de zaten geç başlamıştı. Seyirci böyle bir efsaneye 2014'de ayıp yaptı. Ana kemer alacaktı zaten ama planlar değişti. Hatırlıyorum o zamanki haberleri.

Bu arada Batista deyince aklıma hep malum RPG promosu geliyor.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
79
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Tam zamanında bırakan nadir adamlardan. Güreş kariyeri de zaten geç başlamıştı. Seyirci böyle bir efsaneye 2014'de ayıp yaptı. Ana kemer alacaktı zaten ama planlar değişti. Hatırlıyorum o zamanki haberleri.

Derken? Link atar mısın?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Şu analize AH OH sesleri çıkartırız ama ya…

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,555
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Emeklilik yaşi için ideal bir standart yok. Fiziği kaldırıyorsa 50'de de performans gösterilebilir. Rey şu an 45 yaşinda ve adam high flyer olmasina ragmen catir cutur guresiyordu. Batista da birkac sene daha devam edebilirdi ama baska hayaller varsa yapacak bir sey yok.

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1

Link?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: