Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 1. Ayak | Young Boys - Galatasaray

Kim Kazanır?

• Young Boys

Oy: 2 100.0%
  • Galatasaray

Oy: 0 0.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,167
Beğeni sayısı
4,040
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Young-Boys.png
gs-arma-sari-yildizlar-1905-galatasaray-amblemi-1.png

🗓️ 21 Ağustos 2024, Çarşamba
🕙 22.00
🏟️ Stadion Wankdorf
🧭 Daniel Siebert
📺 TRT 1, Tabii​

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Jelert ve Köhn iyi performans gösterdi. Abdülkerim malı olmasa bu maç da bizimdi. Neyse sinirim geçti. İstanbul'da yeneriz turu da geçeriz.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Galatasaray'ın savunmadaki aksayışları, orta sahadaki nicelik ve nitelik eksiği, kanatlardaki yetersizliği, kadrodaki şişikliği ve teknik ekibin durumu anca bu kadar net şekilde ortaya çıkardı.

Köhn, Abdülkerim, Nelsson, Muslera sahaya tüy dikti. Jelert'i de çok tutmadım ama ilk defa 11 çıkıyor.
Mertens yine kritik bir maçta yokları oynadı, Sara'yı beğendim şahsen ama oraya maç boyunca değişiklik yapamadık ve orta sahayı tutamadık.
Kerem, Barış çabaladı ancak kararlarındaki sıkıntı devam ediyor. Barış ayrıca şımarmış maalesef. Ziyech girince daha iyi oynadık ancak kanatta oynarkenki tercihleri yine can sıktı. Kendisini aklayamam ama bu kadar sıkıntı arasında Icardi'ye laf bile edemiyorum.
Yunus, Zaha süre almadı. İki kanat oyuncumuz da pek istenileni vermemişken bu durum çok can sıkıyor. Daha arkada Yusuf falan var.
Dubois girince takım dağıldı geride. Çok aksadık. Bu değişiklik nedendi? Dubois, Cicaldau, Morutan, Sergio, Taylan, Halil gibi oyuncular neden hala kadroda? Yönetim, hoca, taraftar ve futbolcular çok kötü sınav veriyor. Takım ne yapıp edip turu almalı yoksa çok sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor. Acilen kadroyu düzeltmeliyiz ve Okan'dan düzelmesini beklemeliyiz aksi takdirde ömrü uzun olmayacak.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: